← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Менструальний календар

Вчимося користуватися календарем менструальним

менструальний календарМенструальний календар необхідно мати кожній представниці прекрасної статі, у якої вже спостерігаються щомісячні кровотечі. Стосується це і підлітків, у яких в перші 1-2 роки установки циклу часто трапляються збої. Іноді вони є нормою, а іноді потребують лікарської допомоги. Якщо ви не знаєте, як правильно стежити за своїм циклом і погано розбираєтеся в фізіологічних змінах, які відбуваються кожен місяць у внутрішніх статевих органах під впливом гормонів, так і тим, хто в курсі цього всього теж буде зручно використовувати менструальний календар онлайн.

Як правило, проміжок часу від однієї менструації до іншої (це називається менструальним циклом) становить 26-35 днів. Якщо жінка здорова, то місячні приходять регулярно, через одне і те ж кількість днів, наприклад, через 28 (зустрічається найчастіше). Але і невеликі відхилення в 2-3 дні - це не патологія. Однак, дані невеликі відхилення впливають на середню тривалість циклу, а тому, можна помилитися при визначенні овуляції календарним методом. Ще гірші наслідки можуть бути для тих, хто календарним методом охороняється від небажаної вагітності. Таких небагато, але вони є. Гінекологи не рекомендують використовувати в якості контрацепції лише менструальний календар, точніше, высчитанные з його допомогою небезпечні дні. Для підстраховки, як мінімум, потрібно користуватися ще не гормональними засобами контрацепції.

Дуже зручно використовувати представлений на даній сторінці сайту менструальний календар онлайн. Від вас потрібно лише ввести правильні дати початку останньої менструації і ви зможете отримати готовий графік для планування вагітності. Різними кольорами відзначені дати, в які з великою часткою ймовірності може настати вагітність і навпаки «даремні». Крім того, в календарику ви побачите дати, коли, ймовірно, повинні почати наступні місячні, що дозволить вам не пропустити початок можливої затримки і вчасно помітити будь-яке відхилення від норми, що не рідкість на ранніх термінах вагітності. Розрахований спеціально для вас програмою менструальний календар роздрукувати не складе проблеми. Спробуйте, дійсно дуже зручно!

Яким чином в найкоротші терміни завагітніти, користуючись розрахованим програмою календариком? Насправді, все дуже просто. У дні, позначені зеленим кольором, а в особливості, в єдиний день циклу (овуляція), виділений помаранчевим кольором, необхідно підсилити свою статеву активність. Адже саме в ці дні ймовірно зачаття. Якщо не вийшло з першого разу, і менструація все ж прийшла, нічого страшного. Частою причиною невдач у здорових пар є абсолютно нормальне періодичне відсутність овуляція. Так, у кожної жінки в році буває 2-3 ановуляторних циклу, коли яйцеклітина не дозріває, відповідно і зачаття відбутися не може. Звичайно, менструальний календар роздрукувати і займатися любов'ю згідно з виділеними в ньому днях - це не панацея, все одно трапляються огріхи. А тому, наявність овуляції потрібно перевіряти і іншими способами, наприклад таким популярним, як вимірювання базальної температури. Почати її вимірювання необхідно з днів, виділених в календарі зеленим кольором, по можливості - навіть раніше. Перед самим виходом готової до запліднення яйцеклітини з яєчника, температура впаде на 1-2 поділки, а в день овуляції різко зросте до вище 37. Але на температурний рівень можуть впливати на інші чинники, як, наприклад, статевий акт незадовго до вимірювання, тому необхідно по можливості спокійно відпочивати вночі, щоб вранці побачити на градуснику достовірний результат.

Складіть свій менструальний календар онлайн, роздрукуйте і ви більше не будете болісно довго згадувати в кабінеті лікаря про те, коли у вас були останні місячні!

МЕНСТРУАЛЬНИЙ КАЛЕНДАР дозволяє розрахувати менструальний цикл онлайн:

Вкажіть перший день останньої менструації:

Кількість: Місяць: Рік:

Тривалість менструального циклу: днів


Скільки розраховувати: циклів

Менструальний календар

Календар менструального циклу


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua