← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вибрати ім'я дитині

версія для друку

Зв'язок імені і характеру людини

вибрати ім'я дитини, вибираємо ім'я дитиніВелике значення при виборі імені дитині має місяць його народження. Розглянемо особливості характеру людини в залежності від місяця народження.

Зима


Вибрати ім'я дитині, народженій взимку


Вибираємо ім'я, для народжених в грудні

"Грудневі" люди відрізняються підвищеною емоційністю, неврівноважені і запальні по дурницях, насилу володіють собою, коли роздратовані. І хоча вони прекрасно бачать свої недоліки, розуміють мотиви негативного ставлення до себе, але стримати себе не можуть. Життя їх складається складно, вони часто потрапляють у неприємні історії, не можуть і не вміють жити спокійно. Гостро потребують частої зміни обстановки, кола спілкування, не терплять монотонного способу життя. Схильні до нервових зривів, депресій. Дуже сексуальні.

Дітей, народжених в грудні, найкраще називати: Сергій, Михайло, Олексій, Андрій, Артем; Віра, Поліна, Наталя, Ірина.
Найменше грудневим підходять імена: Микола, Дмитро, Анатолій, Станіслав; Алла, Аліна, Тетяна, Олена.

Вибираємо ім'я, для народжених у січні

"Січневі" люди терплячі і витримані. Всі неприємності стоїчно переносять, важко діляться сокровенним навіть з самими близькими. "Січневі" жінки володіють твердим, "чоловічим" характером, потайливі і самостійні. Горді і більш всього цінують незалежність. З ними важко в сімейному житті через їх постійного прагнення до лідерства, але вони віддані дружини і завжди готові підтримати чоловіка. До того ж "січневі" жінки хороші кулінарки, але зовсім не люблять займатися прибиранням, роблять це по необхідності. "Січневі" чоловіки: мужні і справедливі люди, на них можна покластися в скрутну хвилину. Рішучі у своїх вчинках, вони часто ведуть себе необачно, схильні до невиправданого ризику. Поблажливі до більш слабким, поважні і попереджувальні з жінками, здатні на всепрощення. Дуже горді, володіють сильною волею. Чудові сім'янини. "Січневих" дітей краще називати "м'якими" іменами, щоб нейтралізувати їх зайву твердість характеру і стримати їх гординю.

Хлопцям підійдуть імена: Григорій, Петро, Данило, Гнат, Євген, Ілля, Віктор, Володимир, Василь;
Дівчаткам: Онися, Анастасія, Ася, Людмила, Любов, Лілія, Зоя, Ірина, Наталія.


Вибираємо ім'я, для народжених у лютому

"Лютневі" люди уперті, наполегливі і досить неврівноважені, хоча на відміну від "грудневих" здатні краще контролювати себе. Характер складний, непередбачуваний, схильні до нервових зривів. Дуже сміливі, не бояться труднощів. Швидко приймають рішення, правда, часто невірні. На відміну від "січневих", вони важко прощають образи, бувають злопамятными і мстивими. Не схильні грати в благородство і великодушність, зневажають слабких. Занадто прямолінійні і егоїстичні. По натурі кар'єристи, здатні на не надто пристойні вчинки заради досягнення мети, вміють маніпулювати людьми. Їм властиво кидатися з однієї крайності в іншу. Люблять дітей, в їх сім'ях часто буває більше трьох дітей.

Їм більше інших підійдуть імена: Арсентій, Максим, Георгій, Іван, Тимофій, Олександр, Віталій, Валентин, Аркадій, Юхим; Анна, Жанна, Світлана, Рита, Ірина, Наталя, Віра, Аліса, Ася, Мілена, Емма.
Небажано "лютневих" дітей називати Валерієм, Ігорем, Веніаміном, Йосипом, Владленом, Ростиславом, Наумом, Ароном; Катериною, Зінаїдою, Веронікою, Тамарою, Маргаритою.


Весна


Вибрати ім'я дитині, народженій навесні


Вибираємо ім'я, для народжених у березні

"Березневі" люди дуже чутливі і вразливі. Важко переносять невдачі, і тому погано просуваються по службі. Якщо і проявляють упертість, наполегливість, то найчастіше на шкоду собі. Вони малодушны, нерішучі, вразливі. Вважають, що життя їх не склалася. Недарма серед "березневих" людей багато невдах і заздрісників. Все життя вони прагнуть до успіху, але так і залишаються невизнаними. А якщо і бувають на вершині слави, то ненадовго, і падіння для них означає крах усіх надій. Такі "весняні" люди себелюбні і амбітні. Вони дратівливі, язвительны, удачу інших сприймають як власну поразку. Дуже нудні, долають близьких нескінченними скаргами на долю. Недовірливі, вірять у забобони, нерідко звертаються до різних ворожінь. Чоловіки: ворчливы, їм важко догодити, зайво бридливі. Жінки багато часу витрачають на свій туалет, велику увагу приділяють своєму зовнішньому вигляду, годинами крутяться перед дзеркалом, перш ніж вийти з дому. Таким дітям потрібно давати тверді імена, щоб надати характером більше рішучості, твердості, щоб дитина відчула впевненість у собі.

Їм більше підійдуть імена: Данило, Петро, Павло, Федір, Богдан, Пилип, Григорій, Тарас; Антоніна, Євдокія, Руслана, Серафима, Стелла, Станіслава, Ростислава, Броніслава, Софія.
Небажано називати "березневих" дітей Сергієм, Михайлом, Олексієм, Іллею, Віктором, Євгеном, Василем; Тетяною, Оленою, Катериною, Зінаїдою, Альбіною.


Вибираємо ім'я, для народжених у квітні

"Квітневі " люди мають більш твердим характером, ніж "березневі". Вони наполегливі в досягненні мети, сміливі та рішучі. І це незважаючи на те, що їм не завжди вдається реалізувати себе повністю. Вони практичні і розсудливі. Матеріальна сторона життя їх хвилює найбільше. Легко просуваються по службі, знають чого хочуть. Досить щасливі, але надмірно амбітні. В шлюбі більше покладаються на розум, ніж на почуття. Важко відмовляються від звичного способу життя. Для чоловіка головне стабільність і матеріальне благополуччя. Він скоріше погодиться терпіти нелюбиму дружину і жити в сім'ї, де він нікому не потрібен, ніж зруйнувати шлюб, проміняти матеріальні блага на любов. А ось у "квітневої" жінки ставлення до сімейного життя дещо інше. Вона дорожить хорошими відносинами з чоловіком, матеріальна забезпеченість стоїть для неї на другому плані. "Квітневі" жінки життєрадісні, дотепні, в кожній дрібниці можуть знайти причину для веселощів.

Народженим у квітні краще давати імена: Кирило, Гаврило, Яків, Марк, Костянтин; Олександра, Лідія, Дарина, Марія, Каріна, Сабіна.


Вибираємо ім'я, для народжених у травні

"Травневі" люди принципові і безкомпромісні, владні і вимогливі. Жінки рішучі, злопам'ятні, не прощають образи. Можуть миттєво розірвати зв'язки, легко йдуть на розлучення, хоча потім і шкодують про це. З жінками, які народилися в травні, важко створювати міцну сім'ю, вони прагнуть до лідерства, не терплять заперечень. Особливо цим відрізняється Алла з по батькові Михайлівна або Олексіївна. Їх цікавить тільки матеріальне благополуччя, а недобрі взаємини з чоловіком, вони легко знаходять розваги на стороні. Чоловіки, народжені в травні, є хорошими семьянинами, вміють забезпечити сім'ю і змусити рахуватися з собою. Вони хоч і твердим характером, але в родині більш поступливі, ніж зі сторонніми. Занадто сприйнятливі до жіночим сльозам, скарг, невдач. Завжди готові допомогти слабкої статі, і з-за цього часто потрапляють в халепу. Людям, народженим у травні, більше інших імен підходять: Анатолій, Давид, Кирило, Герман, Макар; Євдокія, Фаїна, Юлія, Клавдія, Олександра, Ірина, Алекс, Алана.


Літо


Вибрати ім'я дитині, народженій влітку


Вибираємо ім'я для народжених у червні

"Червневі" люди дуже ранимі, недовірливі. Обережні у вчинках, перестрахувальники. Добрі і співчутливі, але занадто малодушны, щоб боротися з чимось або кимось. Від природи володіють багатьма талантами, практичні, заповзятливі. До них часто звертаються за порадою, моральною підтримкою. З близькими людьми бувають вельми стримані у проявах своїх почуттів, проте з малознайомими можуть бути більш відкритими. Уникають конфліктів, при цьому "червневі" чоловіки кілька боязкі, бесхарактерны в особистих питаннях. Зате вони щасливі в просуванні по службі, щасливі в любові, правда, частіше поза межами сім'ї. Влюбливі, захоплюються, але ненадовго. Не терплять моралей, і самі не люблять повчати. Дуже охайні, до огиди. Жінки вміють створити затишок у домі, а чоловіки зроблять все, щоб сім'я не потребувала матеріально.

Найбільш відповідні імена для таких людей: Костянтин, Дмитро, Роман, Валерій, Ігор; Марія, Марфа, Олена, Зінаїда, Станіслава, Симона, Серафима, Раїса, Тамара.


Вибираємо ім'я, для народжених у червні

Нестійка нервова система, нетерплячість, егоїзм, дратівливість ось характерні риси липневих людей. Занадто горді і незалежні. Егоїсти. Бесхарактерны, не можуть відмовити друзям, легко спиваються (частіше це стосується чоловіків). Жінки, що прагнуть до лідерства, намагаються керувати чоловіком, часто скаржаться близьким на долю, відверто розповідають про негаразди в родині. Їм важко догодити, вони завжди чимось незадоволені. Чоловіки досить добродушні, бесшабашны, часто допускають помилки. Довірливі, наївні по відношенню до жінок. Обманувшись раз у своїх почуттях, стають затятими холостяками. Мовчки виносять всі неприємності, не люблять скаржитися на свою долю. Єдино, кому вони можуть вилити свою душу, так це матері вона ближче всіх їм по духу.

Для народжених у липні підходять імена: Анатолій, Андріан, В'ячеслав, Георгій, Гнат, Макар, Микита, Едуард; Антоніна, Алла, Олександра, Дарина, Людмила, Софія, Калерія, Єлизавета, Валерія.


Вибираємо ім'я, для народжених у серпні

Підвищено емоційні, енергійні, вперті. Стрімкі в діях, але необачні. Не терплять повільних людей, вони їх дратують. "Серпневі" жінки впевнені в своїх силах, незлопам'ятні, але недовірливі. В сім'ї лідери. Вони хороші господині, але готувати не дуже люблять. Чоловіки: натури чутливі, в сімейних відносинах поступливі. Рідко бувають щасливі в першому шлюбі. Не терплять тиску і критики, дуже дратівливі, чекають тільки вихваляння і загального визнання. Дуже ревниві, хоча самі рідко бувають вірними чоловіками. Ранимі, вимагають до себе підвищеної уваги, як діти.

Народженим у серпні найкраще підходять імена: Гліб, Мойсей, Микола, Прохор, Юліан, Гурій, Євдоким, Єфрем, Захар, Єлизар, Олександр, Ісаак; Анна, Марія, Анфіса, Олімпіада, Юлія, Маргарита, Тамара, Тетяна.Осінь


Вибрати ім'я дитині, народженій восени


Вибираємо ім'я, для народжених у вересні

Люди запальні, емоційні, цілеспрямовані. Люблять робити подарунки, але не надто щедрі в інших відносинах, дарма не витратять і копійки. Намагаються виглядати в очах оточуючих тринькати гроші, але без врахування своїх інтересів рідко це роблять. Дуже розважливі. Самолюбні. Жінки більше турбуються про себе, ніж про чоловіка, чоловіки ж вміють забезпечити сім'ю, але ніколи не скривдять себе. Їм не шкода програти велику суму, але якщо дружина без його відома придбає дороге плаття, він обов'язково закине її в надмірних витратах. "Вересневі" люди люблять дружні компанії, але ніколи не втратять свою вигоду, навіть якщо це буде на шкоду самим близьким друзям. Важко віддають борги, часто про них просто забувають. Не терплять сцен ревнощів, в таких випадках будуть робити все на зло. Самі дуже ревниві. Жінки нетерплячі, дуже незалежні. Вранці люблять довго спати, часто запізнюються на роботу, роблячи це нормою. Однак вони прекрасні господині, в будинку у них все блищить. Люблять і вміють смачно готувати. Чоловіки дуже влюбливі, але обережні, коли справа стосується вступу в шлюб.

Таким людям більше інших імен підходять: Денис, Мирон, Захар, Роман, Яків, Андрій, Павло, григорій, Єфрем, Геннадій, Гліб; Анна, Аріадна, Раїса, Людмила, Віра, Надія, Софія, Любов, Єлизавета.


Вибираємо ім'я, для народжених у жовтні

Обов'язкові, але тільки в тих випадках, коли це стосується роботи. З друзями, вважають вони, бути обов'язковими можна не завжди. Люблять прибрехати, дотепні. Заповзятливі. Безкорисливі в дружніх стосунках, але в справах фінансових практичні і обережні. Великодушні. Не поспішають з висновками, не приймає необдуманих рішень, намагаються вислухати якомога більше різних думок, на підставі яких вибудовують свою точку зору. Завжди чинять на свій розсуд, авторитетом для них є кілька дуже близьких людей. Жінки принциповими, об'єктивними. Мають хорошу пам'ять, легко роблять кар'єру Не прощають зрад і зради. Намагаються всіма силами зберегти сім'ю. В сім'ї вони лідери і рідко покладаються на підтримку чоловіка. Чоловіки практичні, розважливі, кілька скуповаты. Не терплять критики, в сім'ї дуже хазяйновиті.

Вдало обраними іменами для них виявляться: Олександр, Трохим, Михайло, Інокентій, Владислав, Герман, Сергій, В'ячеслав, Василь, Михайло, Григорій, Володимир, Гурій, Микита, Кирило, Пилип; Злата, Зоя, Ольга, Зінаїда, Софія, Олег, Василина, Олександра.


Вибираємо ім'я, для народжених у листопаді

Дуже розважливі, заради матеріальної вигоди готові на непорядні вчинки. Бувають корисливими, заздрісними. Ці люди скупі для всіх, скупі навіть для близьких людей. А ось для себе нічого не шкодують: можуть на останні гроші поїхати відпочивати, хоча потім сім'я і буде довгий час жити впроголодь. Жінки самозакохані, неохайні, егоїстичні. В сім'ї вони лідери, не рахуються з думкою чоловіка, часто змінюють їм, не намагаючись навіть це приховувати. Нерозбірливі в партнерах, пожадливі. Чоловіків вибирають собі безхарактерних, і тим доводиться багато терпіти від подружжя. Чоловіки ж схильні до частих депресій, нервових зривів. До вибору імені потрібно підходити дуже обережно.

Небажано давати імена: Анатолій, Дмитро, Микола; Тетяна, Маргарита, Марина, Катерина: негативні риси характеру будуть посилюватися.
Тільки іменами, перерахованими нижче, можна поліпшити характер "листопадових": Максим, Богдан, Терентій, Костянтин, Артем, Зіновій, Марк, Валерій, Гаврило, Віктор, Валентин, Григорій, Пилип, Лазар, Михайло; Олена, Клеопатра, Капітоліна, Єфросинія, Клавдія, Євгенія, Настасья, Марія, Єлизавета, Наталя, Ірина, Віра.


Як вибрати ім'я для народжених взимку:


Чоловіки-вибираємо ім'я

Авдей Олександр Олексій Андрій Анзор Аристарх Аркадій Арно Арсен Арсеній Артем Афанасій Болеслав Борис Боян Валентин Валерій Валер'ян Веніамін Віктор Віталій Гавриїл Григорій Гурій Данило Євген Юхим Жан Захар Іван Івар Ігнатій Ілля Враклий Ісай Карл Кирило Клим Лев Леон Леонтій Любомир Травень Максим Марат Матвій Мирон Мирослав Михайло Мурат Натан Олег Павло Петро Семен Серафим Сергій Тимофій Федір Ераст Юрій


Жінки-вибираємо ім'я

Олена Любов Аліса Маріанна Аміра Марина Анна Мірра Аріадна Михайлина Ася Наталія Белла Нателла Богдана Ніка Варвара Нонна Віра Нора Вета Оксана Вікторія Олеся Віталія Павла Галина Поліна Гаяне Раїса Гретта Троянда Джемма Світлана Джулія Сільвія Діна Сніжана Єва Стелла Зоя Фаїна Івона Христя Ірина Еда Ія Елла Лариса Ельміра Леся Ярослава Лія


Як вибрати ім'я для народжених навесні:


Чоловіки-вибираємо ім'я

Августин Рафік Амадеус Ростислав Анжей Спартак Аристарх Станіслав Аскольд Тельман Болеслав Тимур Броніслав Фідель Владлен Филимон Гаррі Христос Георгій Едгар Захар Едман Людвіг Юлій Макс Якуб Мераб Січень Мстислав Яромир Оскар Ярослав Радомі


Жінки-вибираємо ім'я

Аза Гюзель Анеля Злата Аннета Ілона Бетта Катріна Ванга Мирослава Владислава Модеста Габріелла Моніка Гертруда Ненсі Неонилла Ростислава Новела Рузанна Нора Станіслава Огнесса Флорида Одетта Фредеріка Павлина Евеліна Рема Эммануэла Рена Юстина


Як вибрати ім'я для народжених влітку


Чоловіки-вибираємо ім'я

Августин Гліб Автонділа Гордій Адам Гордон Аллан Гурам Альфред Дем'ян Анатолій Дмитро Андріан Жан Арнольд Жорж Арон Гнат Богдан Казимир Богумир Кім Важа Костянтин Вальдемар Макар Вальтер Марк Віллі Мстислав В'ячеслав Мурат Георгій Микита Геральд Нукзар Герман Оскар Радомир Тельман Ратмір Тигран Рафаїл Тадей Ренат Фелікс Роберт Християн Родіон Цезар Роллан Евальд Роман Едуард Ростислав Еміль Руслан Еммануїл Святослав Ернест Соломон Юзеф Станіслав Юліан Тарас Яків


Жінки-вибираємо ім'я

Олександра Олена Алла Єлизавета Ангеліна Єсенін Антоніна Жанна Борислава Жозефіна Валерія Земфіра Гелена Ізабелла Жоржина Ізольда Гера Ілона Гретта Інара Дар'я Інеса Джульєтта Калерія Діана Камілла Євгена Карина Катерина Кароліна Катрін Роксана Христина Ростислава Ксенія Рузана Лаура Сабіна Леонилла Санта Лідія Сарра Людмила Софія Люсьєна Станіслава Марія Тетяна Березня Тереза Ольга Флорентіна Ребека Франсуаза Рената Юлія Римма Юнона


Як вибрати ім'я для народжених восени


Чоловіки-вибираємо ім'я

Авдей Веніамін Азат Віктор Акім Володимир Олександр В'ячеслав Олексій Геннадій Андрій Герасим Антон Герман Арсеній Гліб Бежан Григорій Богдан Данило Борис Дмитро Омелян Микита Єрмолай Павло Ібрагім Родіон Гнат Самуїл Іларіон Святослав Йосип Сергій Ісай Симон Клавдій Стахей Леон Тимофій Леонтій Фелікс Макарій Чеслав Мирон Ернест Михайло Юрій Михей Яким Мстислав Ян


Жінки-вибираємо ім'я

Августина Джульєтта Аврора Дора Аделія Єлизавета Аліна Злата Аліса Івонна Ганна Мулу Анфіса Илания Аріадна Ія Ванда Кіра Василина Луїза Віра Любов Вілена Людвіга Владлена Людмила Даміра Майя Медея Санта Мирослава Серафима Надія Сусанна Наталія Таїсія Нонна Таміла Нора Тереза Ольга Фатіма Павлина Християна Патриція Евеліна Раїса Емілія Римма Юзефа Розалія Юлія Руфима Ярослава Сабіна


Характеристика імен

"Чіпкі" або "котячі" імена: Катя, Васю, Галя, Оксана. Люди з іменами, що закінчуються на приголосну букву, більш замкнуті в собі. Буква "ш" в імені вказує на тихих, розважливих, тугоухих, точних. Чисті душею люди носять імена Анастасія, Віра, Надія, Любов. Софія ім'я, увібрало в себе "чисті" імена. Нейтральні імена Сергій, Світлана. Схожі за характером (адекватні) чоловічі та жіночі імена: Олена, Іван дарують, приймають подарунки (так як найбільше дарує протилежну стать, то Іван більше любить спілкуватися з жінками, і навпаки). Є імена (чоловічі та жіночі), найбільш "симпатизують одне одному: Сергій-Наташа, Олег - Ніна, Володимир - Ірина, Іван - Марія, тобто протилежного звучання, з повним або частковим відсутністю однакових букв. Іншими словами, можна стверджувати, що в дружбі, шлюбі люди тим більше симпатизують один одному, чим менше в їх іменах загальних приголосних букв. Слід, однак, відзначити деяку закономірність: чим більша симпатія між такими людьми виникає, тим непродолжительней їх шлюбні відносини, особливо коли один із подружжя набагато старший за іншого. Виняток: Іван - Марія.


Адекватні імена:

Інна / Геннадій благородні.

Софія / Михайло господарські.

Ірина/Олексій / Василь розважливі.

Ольга / Олег / Коля балакучі, відкриті.

Маша / Паша тихі, точні у справах.

Віра / Зіна / Петро / Ніна тугодуми, вперті, життєлюби.

Валентин / Валентина / Віктор чутливі, серцеві.

Веніамін / Віталій / Віталія / Анатолія / Валерія / Валерій / Валер'ян авантюристи, відчайдушні.

Юрій / Людмила / Юліан / Юлія схильні до мінливості в словах, справах, вчинках.

Люди з адекватними іменами, як правило, не мають особливих симпатій один до одного. Чим більше голосних звуків у корені імені, тим більше вірогідність того, що людина з таким ім'ям прославиться. Люди, що мають у своєму імені звук "м", часто відчувають якусь душевну маету, занепокоєння у справах. Наприклад, жінки з іменами Марина, Марія, Тамара; чоловіки Дмитро, Володимир, Артем.


Імена і властивості характеру людини


Характеристика імені найбільш повно відповідає характеру людини, якщо його ім'я вимовляють досить часто. Наприклад, імена Алла, Алевтина, Альбіна дійсно будуть характеризувати вільних у своїх промовах і вчинках жінок. Якщо ж ім'я вимовляється рідко, то їх характеристика може змінюватися на протилежну: схильна до ненависті, мислить поверхово, багато говорить, жваво сприймає інформацію, тобто близьке за своєю характеристикою до імен Микола, Ольга, Олег, Юля, Юрій. З урахуванням цього зауваження можна наступним чином зв'язати ім'я і характер людини.

Олександр веселун, дотепник, за словом в кишеню не полізе.

Олексій підступний, хитрий, потайний, проникливий, твердий характер. Не прислухається до чужої думки (див. також Саша, Маша, Паша, Наташа).

Аліса степенева в мові, вчинках.

Анастасія надійна в справах і словах, вчинках, сострадающая, відкрита.

Анатолій (Толя) відкритий, швидкий на ноги, швидкий в словах, вчинках. Фатоватый, зайнятою.

Андрій відкритий, сміливий, трохи замкнутий у собі, духовно-моральна натура.

Анна (Нюра) відкрита, швидка на ноги, швидка в справах, словах, вчинках, так і в передачі пліток теж.

Антон, Антоніна швидкі на підйом, душевні, люблять життя у всіх її проявах.

Анфіса натура відкрита, швидка ноги, швидка в словах, вчинках, ТфатальнаяУ жінка.

Аркадій швидкий, красномовний, комунікабельний.

Артем швидкий, красномовний, душевний, мука в душі.

Борис напористий в речах, справах; надає важливість тембром голосу, манерою мови, люблячий себе, але совісний.

Вадим форсирующий події, що йде напролом, незважаючи ні на що.

Валентин, ВалентинаСдушевный, серцевий, люблячий поскаржитися на долю, самолюбивий.

Валерій, Валерія авантюрний характер, відчайдушний, форсирующий справи і події, але душевний, люблячий.

Ваня, Іван Сдарящий, люблячий, простий, приймає дари, люблячий себе і протилежну стать.

Василь, Василина статечний, чіпкий, у справах, вчинках, уміє знаходити аргументи в суперечках.

Василина те ж, що і Василина.

Віра, Вероніка сердечна, простодушна, вірять людям, економна, промовиста, образлива.

Віктор, Вікторія м'якосердий, перемагаючий, виявляє щирість у словах, вчинках.

Віталій м'якосердий, люблячий себе, трохи млявий.

Володимир володіє світом, заспокійливий.

Владислав володіє славою, замкнутий у собі, люблячий виговоритися, намагається ознайомитися з фактами і оволодіти ситуацією.

Владлен душевний, здатна глибоко покохати, жити у злагоді з оточуючими, легкий на підйом, швидкий у справах, замкнутий у собі.

Всеволод правдивий, всіляко об'єктивний, любить брати участь у конкурсах.

В'ячеслав добросердечний і в той же час самолюбний, себялюбящий, творча натура, споглядальник.

Мартін музичний, душевний, легкоуразливий.

Михайло у всьому "господар", проповідник добра, справедливості, не дуже прислухається до чужої думки.

Надія обережна, образлива, але надійна, вірна друзям.

Наталія з важким характером, здатна на імпульсивні вчинки, але в принципі душевна людина, утешительница.

Микола люблячий поговорити, себелюбну, але схильний радитися з оточуючими.

Ніна велика життєва сила, гострий тверезий розум, що відстоює права, порядок і стабільність.

Оксана дисциплінована, чіпка в суперечках і справах, життя для неї гра.

Ольга відкрита, легкий характер, швидка в речах, справах, вчинках.

Павло розумний, тихий, точний, у справах дотримується "золотої середини".

Поліна смілива у всіх своїх проявах жінка.

Раїса балакуча, образлива, любив згадувати про минуле.

Роза, Розаліна життєлюбна, балакуча, участливая.

Роман громкоголосый, швидкий на підйом, натура відкрита, але бентежна.

Світлана прагне більше дізнатися, приваблива, але без особливих талантів.

Сергій здібності досить середні, образливий, ревниво ставиться до успіху інших, по натурі споглядач.

Софія смиренність, доброта, лагідність, незлобивость, мудрість.

Станіслав правдошукач, винахідник, у всьому шукає здоровий глузд, справедливість.

Тамара натура душевна, відкрита, але постійно бентежна, як би неземна.

Тетяна душевна, мінлива у своїх настроях.

Федір форсує події, напористий у справах, собі на умі, любить доводити свою правоту, узгоджувати свої дії з іншими.

Христина говорить істину, безкомпромісна, степенева, серцева.

Едуард зарозумілий, себелюбну, по натурі Дон-Жуан.

Елла фатальна натура, невибагливі в побуті, і любить і ненавидить усією душею.

Емма, Еммануїл вірними обраному шляху, натури емоційні, з мятущейся душею.

Юлія, Юліана натури непостійні, але люблячі людей.

Юрій по натурі схожий на Юлія, говорить голосно і без натяків, оптиміст, швидкий у справах.

Якоб, Яків риси ті ж, що у Яна.

Яна, Ян люблячий себе, робить все швидко.

Короткий опис властивостей характеру у зв'язку з ім'ям-по батькові


Є сім'ї, в яких якесь ім'я повторюється з роду в рід. Наприклад: Іван Іванович, Олексій Олексійович і т. д. В таких випадках дія імені на характер людини стає більш поглибленим. Коли ж ім'я батька і дітей не збігається, тоді поєднання імені та по батькові може надати характеру людини нову властивість. Вплив це іноді важко виділити досить виразно, але в даному випадку ми будемо слідувати вислову Гельвеція: "Страх перед можливістю помилки не повинен відвертати нас від пошуків істини... Знання деяких принципів легко компенсує незнання деяких фактів". Отже, нехай кожен підійде до нижесказанному з розумною часткою обережності і неупередженості. Більш повний перелік імен по батькові не наводиться тут з етичних міркувань, тому обмежимося іменами по батькові, містять у тлумаченні лише позитивні емоції.


Чоловічі імена по батькові

Олександр Олександрович веселун, дотепник, в своїх жартах інколи переступає межі пристойності.

Олексій Олександрович по праву можна назвати кращим для бізнесменів Росії. Всі Алексеи - розважливі, хитрі.

Анатолій Анатолійович людина вільнодумний, фатоватый, його приваблює громадська суєта. Анатолій Борисович напористий і речист. Анатолій Валентинович любить і вміє поговорити по душах.

Анатолій Данилович майстер виголошувати промови. Андрій Андрійович м'якосердий, майже по-жіночому обаятеленый.

Аркадій Аркадійович красномовний. Борис Петрович настирливий у своїх висловлюваннях, швидкий у справах, совісний.

Валентин Валентинович авантюристичні нахили проявляються у всьому.

Василь Васильович міцний, ухватист у всьому. Віктор Вікторович перемагає завдяки силі свого духу.

Володимир Володимирович твердо відстоює свої погляди, ідеї.

Геннадій Геннадійович благородний у всіх відносинах.

Григорій Григорович глашатай, красномовний. Євген Євгенович фотограф-споглядач. Іван Іванович розкриває таємний сенс слів і справ.

Костянтин Костянтинович проявляє твердість характеру у всьому і завжди.

Максим Максимович філософський склад розуму. Михайло Михайлович "господар" до мозку кісток. Михайло Сергійович хороший хазяїн (слід зазначити, що всі чоловіки, що носять по батькові "Сергійович", як правило, розумні люди).

Сергій Вікторович ні собі, ні людям.


Жіночі імена по батькові

Алла Олександрівна острословная, безтурботна. Ганна Михайлівна прекрасна господиня. Валентина ДаниловнаСтонко розуміє душевний настрій оточуючих.

Валентина Михайлівна господиня своїх почуттів. Віра Іванівна - всепрощающая, вірять, впізнавана.

Галина Михайлівна - домувальниця, відмінна господиня.

Олена Сергіївна розумниця.

Ірина Олександрівна по праву можна назвати кращим для ділових жінок.

Людмила Іванівна любить красу, природу. Споглядачка.

Надія Іванівна надійна в справах, вчинках.

Що стосується інших поєднань імен та по батькові, склавши характеристику імені людини з характеристикою імені його батька (по батькові), вам не складно буде уявити собі характер будь-якої людини.

як вибрати ім'я для дитиниІмена, як вибрати ім'я дитині, таємниця імені

Значення чоловічих імен
Значення жіночих імен
Таємниця імені


на головну наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua