← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Сексуальність імені

версія для друку

ТАЄМНИЦІ ІМЕНІ. ІМ'Я І СЕКСУАЛЬНІСТЬ

ім'я і сексуальність, сексуальність імені, імена підвищеної сексуальності, таємниці іменіЖінка здатна на все, чоловік - на все інше. Андре Реньє

Ім'я людини оповите завісою таємниці. Цей таємничий світ - різноманітний і барвистий - незбагненним чином впливає на наші долі.

Чи можна, знаючи ім'я, провідати хоч що-небудь про своє майбутнє? А підібрати супутника життя, довідатися, хто народиться у люблячої пари - хлопчик чи дівчинка, скільки дітей буде у шлюбі, не виявиться шлюб безплідним?

Відповідь на ці та інші питання ви знайдете в новій роботі Б.Ю. Хигир, яку ми пропонуємо нашому читачеві.

Відносини між чоловіком і жінкою

В житті чоловіка і жінки кохання і секс займають чільне місце. Більшість молодих людей сьогодні дуже рано вступають у партнерські відносини, які нерідко виявляються постійними і закінчуються шлюбом. Любовні стосунки до шлюбу дають молодим людям можливість якомога краще пізнати один одного, оцінити свої сексуальні потреби та потенційні можливості. У цій книзі я спробував розкрити основні риси, які проявляються в секс і шлюб у людей з різними іменами. Сподіваюся, що це допоможе багатьом побачити свої помилки, достоїнства і слабкості партнерів, що дасть можливість спробувати щось змінити, враховуючи потреби один одного.

Вершиною і прикрасою відносин між партнерами є любов. Справжня любов, всеосяжна, вона передбачає і товариство, і дружбу, і повага, і доброту. Любов не тільки вираз кращих моральних якостей чоловіка й жінки, але і джерело їх пробудження. Втрата хоча б одного з перерахованих якостей навіть одним з подружжя - цілком достатня підстава для конфлікту або розриву.

Фахівці відзначають, що біологічна несумісність у чистому вигляді зустрічається вкрай рідко, частіше це надумане судження, що породжено недостатнім знанням в сексуальному плані свого партнера і самого себе. А от психологічна несумісність - дуже важливий фактор у взаєминах партнерів. Я пропоную в цій книзі перелік імен, власники яких найбільш сумісні як партнери.

Сексуальне спілкування - це особливий світ переживань і одкровень між чоловіком і жінкою. Але цим не обмежуються їхні стосунки. Без повної сумісності: біологічної, психологічної, світоглядної і т.д. - не може бути гармонії.

Австрійський вчений і письменник Отто Вейнингер (1880-1903) у своїй праці «Стать і характер» зазначив:

«Кожна людина має по відношенню до іншого підлозі певними, лише йому властивим смаком». Якщо проаналізувати на прикладі одного чоловіка, які жінки йому подобалися протягом життя, то можна відзначити в них схожість. Воно може бути зовнішнім, або в манері поведінки, або в характері жінок. Як закон тяжіння, так і тяжіння підлог ґрунтується на взаємності. Кожна людина володіє відомими властивостями, завдяки яким йому не байдуже, який саме індивідуум іншої статі з'єднається з ним: далеко не кожен чоловік або жінка може замінити іншого чоловіка або жінку так, щоб при цьому не відчувалося сексуальної дисгармонії. Кожен знає з власного досвіду, що особи іншої статі можуть справляти на нього відразливе враження, інші - викликати байдужість, а треті - залучати; і нарешті, з'являється той, з'єднатися з якими становить для нього потреба, перед якою все навколо абсолютно знецінюється. Якщо дійсно кожному типу серед чоловіків, як ми знаємо, відповідає збудливий тип жінки, і навпаки, то в основі такого тяжіння знаходиться певний закон.

Отто Вейнингер пояснює це так: «...У кожного індивідуума кількість жіночності безумовно дорівнює брак мужності. Абсолютно мужнє істота потребує абсолютно жіночному, і навпаки. У тих же випадках, коли при наявності більшої частки «М» є відома частина «Ж», доповнює істота має принести необхідну частку «М», одночасно доповнюючи собою і відсутню частину «Ж». <...> Розбіжність зазвичай і відбувається <...> тому, становить дана жінка статеве додаток до певного чоловікові чи ні, і навпаки».

Відомо, що власнику кожного імені відповідає цілком певний характер; таким чином, кращого підтвердження, чим цей закон, для моєї теорії сумісності по іменах, по батькові та місяця народження не знайти.

Звукова теорія. Ім'я являє собою набір звуків різної висоти і тембру. Різні імена - різні набори звуків, неоднакові для мозку звукові подразники. А різні подразники, як відомо, приводять в збудження різні структури мозку. Ось чому у дітей з однаковими іменами під впливом одних і тих же звуків формуються схожі характери, а у дітей з різними іменами - різні характери. Мало того, на кожної людини різні звуки чи їх поєднання діють по-різному. Ось чому одним подобаються певні імена, а іншим ні; проте кожній людині подобаються абсолютно особливі імена, в залежності від чого складаються симпатії і антипатії людей один до одного. Є імена, які абсолютно несумісні по своєму звуковому тембру; отже, і характери їх власників настільки різні, що про сумісність говорити важко. Наприклад, несумісні Олександр і Владлена, Ірина та Еммануїл, Дмитро і Світлана, зате повна гармонія у взаєминах у людей з іменами Ганна і Федір, Анатолій і Наталія, Віра і Борис.

Такий же взаємозв'язок існує у людей з різними по батькові. Наприклад, Николаевичи і Дмитриевичи, Станіславовичи і Анатольевичи, Эдуардовичи і Константиновичи - мало сумісні і знаходять взаєморозуміння з великими труднощами, а Сергієвич і Петровичі, Михайловичі і Станіславовичи, Николаевичи і Олексійович спілкуються легко, і їх взаємовідносини складаються якнайкраще.

Підтвердженням закону Отто Вейнингера є і сумісність за місяцями народження.

«Зимові» натури - характери тверді, наполегливі, важко йдуть на примирення, довго пам'ятають образи.

«Літні» натури - широкі, здатні на всепрощення, запальні, але швидко відходять і не пам'ятають зла. «Зима» і «літо» доповнюють один одного як не можна краще.

«Весняні» натури - гнучкі, але мають мало бійцівських якостей. В якійсь мірі їх могли б доповнити «зимові» люди, але «весняні» ще й примхливі, образливі без серйозних причин, чого «зимові» не можуть зрозуміти і прийняти. Взаємовідносини таких людей складні.

«Осінні» натури - мудрі, розважливі, розважливі, що властиво і «зимовим», а отже, вони мало потребують один одного, мало що можуть взаємно доповнити. А з «весняними», як і «зимові», «осінні» не знаходять взаєморозуміння з-за примх і непередбачуваності перше.

І «зимові», і «весняні», та «осінні» люди можуть досягти повної гармонії у стосунках з «літніми». На основі цієї теорії я і пропоную будувати сімейні союзи.

У людей, народжених в одну і ту ж пору року: весна - весна, зима - зима, осінь - осінь, літо - літо, - характери схожі. Вони шукають щось інше, відсутню їм, але один одного вони цього знайти не зможуть.

Кілька рад вступають у шлюб

Знаючи ім'я, по батькові і час народження людини, яка стала для вас близьким, ви можете прогнозувати долю вашого майбутнього союзу.

Проведені мною дослідження дозволили встановити, що найбільш вдалі шлюби - це ті, в яких один з партнерів народився влітку. Але тільки один! Якщо обидва з'явилися на світ влітку, союз неміцний, а четверта частина всіх таких шлюбів - важкі.

Те ж саме стосується і подружжя, що народилися навесні, восени і особливо взимку, а також тих випадків, коли один чоловік народився навесні, а інший - восени.

Чому ж так виходить? Пригадайте особливості тих, хто народився взимку. Це люди імпульсивні, вперті, різкі в діях. І от якщо зійдуться два таких характеру, неодмінно будуть сварки, причому по дурницях, а цих дурниць так багато в житті!

Наприклад, нічого хорошого не чекає подружжя Миколи Дмитровича, який народився в січні, і Ольгу Ігорівну, яка з'явилася на світ у лютому. Микола Дмитрович ревнивий, егоїстичний, впертий і хитрий, а Ольга Ігорівна навряд чи готова поступитися йому. У неї складний характер. Вона ревнива, настырна, буркотлива. Ось так і коса знайде на камінь раз, другий. Утворюється тріщина у відносинах вчора ще закоханих одне в одного людей, починає наростати роздратування.

А чому ж народилися восени не можуть співіснувати мирно, зберігаючи любов і відданість один одному? Адже ми вже говорили, що вони мають стійкий і більш легкий характер, не конфліктують в сім'ї. Все так, але до того ж це люди принципові, часто педанти. А коли сходяться принципові педанти, не жди добра!

Погано сходяться і люди, народжені навесні. Віктор Дмитрович, народився в березні, впертий, легкоуразливий, розташований до алкоголю, полюбив, приміром, Аллу Станіславівну, ревниву, суперечливу, складну в спілкуванні. Їй важко догодити, вона все робить по-своєму. Швидше за все така сім'я розвалиться.

Люди, що народилися влітку, - люди добрі, жертовні, широкі. Але разом їм не ужитися. Набагато краще сходяться пари, де один з подружжя народився взимку, інший або інша - влітку. Різнополярні характери набагато вдаліше притираються і доповнюють один одного.

Давно пройшли ті часи, коли ми перед усім світом пишалися, що «в СРСР сексу немає». Сексуальна гармонія подружжя має велике значення в створенні і зміцненні сім'ї. У своїх дослідженнях про вплив імені людини на формування її характеру та темпераменту я розробляв і цей аспект - залежність сексуальності від антропонимических характеристик. Мої спостереження показали, що ім'я людини впливає на ступінь його сексуальності і активності, а поєднання з тим чи іншим конкретним по батькові посилює або послаблює чуттєвість і пристрасність натури.

Наведу приклади чоловічих і жіночих імен та по батькові, носії яких володіють підвищеною сексуальністю.

ЧоловічіЖіночі
Адам СтепановичАврора Борисівна
Адольф БорисовичАлла Семенівна
Олександр ОлеговичАза Дмитрівна
Алан ВолодимировичАліна Дмитрівна
Альберт ВолодимировичАлла Ігорівна
Альфред СамуїловичАльбіна Степанівна
Анатолій ОлександровичАнжела Володимирівна
Антон ДмитровичАнтоніна Дмитрівна
Аркадій ПавловичАріадна Семенівна
Арнольд МиколайовичБелла Борисівна
Аскольд АнатолійовичБогдана Станіславівна
Афанасій ІгоровичБроніслава Владленівна
Болеслав ІвановичВалерія Миколаївна
Борис СтепановичВалерія Петрівна
Боян ОлександровичВанда Дмитрівна
Будимир ЮхимовичВероніка Олександрівна
Вадим ПетровичВероніка Борисівна
Валентин СтепановичВеста Едуардівна
Вальтер ОлександровичВенера Андріївна
Василь ПилиповичВіталія Миколаївна
Вацлав ЄгоровичВлада Андріївна
Вілен ТимуровичВласта Карпівна
Володимир ІвановичГертруда Андріївна
Владислав ІгоровичГлорія Олегівна
Гаррі ВолодимировичДанута Олексіївна
Геннадій БорисовичДжульєтта Павлівна
Георгій ВладиславовичДіана Владленівна
Гліб АндріяновичЄва Семенівна
Гордій ДмитровичЄвгенія Володимирівна
Григорій БорисовичЄвдокія Миколаївна
Давид АбрамовичКатерина Едуардівна
Даніель ПавловичЄлизавета Степанівна
Денис ВолодимировичОлена Станіславівна
Дік ДаниловичОлена Михайлівна
Дональд ВікторовичЖанна Станіславівна
Євген БорисовичЗінаїда Миколаївна
Євграф ІгоровичЗлата Петрівна
Єгор АнатолійовичІзабелла Карпівна
Юхим ВолодимировичІзольда Олександрівна
Іван ОлександровичКалерія Борисівна
Ігор ЕдуардовичКапітоліна Іванівна
Ізмаїл ОлександровичКапітоліна Карлівна
Клим ВолодимировичКарина Анатоліївна
Кирило ІгоровичКароліна Йосипівна
Костянтин ЕдуардовичКонстанція Миколаївна
Лазар КазимировичХристина Богданівна
Лев МихайловичХристина Семенівна
Лев БорисовичКсенія Дмитрівна
Леонард МиколайовичЛілія Юріївна
Леонід ЮрійовичЛія Борисівна
Леонтій СтаніславовичЛорена Едуардівна
Любомир КазимировичЛуїза Дмитрівна
Максим ОлександровичМаргарита Степанівна
Марк АндрійовичМайя Едуардівна
Мілан СтепановичМаріанна Володимирівна
Мирон ОлексійовичМаріанна Рубенівна
Мирослав Ігорович Марина Володимирівна
Мечеслав ВолодимировичМарта Миколаївна
Назар ОлександровичМілена Володимирівна
Назар БорисовичМірра Семенівна
Назар СтепановичМлада Власьевна
Наум ВолодимировичМстислава Іванівна
Микола ПавловичМуза Миколаївна
Микола ЕдуардовичНана Володимирівна
Олег СеменовичНаталія Павлівна
Орест ДмитровичНеоніла Дмитрівна
Осип ЛеонідовичНеоніла Касимовна
Оскар ЄгоровичНіка Петрівна
Павло ВікторовичРада Вітольдівна
Петро ВолодимировичРадмила Володимирівна
Роберт ВікторовичРахіль Ароновна
Родіон СергійовичРената Станіславівна
Роман СтаніславовичРимма Дмитрівна
Руслан СпартаковичРоза Михайлівна
Савелій ЕдуардовичРоксана Абрамівна
Святослав ГригоровичРоксана Миколаївна
Спартак ВолодимировичСарра Дмитрівна
Степан БорисовичСвітлана Ігорівна
Тарас ЯрославовичСофія Аркадіївна
Тимур СтепановичСтелла Борисівна
Тит ПетровичСусанна Олександрівна
Харлампій СергійовичТаїсія Альбертівна
Християн СтепановичТамара Дмитрівна
Едуард ОлеговичТетяна Дмитрівна
Еммануїл МиколайовичТереза Анатоліївна
Ернест ВолодимировичФаїна Абрамівна
Юліан ПавловичФатіма Ибрагимовна
Юрій ВолодимировичХристина Олегівна
Яків ВолодимировичЕрі Станіславівна
Яків ІвановичЕтері Эльдаровна
Ярослав Семенович

Чеслава Борисівна

 Елеонора Ігорівна
 Юлія Ігорівна
 Ельвіра Володимирівна
 Юнона Юріївна
 Ельза Петрівна
 Емма Ігорівна
 Ядвіга Пилипівна

На закінчення хочу відповісти на часто задається мені питання: наскільки визначальним є вплив імені на формування тих чи інших якостей людини? Серед сотень і тисяч людських доль, пройшли переді мною, мені зустрічалися окремі люди і подружні пари, щасливі всупереч всьому. Любов, взаємоповага, висока культура спілкування здатні, як я міг не відкинути, перетворювати людей.

Спосіб сексуального задоволення для вступаючих в шлюб

Відчуття задоволеності є не тільки природною метою сексуального контакту, але і основним компонентом такого поняття, як подружнє щастя в кожній родині.

Потяг - сексуальні дії - оргазм

Подружня любов і ніжність в поєднанні зі знанням основ сексуальної поведінки та сексуальної техніки - найголовніша передумова до сімейного миру, взаєморозуміння і щастя.

Саме в подружній любові особливого значення набуває особлива емоційна атмосфера, яка довгі роки здатна підтримувати вогник взаємної привабливості, надійно оберігати їх від розлучення і створювати між чоловіком і дружиною теплі стосунки, сексуальні проблеми, які виникають насамперед з-за наявності складнощів в сімейних стосунках, відсутність взаєморозуміння в сексуальних відносинах.

Сексуальному спілкуванню подружжя завдають непоправної шкоди такі привхідні фактори, як емоційна депресія, тривожність, обопільні претензії, страх, неспокій і т.п. Ці емоційні стани, впливаючи на нервові клітини, заглушають сексуальні потяги, в той час як емоційні подразники позитивного властивості - навпаки, прямо сприяють виникненню і розвитку сексуальних потягів і сексуальної гармонії.

Таким чином, позитивні емоції можна з повним правом назвати необхідною умовою і одним з основних чинників, що впливають на створення гармонії з сексуальної сторони подружнього життя. Наприклад: Едуард Володимирович, народився в серпні і Наталія Петрівна, народилася в січні - завжди знайдуть порозуміння, відносини їх гармонійні, темперамент і сексуальні потяги збігаються. Сварки можуть бути між ними, але швидкоплинні, а інтимні стосунки з-за цього не псуються.

При цьому, зрозуміло, не слід принижувати значення та інших факторів, що впливають на гостроту і продуктивність сексуальних відносин, серед яких необхідно виділити такі як зорові, слухові і нюхові подразники.

Іноді, навіть швидкоплинний погляд, кинутий чоловіком на дружину, навіть при досить значному стаж їх спільного життя, може викликати у нього сильне сексуальне збудження від духів, якому може бути в рівній мірі те чи інше вираз її обличчя, і поза, і жест, і злегка распахнувшийся халат і поворот голови. Відповідно ті або інші візуальні нюанси вигляду чоловіка можуть несподівано стимулювати сексуальний потяг його дружини.

Подібного ж роду каталізаторами статевого потягу можуть служити і розмови (іноді - на теми, абсолютно абстрактні, далекі від сексу), і окремі фрази, що викликають певні асоціації, і тембр голосу, і певна його інтонація, і неголосне муркотання тієї чи іншої мелодії, і короткий подих.

А значення запахів, взагалі важко переоцінити. Аромат парфумів, лосьйону для гоління або природний запах чоловічого і жіночого тіла є потужними стимуляторами чуттєвості. Багато хто помилково вважають виникнення сексуального бажання самовільним процесом. В дійсності ж, це бажання виникає лише внаслідок взаємодії психологічної установки з цілим комплексом тих чи інших подразників, з тонким і часом непомітних для стороннього ока процесом подружнього зваблювання.

Деякі жінки володіють підвищеною сприйнятливістю до неприємним запахом. Якщо під час сексу присутні такі запахи, жінка не може отримати повне задоволення, ці запахи переслідують її, не дають розслабитися. Не слід приховувати це від чоловіка, адже сторонні запахи можна легко усунути і секс буде повноцінним.

Так, омана - постійний і невід'ємний супутник сімейних відносин, як не дивно це звучить для багатьох і багатьох, на жаль...

Наприклад: якщо чоловіка звуть Дмитро Петрович, і він народився в грудні, а дружина Віра Іванівна, народжена у вересні - сексуальні відносини між ними будуються складно. Дружина не завжди відгукується на прохання чоловіка, скута, сильно залежить від настрою. Часті відмови можуть призвести до того, що чоловік має любовні стосунки на стороні.

У цьому процесі зваблювання чимале значення мають і спогади про колишніх сексуальних радощів, і різного роду асоціації з цими радощами, і елегантна нічна сорочка дружини, і запах дезодоранту, і м'який рожевий світло в спальні, і грайливий тон, і келих терпкого вина, і безліч дрібниць і милих дрібниць, з яких, як з цеглинок, складається міцне будівля подружнього щастя, радості та сімейного життя.

І, навпаки, - брутальність, неохайність, заземленность, буденність, нехтування процесом зваблювання - створюють в цій будівлі тріщини, які потім важко усунути. Відштовхнути одна одну від себе легко, налагодити теплі стосунки набагато важче. Дружина довго пам'ятає образу, чоловік не може пробачити байдужість до себе або відмову в сексуальних відносинах.

Але омана - лише початок шляху до вищих радощів любові. Наступний етап цього шляху - Дотику, поцілунку, ніжного погладжування.

На цьому етапі сексуального контакту, який прийнято називати прелюдією або предигрой, дотики повинні бути особливо ніжними, пестливими, що сприяють наростанню любовного томління, нетерплячого очікування безпосереднього початку сексуального акту. Тут, природно, повинні бути виключені дотики, які викликають хворобливі відчуття (як, наприклад, сильні натискання і щипки). Вони припустимі лише в тих випадках, коли спрямовані на збудження вогнищ бажання, розташовані глибоко під шкірою (зони сосків і певних ділянок статевих органів). В основному ж, на цьому етапі рекомендуються тільки легкі, ніжні дотики, стимулюючі наростання бажання.

При цьому не слід забувати про те, що ласки, якими Ви обдаровуєте свого партнера або партнерку), в чималій мірі стимулюють і Ваше власне збудження.

Говорячи про руках, потрібно відзначити, що найбільш чутливими в сексуальному відношенні є долоні, але ніяк не кінчики пальців. Ерогенні зони партнерів потрібно вивчати, відчувати їх.

При попередніх ласках ротом особливого значення набувають дотику зволоженою внутрішньої поверхні губ і кінчика мови, в той час, як затискання складок шкіри партнерки зовнішньою поверхнею губ або сильне натискання мовою, часто призводять до негативних результатів. Больові відчуття можуть призвести до того, що бажання займатися сексом пропаде. Тому чоловікові потрібно бути гранично уважним до відчуттів жінки, ніжним і ласкавими.

Особливо важливо чітке уявлення про те, які саме частини тіла вашої дружини (або чоловіка) найбільш сильно реагують на Ваші ласки, тобто потрібно знати розташування і ступінь активності тієї чи іншої ерогенною зони.

У жінок, як правило, (крім статевих органів) такими зонами є місця волосяних покривів, мочки вух, шия, передпліччя, поперек, сідниці, внутрішні поверхні стегон і груди. Зона грудей має соски, підвищеної чутливості: поверхневу - в області сосків і глибинну - в області молочних залоз. Ерогенні зони чоловіків розташовані, в основному, в області спини і не мають такого значення для наростання збудження, як це спостерігається у жінок.

Але і у чоловіків, і у жінок особливо чутливими є, безперечно, статеві органи.

Молоді жінки, які не мають достатнього сексуального досвіду, як правило, мають сексуальної чутливістю лише в області клітора, розташованого в складках статевої щілини безпосередньо над піхвою. Клітор в спокійному стані м'який і майже непомітний, але коли жінка охоплена збудженням, він стає твердим. Після цього потрібно займатися сексом.

Після кількох місяців регулярних статевих зносин область сексуальної чутливості жіночого статевого органу зміщується в глибину піхви. (Факт подібного зміщення підтверджується хоча б тим, що сексуальна збудливість жінки майже не проявляється в тих випадках, коли у неї клітор видалений хірургічним шляхом до початку статевого життя, і, навпаки, зберігається в повній недоторканності, якщо така операція проведена вже після початку інтенсивного статевого життя).

При цьому особливо чутливими стають внутрішні губи вхідного отвору піхви, сама піхва і навіть сечовипускальний канал (який під час статевого акту затискаються і треться між пенісом і тазовими кістками). Таким чином, можна сказати, що клітор хоч і є головною точкою сексуального збудження жінки, але при цьому далеко не єдиною і не універсальною.

У чоловіків сильне збудження досягається дотиком до обідка головки пеніса і, зокрема, до місця з'єднання головки з держаком так звана «вуздечка», а також до мошонці, де розташовані особливо чутливі нервові закінчення.

Коли жінка в достатній мірі збуджена, залози, розташовані в області піхви, виділяють змазує рідину, яка, на жаль, концентрується в глибині, не торкаючись поверхні зовнішніх губ (за винятком тих випадків, коли зовнішні м'язи ослаблені після пологів). В основному ж зовнішні тканини піхви дуже слабо забезпечені необхідною мастилом, що створює певну незручність і навіть неприємні для жінки відчуття при первинному введенні чоловічого члена. Щоб уникнути цих відчуттів, чоловік використовує мастило піхви для зволоження зовнішніх губ під час попередніх ласк. Багато в чому залежить від темпераменту дружини і ніжності чоловіка, а ступінь потяги і бажання зайнятися сексом у нього є завжди.

У тих випадках, коли залози піхви недостатньо інтенсивно реагують на що виникає збудження, застосовується штучна змазка.

І ось настає наступний етап - безпосередній контакт статевих органів чоловіка і жінки, те, що називається фактичним зляганням.

Цей етап, також як і попередні, має свої особливості і підпорядковується тим чи іншим правилам любовної тактики.

Ось деякі з них.

Головка пеніса м'яко, без особливого натиску влаштовується у зовнішніх складках статевої щілини. Це попереднє дотик без остаточного входження значно підвищує збудження обох партнерів і ступінь готовності жінки до безпосереднього статевого акту (в особливості при відсутності у неї великого сексуального досвіду). Крім того, подібний прийом в чималому ступені сприяє продовженню взаємної насолоди і, зокрема, затримку настання швидкого і несвоєчасного оргазму. Після чоловік відчуває блаженство розслаблення.

У цьому положенні можливо і рух пеніса, його тертя об зовнішні тканини піхви і клітора за допомогою різноманітних поштовхів з боку в бік, обертальних рухів і т.п.

У чималому ступені сприяє підвищенню насолоди і скорочення м'язів статевих органів чоловіка і дружини при глибоко вставленому, але нерухомому пенісі.

Цей прийом вимагає певного досвіду і тренування, але його позитивне значення в процесі досягнення взаємного задоволення важко переоцінити.

Партнер при цьому скорочує м'язи, що регулюють процес сечовипускання, тим самим рухаючи член всередині піхви, а дружина, скорочуючи м'язи піхви, стискає ними член чоловіка, одночасно посилюючи його ерекцію, і сприяючи цим наближенню власного оргазму.

Оволодівши цим мистецтвом, жінка зможе створювати м'язові хвилі, у багато разів підсилюють насолоду обох партнерів, причому робити це зовсім мимоволі, не підключаючи вольові команди.

Подальший розвиток статевого акту має своєю кульмінацією оргазм, який залежить від темпераменту і чутливості обох подружжя і характеризується специфічними особливостями.

Чоловічий оргазм

Досягнувши піку свого збудження в процесі статевого акту, чоловічий пеніс починає сіпатися внаслідок спазматичних скорочень м'язів у його заснування і з силою викидає струмінь рідини, що містить сперму. При цьому різко спадає напруга і йому на зміну приходить відчуття спокою, полегшення і заспокоєння.

Напередодні оргазму чоловік, як правило, відчуває насолоду разом зі своєю партнеркою і насолоджуються. У ці моменти провідниками його сексуального збудження стають розташовані по всьому тілу примітивні болючі нерви. Ці нерви здатні в цьому випадку перетворювати в сигнали сексуального збудження такі дії партнерки, як шльопанці, укуси, дряпання і навіть удари, явно несумісні з сексуальною насолодою на інших етапах статевого акту. Але саме в цей момент грубе і навіть жорстоке поводження дружини значною мірою стимулює насолоду чоловіка і опосередковано - своє.

Конвульсії чоловічого члена і викидається струмінь їм сперми збуджує жінку і викликає її оргазм. У деяких жінок ця залежність настання оргазму від струменя сперми настільки велика, що застосування механічних протизаплідних засобів значною мірою послаблює відчуття насолоди.

Жіночий оргазм

Пік жіночого збудження супроводжується конвульсивными скороченнями м'язів піхви і інтенсивними сексуальними рухами всього тіла. У багатьох жінок цей пік переходить в стан повного задоволення, деяким для цього потрібна ціла серія оргазмів, а певна частина жінок здатна отримати задоволення від сексуального акту, навіть не випробувавши оргазм у його звичайному розумінні.

Почуття задоволення виникає в тих випадках, коли дружина переконується у своїй здатності принести задоволення своєму чоловікові. Чимале число жінок здатне відчувати справжнє щастя від усвідомлення доставленого ними задоволення чоловікові, яке відповідної хвилею поширюється і на них. Але при цьому, зрозуміло, жінка ні в якому разі не повинна залишатися після акту в стані нерассеянного збудження.

Якщо ж чоловік у певні моменти стримує своє збудження, то в чималій мірі сприяє збереженню і стимулювання сексуального настрою, який може реалізуватися в наступних актах, вже завершуються бурхливим оргазмом. Природно, що при певних сприятливих обставинах наслідком завершеного статевого акту є вагітність.

Подружні пари, які бажають утриматися від вагітності, зазвичай уникають статевих зносин у цей період: від 9 до 19 днів при регулярному 28-денному циклі, при 29-денному - з 10 по 20 день і з 11 по 21 день при тридцятиденний циклі.

Деякі пари практикують переривання акту перед настанням оргазму, щоб уникнути небажаної вагітності. Потрібно зауважити, що поряд з помітним зменшенням задоволення, цей метод до того ж і ненадійний, так як змащуюча пеніс рідина містить в собі деяку кількість сперми, якої іноді буває цілком достатньо для зачаття.

У той же час слід зауважити, що частота та інтенсивність статевих зносин має дуже незначний вплив на ймовірність зачаття. Надзвичайно часті статеві зносини не дають чоловічій спермі дозріти належним чином (цей процес триває близько трьох днів), а частота жіночих оргазмів не робить ніякого впливу ні на просування сперми, ні на процес зачаття, як не має ніякого значення для зачаття близнюків, всупереч деяким існуючим концепціям.

При зносинах під час вагітності слід вибирати ті позиції, які виключають поштовхи пеніса в стінки матки (зокрема, цій вимозі відповідає позиція, при якій обидва партнери лежать на боці). Необхідно в цей період не уникати сексуальних пестощів, а лише урізноманітнити їх, щоб виключити небезпека травмування дозріває плода.

Як відомо, у післяпологовий період, особливо при наявних розривах, протягом декількох тижнів статеві зносини виключаються. Цей термін можна скоротити шляхом проведення різних заходів, що сприяють загоєнню розривів, зокрема - беручи гарячі сидячі ванни.

При перших післяпологових зносини слід змащувати пом'якшуючими речовинами держак і голівку пеніса, при цьому, як і під час вагітності, необхідно уникати тих позицій, при яких можливі поштовхи в стінку матки. Рекомендую використовувати позицію «хрест-навхрест», на боці або інші - з боку сідниць. Можна використовувати і інші форми сексуального контакту типу поверхневого взаємного тертя статевих органів, тертя чоловічого члена про інші частини тіла, орального сексу або мастурбації.

Повертаючись до вищесказаного, хочу відзначити як головне і вихідне положення, необхідність створення атмосфери взаємної любові та сексуального тяжіння, які й породжують постійне і сильний потяг. Без цього фундаменту будівля подружнього щастя чи може бути міцним і довговічним.

А тепер перейдемо від загальних положень до простим і зрозумілим подробицям, які складають поняття, зване і визначається як

Таїнства кохання

Будні сімейного життя аж ніяк не виключають і не заземлюють повноцінний секс, як вважають деякі з тих, хто не зміг подолати негативного впливу повсякденної рутини.

Ця думка справедливо лише в тих випадках, коли дружина перестає стежити за собою, ходить по хаті нечесанной, неохайно одягнена, коли вона сварлива, примхлива і, коли вона нехтує не зважаючи потреби тими правилами гігієни, яким приділяла стільки часу і уваги в дівоцтві.

Чоловік, отримавши статус чоловіка, також далеко не завжди прагне являти собою приклад чоловічої привабливості, коли він грубий, немыт і відверто неохайний в домашньому побуті, коли він забуває про те, що його дружина - насамперед жінка, прихильність якої слід домагатися ніжним залицянням, ласкою і взагалі тим стилем поведінки, який був притаманний йому в дошлюбний період.

У сімейних відносинах особливе значення набувають і ласкаве слово, і захоплений погляд, і вечірній гоління, і тонкий аромат жіночих парфумів, і безліч самих різноманітних дрібниць, які здаються такими лише на перший погляд...

Омана неминуче викликає сексуальний імпульс, який при ніжною сексуальної увертюрі переходить у збудження, яке чекає відповідного моменту для своєї реалізації. Саме підходящого моменту, коли виникнуть всі необхідні умови для повноцінного сексу. Тут потрібно уникати недоречною квапливості, прагнення до поспішного і безладного вгамування спалахнула пристрасті, яке в більшості випадків зводить сексуальний акт до рівня відправлення природних потреб.

Привабливість атмосфери спілкування, погляди, напівнатяки, жести, ніжні слова, грайливі зменшувальні, пестливі прізвиська - все це в комплексі є необхідною умовою для радощів любові.

Одне з непорушних правил: сексуальні контакти повинні відбуватися у відповідності з виникаючими бажаннями чоловіка. Ці слова, однак, не слід розуміти абсолютно буквально, і дружина зовсім не зобов'язана задовольняти спонтанно виникло бажання чоловіка під час сімейного торжества або примірки нового плаття. Мова йде про інше. Дружині ніколи не слід змушувати чоловіка нудитися в очікуванні підходящої ситуації лише на тій підставі, що вона з якихось суб'єктивних причин не розташована до сексу або тому що відчуває втому, хоче спати і т.п. Я, звичайно, кажу, що дружина повинна завжди поступатися сексуальним домаганням чоловіка, якщо цьому не перешкоджають причини цілком об'єктивного характеру. Наприклад: якщо дружину звуть Віра Михайлівна, Світлана Михайлівна, то сексуальні відносини з такими жінками будувати дуже важко. Вони завжди знаходять причину, щоб ухилитися від подружніх обов'язків, пасивні в сексі.

У сімейному житті ні в якому разі не можна нехтувати сексом і відводити йому на шкалі цінностей місце десь позаду прання, прибирання або приготування їжі.

Більшість подружніх пар уникає сексуальних контактів під час менструації, однак, хочу зауважити, що сам факт менструації аж ніяк не є категоричною забороною на зносини. Менструація лише обмежує число попередніх ласк і надає сексу певну неохайність, відразливу багатьох чоловіків і жінок, однак певна частина вважає , що секс цілком доречний на кінець менструацій і їх не бентежить, що виникає при цьому «бруд». Крім того, немає ніяких медичних протипоказань щодо зносин під час менструацій, так що робити або не робити ці зносини - лише справа смаку і доброї волі.

Але так чи інакше, в подружніх відносинах повинна незмінно присутня постійна готовність обох сторін до сексуального спілкування, яка підтримує взаємний потяг і робить його неминущим. Це стосується і тих (не так вже рідко зустрічаються випадків), коли дружина не зазнає справжнього оргазму при зносинах, але отримує цілу гаму насолод під час подружньої близькості. Мені відомо чимале число жінок, які, не відчуваючи оргазму, тим не менш постійно прагнуть до стосунків зі своїми чоловіками, відчуваючи при цьому і насолоду від їх ласк, і задоволення від свідомості того, що вони бажані і здатні дарувати щастя своїм партнерам.

Наприклад: якщо чоловіка звуть Олександр Володимирович, народився він у листопаді, а дружину Наталія Петрівна і вона «липнева», то інтимні стосунки у них гармонійні. Вони завжди відгукуються на бажання один одного, темперамент у них однаковий, обидва підвищено сексуальні. Шлюб у таких подружжя міцний, взаємний потяг ніколи не пропадає.

Так, годування дитини приносить насолоду люблячої матері. Деякі жінки цілком можуть бути щасливі свідомістю своєї необхідності як об'єкта жадання чоловіка.

Здавалося б, справедливість вимагає такого ж ставлення до жінок з боку чоловіків, але тут не можна не враховувати природні здібності чоловічого організму. Чоловік може успішно виконувати свою сексуальну роль тільки при наявності достатньої збудження. В іншому випадку ерекція просто неможлива. У цьому чоловік ніяк не може змагатися з дружиною, однак, це зовсім не означає, що він не зможе задовольнити її потреби, використовуючи ті чи інші прийоми, про які йде мова в наступних главах.

Любовна тактика

Я вже згадував про те, що волосся жінки, мочки вух, шия, передпліччя, грудей і інші частини тіла активно реагують на чоловічі ласки, також як і про те, що долоні рук, вірніше, погладжування ними ерогенних зон, - вельми ефективний засіб збудження сексуальних бажань. При цьому слід пам'ятати про те, що чоловік, який погладжує (притому знає добре зони) ерогенні зони дружини кінчиками пальців, викликає її збудження набагато швидше, ніж у самого себе, у той час як погладжування долонями набагато ефективніше в плані обопільного порушення.

Наприклад: якщо чоловіка звати Віктор Михайлович, і народився він в серпні, то він дуже лагідний, ніжний і чутливий по відношенню до дружини. Він намагається зробити все, щоб дружині в першу чергу було добре з ним, а потім вже про своє задоволення.

Жінка може підсилити своє збудження, прикладаючи долоні чоловіка до найбільш чутливим частинам свого тіла, а також пощипуючи і погладжуючи тіло чоловіка.

Ці та подібні до них дії є лише невеликою частиною великого комплексу прийомів, званого любощами.

У цій грі має місце і дружнє поддразніваніе, і кокетство, і імітація неприступності або сором'язливості, але ніколи не слід забувати про те, що ні у одного з партнерів ні на мить не повинна виникнути думка про свідомому ухиленні другої сторони від сексуального зносини. Гра повинна бути лише грою, і нічим іншим. Такі правила любовної тактики.

Ніхто з чоловіка та дружини не повинен сумніватися в щирому бажанні іншого вступити в сексуальний контакт, так що гра і сексуальна прелюдія хороша лише тоді, коли існує певна духовна близькість і взаєморозуміння, без яких, втім, сімейне життя, як така, що навряд чи можлива.

Справжні майстри в інтимних іграх Михайло Володимирович, Олександр Миколайович, Валерій Михайлович. Вони ласкаві, душевні, попереджувальні і уважні до бажання дружини.

Гра - лише засіб розпалювання любовного запалу. В цьому полягає її головне і єдине призначення.

Ніж більш тривала гра, чим більше вона здатна викликати нетерпляче і пекуче бажання, тим більше вона сприяє повноцінному сексуальному спілкуванню.

Мені часто доводилося чути від жінок, що їхні чоловіки дуже скупий на ласки перед статевим зносинами і після кількох «чергових» поцілунків відразу ж прагнуть вставити пеніс у піхву, щоб не втратити момент ерекції. При цьому жінка (про себе або вголос) сварить чоловіка за подібне нехтування попередніми ласками, чоловік же виправдовується тим, що побоюється втратити потенцію, відволікаючись на (на його думку) дії другорядного характеру.

Такими чоловіками можуть бути Станіслав Ігорович (грудень), Святослав Антонович (лютий), Анатолій Костянтинович (серпень). Ці чоловіки мають складний характер, ладити з ними важко, важко їм догодити.

Ця проблема, будучи суто індивідуальної, здається нерозв'язною, але при наявності такого поняття, як «сексуальний тандем», вона взагалі не є скільки-небудь серйозною. Якщо дружина відчуває себе не пасивної, лише сприймає ласки стороною, а повноправним і повноцінним партнером, несуть рівну відповідальність за успіх і радість сексуального акту, то жінка завжди зможе підтримати ерекцію чоловіка, надавши йому повну можливість пестити себе, геть відкинувши всі сумніви у власній потенції. У такому випадку чоловік і дружина продовжать гру як завгодно довго, якщо Едуард - «Риба» і Наталія - «Діва».

Можна відзначити такі імена: Володимир Едуардович, Петро Денисович, Едуард Леонідович, Борис Георгійович, Вадим Петрович, Олег Андрійович.

Коли прелюдія досягне апогею збудження, стає доречним застосування і таких грубуватих ласк, як сильне стискання стегон, сідниць і інших частин тіла, і навіть дряпання чоловічих грудей, що значною мірою підвищує рівень взаємного бажання.

Особливу увагу при цьому слід звернути на ласки грудей, сосків. Найбільш чутливі в сексуальному відношенні центри розташовуються в її глибині, під сосками, так що можна погладжувати всю груди, досить відчутно натискаючи на неї, а можна і порушувати соски частими торканнями кінчиків пальців або перекочування їх між великим і вказівним пальцем, не кажучи про пестощі губами і мовою.

Досить часто зустрічаються подружжя, які задаються питанням про міру допустимого в любовних пестощах. Деякі жінки навіть не дозволяють своїм чоловікам цілувати груди, не кажучи вже про взаємні пестощах статевих органів. Жінки з іменами Станіслава Дмитрівна, Віолетта Ігорівна, Світлана Едуардівна мають складний, непоступливий характер, особливо, якщо вони народилися взимку. В інтимних стосунках вони не дуже чуйні, самолюбні і егоїстичні. Важко йдуть на зустріч бажанням подружжя. Хочу зауважити, що в сексуальному спілкуванні немає, і не може бути жодних обмежень та заборонених зон, якщо тільки дія партнерів не призводять до фізичних пошкоджень і не спотворюють саму суть статевого зносини.

Тим не менш, багато сімейні пари вважають розсудливим обмежувати зони любовних ігор.

Ці обмеження, як правило, мають два найбільш частих зустрічаються виду:

1. Емоційне табу.

Хоча, як відомо, будь-яка форма ласки, підготовляє і стимулюючої статеві зносини, є природною і прийнятною, багато людей, внаслідок консервативності своїх поглядів на секс або певної закомплексованості, відчувають збентеження і навіть огиду, коли мова заходить про контакти губ з статевими органами свого партнера або партнерки).

Однак, якщо дружина усвідомлює, що подібні ласки пеніса її чоловіка сприяють підвищенню його порушення ерекції, а отже, збільшують і його власне задоволення, не кажучи вже про те, що таким чином стимулюється і її збудження, вона не повинна сумніватися в необхідності і дозволеність таких пестощів.

Єднання тіл в процесі сексуального акту не може мати будь б то не було меж дозволеного.

Але якщо дана дружина (або чоловік) мають абсолютно непереборне відраза вже при одній думці про оральні пестощі, то від них розумніше утриматися. Хоча б через ймовірності втрати сексуального потягу як такого. Втім, з роками ці відносини до оральних пестощів може зазнати суттєва зміна, але форсувати події навряд чи слід.

2. Гігієнічні обмеження.

Ця проблема перестане бути актуальною при суворому дотриманні правил гігієни тіла взагалі і перед сексуальними епізодами, особливості.

Завжди слід пам'ятати, що ніяка ласка не може вважатися збоченням, якщо вона є складовою частиною нормального статевого зносини, не підміняючи, а лише вдосконалюючи і підсилюючи його насолоди.

Ласки статевих органів

Вони значною мірою стимулюють наростання статевого збудження і є необхідною частиною любовної гри.

Якщо ви тільки почали спільну сексуальне життя або у Вашої дружини ще не настав сексуальне пробудження, то на цьому етапі найбільш прийнятними та ефективними можна вважати ласки клітора і такими діями можна доводити чоловіка до екстазу.

Навіть після кількох років подружнього життя дружина явно буде віддавати перевагу ласки її статевого отвору. Найпростіший спосіб посилення сексуального збудження жінки полягає в застосуванні одного або двох пальців для ласк верхніх статевих губ, клітора і стінок піхви.

Клітор, як і пеніс, схильний до ерекції. Він у стані збудження виступає назовні подібно твердим жезлу, запровадженому в ніжні навколишні тканини на стику внутрішніх губ піхви. У спокійному стані цей високочутливий орган надзвичайно м'який і майже непомітний, і дуже збудливим.

Коли Ви починаєте пестити клітор, навколишні його тканини, ще не встигнувши зволожити, відповідають на наполегливе і різке дотик лише виникаючими в них больовими відчуттями. Тому початкові ласки повинні бути вкрай обережними і ніжними.

Найбільш прийнятні два види подібних ласк:

 1. Так звана «скалка», коли Ви катаете свій палець вперед і назад, або зачіпаючи при цьому підставу, або кінчик клітора, подібно до руху качалки.
 2. Так званий «вібратор», коли Ви надаєте своєму пальцю швидкі і дрібні рухи з дуже невеликою амплітудою, таким чином, щоб поверхневі тканини жіночого статевого органу вібрували разом з Вашим пальцем, але дуже ніжно. Але якщо ви робите боляче, настрій може пропасти в мить.

Так як при цих пестощах внутрішня поверхня піхви досить сильно зволожується. Ви з допомогою пальця маєте можливість добре змастити клітор і верхні губи, що дозволить зробити ласки пальця більш інтенсивними і підготувати отвір піхви до введення пеніса. В даному випадку Ви використовуєте піхву лише як джерело змазки (образно кажучи - як чорнильницю), жодною мірою не підміняючи рухами свого пальця справжнє статеві зносини

У міру набуття сексуального досвіду у більшості жінок розвивається чутливість та інших ділянок статевого органу, крім клітора, але ласки, в ході яких мастило переноситься на зовнішні частини піхви, залишаються ефективним способом збудження.

Існує безліч способів і прийомів застосування пальців, як знарядь ласки всіх ділянок піхви. Можна погладжувати їх, можна лоскотати, смикати, можна прикласти розкриту долоню до зовнішніх губ і потім повільно збирати в жменю пальці, коротше кажучи, можна все, що не приносить негативних емоцій.

Наприклад, вельми ефективно прикладання одного або двох пальців до передньої стінки піхви, рух їх уздовж неї, притискання її до тазове кістки, а потім обережне рух пальців по напрямку клітора, який можна порушувати також і м'якоттю великого пальця, і його зігнутим суглобом, і обертальним рухом суглоба другої фаланги, і прямим вказівним пальцем, і двома... Все, що сприяє насолоді, може застосовуватися поза яких би то не було встановлених правил і бар'єрів.

Не слід обходити своєю увагою і внутрішні статеві губи. Вони, подібно до пенісу і клітора, складаються з эректиальной тканини. Її розбухання при наповненні кров'ю відбувається тільки під час сильного сексуального збудження. Таким чином, ласки внутрішніх губ дають Вам можливість не тільки порушити дружину, але і з достатньою точністю встановити ступінь цього порушення. Зазвичай при сильному збудженні внутрішні губи настільки розбухають, що випинаються вперед, розсовуючи зовнішні губи, потовщені і з ніжних складок перетворюючись на тверді рубці. Це перетворення служить найкращим доказом повного сексуального збудження Вашої дружини і готовності її до насолоди. Намагайтеся бути якомога ніжніше, намагайтеся не робити різких рухів, що може принести больові відчуття жінці і бажання займатися сексом у неї пропаде.

Досить чутливий і дальній кут вхідного отвору піхви, про що свідчить хоча б те, що там насамперед з'являється мастило, що дозволяє не тільки пестити цю ділянку, але і використовувати його як джерело мастила для клітора і губ.

Сильне збудження забезпечує швидке круговий рух пальці в піхву. Дуже ефективна і така ласка: ввівши два пальці в піхву, злегка стисніть ними м'яз його задньої стінки, при цьому водячи великим пальцем по зовнішній стороні піхви, не припиняючи рухів вказівного і середнього пальців.

Інтенсивна сексуальна гра необхідна для збудження жінки та для створення умов для її оргазму. При цьому слід, однак, пам'ятати про те, що більшість жінок після цього оргазму потребує невеликій паузі, під час якої відроджується тимчасово згасла чуттєвість і виникає нова хвиля збудження.

Ласки чоловічих статевих органів

Ці ласки ні в якій мірі не повинні переслідувати мету провокування передчасного чоловічого оргазму. Вони є лише засобом підтримання належного рівня потенції під час попередньої любовної гри, яка має вирішальне значення для підготовки жінки до статевого акту.

Ласки чоловічих статевих органів дозволяють уникнути наполегливого і поспішного бажання чоловіка негайно вчинити статевий акт огляду невпевненості його тривалої ерекції, а також вони є надійним способом посилення недостатньо сильної ерекції чоловіка.

Основними об'єктами подібних ласк зазвичай є зона навколо мошонки і головка пеніса.

Досить ефективно легке погладжування ділянки мошонки безпосередньо біля основи пеніса, а також легке стиснення жіночої долонею вільно бовтається мішечка разом з його вмістом, як, втім, і будь-яке інше ніжний дотик до цієї частини чоловічого статевого органу.

Що стосується самого пеніса, то його збудження швидко досягається погладжуванням, лоскотання, пощипування, стиском і легким рухом долоні вгору і вниз. Деякі жінки застосовують і такий ефективний прийом: однією рукою затискається головка пеніса, а інший його держак, після чого виробляються обертальні рухи обома руками в протилежні сторони, чим досягається ідеальна ерекція, особливо якщо попередньо злегка потрясти пеніс.

Великий сексуальної чутливістю володіє і чоловічий сечовипускальний канал. Ласки цього каналу, що проходить уздовж нижньої поверхні пеніса, зазвичай слід обмежувати щекоткой і слабким пощипування шкіри, пам'ятаючи про те, чим більш інтенсивні ласки можуть привести до оргазму чоловіки ще до початку статевого зносини, що, звичайно, небажано.

Але найбільш вражаючою є ласка товстої складки тканини під голівкою пеніса, яка є особливо збудливою зоною чоловічого статевого органу. Цю зону не слід пестити на початку любовної гри, так як її збудження викликає у чоловіка нетерпляче бажання якомога швидше ввести пеніс у піхву незалежно від ступеня готовності жінки до початку зносини.

При певній мірі сексуальної розкутості дружини, зрозуміло, ефективної ласкою є смоктання головки член, що незмінно призводить до ідеальної ерекції.

Так чи інакше, але жінка завжди повинна пам'ятати про те, що чоловіки доставлять їм незрівнянно більше задоволення після ніжних ласк їх статевих органів, ніж після діловитого пропозиції почати займатися сексом.

Говорячи про пестощі, можна вказати лише на одну обставину негативного властивості: ласки ні в якому разі не повинні бути квапливими і шаблонними. У всіх інших випадках вони є і потужним стимулятором збудження, і необхідною умовою найбільш повного задоволення. Деякі жінки воліють тривалий статевий акт, але й любовні прелюдія повинні бути тривалими. Такими жінками є ті, хто народився під знаком Овна, Водолія. Найбільше задоволення вони отримають від взаємних ласк.

Не можна не згадати і такий важливий компонент любовної гри, як обійми.

Єднання, сплетіння тіл ще до початку сексуального акту є прекрасною прелюдією до нього. Пози і рухи тіл, аналогічні тим, які мають місце під час зносин, надзвичайно підвищують сексуальну збудливість, викликаючи конкретні чуттєві асоціації, предвосхищающие радості любовного сполучення.

Пам'ятайте про те, що попередня гра - це не примха одного з партнерів, який волею-неволею підтримується другим, це спільні дії людей, що випробовують взаємний потяг один до одного і прагнуть доставити задоволення своєму партнеру і отримати від нього адекватну відповідь.

Тут немає правил, але є непорушна істина: обопільні зусилля породжують обопільне задоволення. Іншого не дано.

Позиції любові

Більшість подружніх пар в перший рік спільного життя пробують безліч самих різних сексуальних позицій, в наступні п'ять років - зупиняються на двох або трьох з них, а потім часто застосовують переважно одну і ту ж улюблену позицію, найбільш зручну і приносить найбільше задоволення.

Однак, була б більш правильною тактика прямо протилежного характеру, так як в перший час шлюбу сексуальна чутливість жінки концентрується переважно в районі клітора і тому порушення інших зон жіночого статевого органу за допомогою застосування різноманітних позицій зносини чи ефективно. Вже через кілька років картина істотно змінюється. Дружина знаходить здатність відчувати сексуальне задоволення і в інших зонах піхви, і тому саме тоді і потрібно експериментувати в області застосування все нових і нових позицій любовного сексу. Деякі чоловіки люблять експерименти, зміну поз, що приводить їх в ще більше збудження. Потяг до дружини ще більше зростає. До таких належать чоловікам Едуард Петрович,

Михайло Євгенович, Євген Володимирович, Олександр Едуардович. Якщо подружжя у таких чоловіків сексуальні, то шлюб буде гармонійним і взаємне розуміння завжди буде панувати в сім'ї.

При цьому дружина вже не відчуває, як на початку подружнього життя, хворобливих відчуттів при розтягуванні піхви або зміни кута проникнення в нього чоловічого пеніса. Ось тут би й почати сексуальні експерименти, але, на жаль, у цей період подружнього життя вони вже закінчуються. А даремно...

На початку подружжя, у своєрідній грі, знаходячи зручні позиції, найкращою позицією можна вважати таку, коли чоловік і жінка лежать на боці. Ви можете увійти в позицію, почавши сексуальний контакт з дружиною, що лежить спочатку на спині. Вона розкидає ноги і згинає їх в колінах. Чоловік, схилившись над нею, вводить свій пеніс у піхву (глибоке введення при цьому не обов'язково). Потім дружина піднімає ноги і кладе їх на поперек чоловіка, після чого пара перекочується на той чи інший бік, залишаючись при цьому в положенні обличчям до обличчя.

Ця позиція на етапі взаємного пристосування один до одного молодого подружжя особливо прийнятна. Чоловік при цьому позбавлений від необхідності підтримувати своє тіло у висячому положенні або придавлювати їм тіло дружини, кут введення пеніса становить одну пряму лінію з каналом піхви, мінімально розширюючи його (що особливо важливо в початковому періоді подружнього життя), і, крім того, руки обох партнерів вільні для взаємних ласк, підтримують і підсилюють збудження.

При бажанні, перед настанням оргазму можна знову перекотитися в положення, коли жінка лежить на спині.

Позиція...

Багато знаходять особливі переваги в позиції, коли жінка знаходиться зверху. Ця позиція дає жінці можливість урізноманітнити свої дії і задавати за своїм бажанням той чи інший темп зносини. Інший метод на стільці.

Нареченим рекомендується відкласти застосування цієї позиції на кілька тижнів, а якщо і застосовувати, то з достатньою обережністю, щоб уникнути надмірно глибокого проникнення пеніса в нерозроблене піхву , і хворобливих відчуттів при цьому.

Однак, на наступних етапах подружнього життя ця позиція має всі підстави стати однією з основних, оскільки таїть в собі незаперечні переваги перед іншими:

 1. Чоловік може вільно пестити клітор під час зносин, так само як і груди, сідниці, стегна і живіт дружини. Палець однієї руки при цьому може постійно дратувати клітор, а іншою рукою чоловік може вільно пестити всі інші частини тіла дружини.
 2. Дружина в цій позиції має можливість встановлювати та регулювати темп, порівнюючи його зі ступенем власного збудження і готовності до оргазму.
  Коли подружжя вже навчилися стримувати швидкого наближення оргазму чоловіка, вони можуть сконцентруватися на незмірно більш складної задачі - довести до оргазму жінку. Імовірність успішного рішення цієї задачі помітно підвищується, коли жінка отримує набагато більшу, ніж у всіх інших позиціях, свободу дій.
 3. Ця позиція, як ніяка інша, сприяє набуттю дружиною необхідної сексуальної розкутості, яка є запорукою подружнього щастя.
 4. Деякі рухи жінки, що знаходиться в цій позиції, ефективно наближає її до оргазму, не надаючи такого сильного впливу на чоловіка.

Оскільки жінка в цій позиції тісно притискає свій статевий орган до тіла чоловіка, його пеніс відчуває тертя в дуже незначній мірі. Якщо дружина пересунеться вниз вздовж тіла чоловіка, поки кінчик його пеніса не упреться в її клітор, вона зможе відчувати при цьому сильне збудження, не наближаючи чоловіка до оргазму.

Більшість пар віддає перевагу стан, при якому чоловік лежить на спині, а ноги дружини розташовуються з боків від нього. При цьому слід пам'ятати, що ця позиція передбачає найбільш глибоке проникнення пеніса, так що попередні ласки, спрямовані на посилення збудження дружини, повинні бути особливо ефективними. Зносини в цій позиції іноді рекомендується починати з положення лежачи на боці, а потім перекочуватися до того моменту, коли дружина виявиться сидить верхи на чоловіка.

При цьому вона напівсидить на статевому органі чоловіка, спираючись на коліна, і витягнуті вперед руки або відхилитися назад, спираючись на напівзігнуті коліна чоловіка.

У цій позиції може бути кілька різновидів. Наприклад, чоловік широко розкидає ноги, а дружина влаштовується між ними (при цьому і їй доводиться трохи розставити ноги, щоб забезпечити введення члена в піхву). Тіло дружини розпластується на тілі чоловіка. У цьому випадку рекомендується підкладати під стегна чоловіка подушку, що сприяє поліпшенню контакту між статевими органами подружжя.

У цій позиції пеніс знаходиться прямо проти клітора, що доставляє жінці велике задоволення, особливо в ту пору її сексуального досвіду, коли клітор є основною зоною її задоволення. Крім того, при цьому пеніс не довбає ніжні тканини внутрішніх стінок піхви, внаслідок чого ця позиція найбільш прийнятна для молодят і для жінок з короткою піхвою. Найчастіше до неї вдаються і ті жінки, у яких піхву непомірно розширено внаслідок пологів. Щільно стискаючи ноги, жінка може добитися ідеального контакту пеніса зі стінками піхви.

Ще один різновид цієї позиції полягає в тому, що при ній чоловік сідає на стілець, а дружина влаштовується у нього на колінах обличчям до нього. Деякі пари використовують цю позицію у вигляді прелюдії до початку зносини. Обидва партнера при цьому можуть широко використовувати можливості, які відкриваються внаслідок відносної свободи рук, пестячи ними тіла один одного.

Ця позиція дозволяє використовувати таку форму сексуального контакту, коли голівка пеніса тільки лежить всередині вхідного отвору піхви дружини, що сидить на значній відстані, яке може скорочуватися за обопільним бажанням, аж до повного проникнення пеніса в піхву.

Позиція, яка вважається основною, передбачає положення, при якому дружина лежить на спині, її ноги розкинуті і зігнуті в колінах. Чоловік при цьому спирається на руки і коліна, його ноги зрушені і лежать між стегнами дружини. Після того, як чоловік введе пеніс, він може перекласти частину своєї ваги на лікті, що дозволить частково вивільнити руки для ласк або вигнути спину для отримання можливості пестити ротом груди дружини. Руки дружини в цій позиції абсолютно вільні, і вона може пестити ними будь-яку частину тіла чоловіка. У неї при цьому є хороша опора для ніг, і вона може використовувати цю опору для найрізноманітніших рухів свого тазу, значною мірою регулюючи темп і інтенсивність статевого акту. При цьому дуже важливо домогтися синхронності дій обох партнерів, що дозволить регулювати темп зносини і його необхідні перепади. Дружина, доторкаючись до сідниць або попереку чоловіка, може подавати йому сигнали прискорення або уповільнення темпу і, якщо потрібно, підлаштовуватися під темп його рухів, синхронізуючи їх зі своїми.

В такій позиції дружина лежить на боці, її коліна напівзігнуті, а чоловік лягає ззаду, але не притискаючись до нього всім тілом, а під кутом, що дозволяє скоординувати напрямок пеніса каналу і піхви. У цій позиції жінка, як правило, отримує вельми помірне статеве задоволення, так як клітор при подібному зносинах порушується досить слабо, але на задоволення чоловіка це анітрошки не відбивається. Зазвичай ця позиція використовується або молодятами, або в тих випадках, коли дружина відчуває втому, або нездужання, зменшують її активність.

В інших випадках ця позиція широко застосовується при повторному статевому акті. Вона дає можливість застосувати безліч прийомів самих різних ласк і тим самим викликати збудження, досить сильний для відновлення бажання відразу ж після його повного задоволення.

Деякі жінки не отримують достатнього задоволення з-за високого розташування клітора, контакту з якими не досягається при багатьох способах зносини. В таких випадках особливо прийнятними позиціями є вищеописана та позиція, коли жінка знаходиться зверху, що дозволяє чоловікові постійно пестити клітор вільною рукою.

Ще одна позиція, яка дозволяє і пестити клітор, і позбавити дружину напруги під час нездужання або вагітності. Це так звана схрещена позиція (або «хрест-навхрест»). У цій позиції жінка лежить на спині, зігнувши ноги, а чоловік лежить на боці, причому вісь його тіла проходить перпендикулярно осі тіла дружини. Його пеніс вставляється ззаду, з тильної сторони стегон. У подібному положенні чоловік нагадує лаву, на якій сидить дружина. Дружина при цьому не здійснює ніяких сексуальних дій, надавши всю ініціативу чоловікові. Вона може лише пестити його вільними руками. Інтенсивність сексуального задоволення в цій позиції дещо нижче, ніж в інших, однак при вищеописаних обставин вона навряд чи замінима.

Якщо піхву мляво, ослаблене внаслідок народження одного або декількох дітей, цю проблему можна успішно вирішити, застосувати наступну позицію: чоловік замість того, щоб розташуватися між розкинутими ногами дружини, оседлывает її, вводить пеніс і щільно стискає її ноги. Ця позиція дозволяє підігнати розміри пеніса до розмірів піхви, а відносно короткі сексуальні удари надають зносин більшу інтенсивність при тісному контакті тіл подружжя.

Можна сказати, що немає хороших чи поганих позицій. Кожна з них може бути прийнятна і принести справжню насолоду. Успіх тієї чи іншої позиції безпосередньо залежить від фізіології статевих органів обох партнерів, від їх темпераментів, смаків і уподобань, тому тут якісь остаточні вердикти явно недоречні.

Сексуальне регулювання

Швидкий оргазм подібний гранаті, розривається у ваших статевих органах і разбрасывающей осколки по прилеглих ділянках тіла, в той час як оргазм, що досягається при вмілому сексуальному регулювання швидше нагадує динаміт, який вибухає в кожній клітинці Вашого тіла

Саме ступінь оволодіння регулювання визначає Ваші шанси на досягнення справжнього щастя подружнього життя.

Не володіючи цим мистецтвом, чоловік досить швидко досягає примітивної насолоди полегшення, а дружина, ледь распалившись, залишається наодинці з почуттям незадоволення й досади.

Запобігання настання швидкого чоловічого оргазму подібно спробі утриматися в потоці водоспаду, якщо Ви надали подіям розвиватися природним чином, іншими словами, пустили їх на самоплив. В той же час спроба утриматися в потоці, розпочата до фатального падіння зі скель, в тому місці, яке знаходиться вище за течією, дозволить Вам впевнено прогнозувати події і триматися правильного курсу.

Це в рівній мірі може відноситься і до чоловічого, і до жіночого оргазму, але останній не є такою хвилюючою проблемою для більшості подружніх пар.

Як же утриматися в майбутньому потоці і вибрати потрібний курс? Основне правило полягає в тому, що необхідно стримувати збудливість чоловіка, регулювати ступінь проникнення його пеніса в піхву і вміло маніпулювати темпом зносини. Цього можна домогтися, попередньо врахувавши два наступні зауваження:

1. Обидва партнери (особливо чоловік) повинні оволодіти мистецтвом розслаблення.

М'язове напруження є невід'ємною частиною сексуального збудження. Ви можете навчитися знижувати рівень цього напруги, розслабляючи м'язи кожен раз, коли відчуваєте наближення оргазму. Цей момент вимагає невеликої паузи, сбивающей наростаючий темп, ведучий до сім'явиверження.

Але цим умінням повинен оволодіти не тільки чоловік. Розслаблення м'язів жіночого статевого органу попереджає стиснення і конвульсивное посмикування їх, настільки сильно впливають на наближення чоловічого оргазму.

2. Вже на початку подружнього життя необхідно встановити прийнятну систему обміну сексуальної інформацією. Деякі пари інформують один одного або дотиками, або якимись іншими, але добре зрозумілі обом партнерам сигналами. Дружина завжди повинна з розумінням ставитися до раптової зупинки чоловіком сексуальних дій, знаючи, що подібна зупинка лише сприяє отримання більш повної насолоди.

Крім того, пауза незмінно сприяє викликати нову хвилю сексуального збудження дружини, тому їй доцільно придушити в собі деяке розчарування, яке виникає при раптовому сбиве наростаючого темпу. Але це розчарування можуть відчувати лише особливо пристрасні жінки, а ті, хто повільно розпікається, сприймають паузу цілком спокійно. Але і ті, й інші повинні завжди пам'ятати про те, що з настанням жіночого оргазму сексуальний акт може тривати, але після бурхливого чоловічого оргазму він неминуче припиниться, і на досить значний час.

Підтримати жіноче збудження під час паузи завжди можна, злегка рухаючи пеніс без глибокого проникнення, а також пестячи ерогенні зони, не здійснюючи при цьому дій, прямо ведуть до чоловічого оргазму.

Також досить ефективною в цьому відношенні зміна позиції, причому, без порушення сексуального контакту.

Деякі пари настільки пристосовуються один до одного і настільки опановують мистецтвом регулювання, що можуть розтягувати задоволення сексу на довгі години, і при цьому не відчувають ні відчуття застою, ні розчарування, постійно підтримуючи збудження один в одному.

І, навпаки, шалені поштовхи, до яких вдається більшість чоловіків, коли їхні дружини виявляють згасання порушення, найчастіше призводять швидше до застійних явищ, ніж до пробудження бажань.

Сексуальні руху і ритм

У більшості сексуальних позицій чоловік здійснює зворотно-поступальні рухи пенісом, при цьому здійснюючи рухи всім тулубом, інстинктивно заганяючи пеніс до самої основи. Такі дії неминуче призведуть до швидкого і сильного оргазму, але при цьому акт буде тривати лічені секунди.

Щоб продовжити час акту і зробити його повноцінним, чоловік на ранній стадії зносини повинен після кожного поштовху повністю (або майже повністю) виймати пеніс з піхви. Це набагато полегшує сексуальне регулювання і, крім того, має ще і побічна перевагу. Якщо збудження жінки в тій чи іншій мірі остигає, вона може почати гру відступу, при якій голівка пеніса треться про зовнішні статеві губи, створюючи додаткове збудження. Чоловік при цьому має можливість змінити кут входження пеніса, зачіпаючи їм все нові і нові чутливі зони піхви. Нарешті, якщо при традиційному проникненні клітор в більшості випадків залишається не порушеним, то при такій тактиці, забезпечується його періодичний і постійний контакт з голівкою пеніса, що в значній мірі сприяє підвищенню збудження жінки.

Вельми ефективний технічний прийом - повільні і тривалі поштовхи замість коротких і швидких ударів.

Більшість пар, опитаних мною, стверджують, що тривалі і повільні поштовхи задовольняють партнерів набагато більш ефективно, ніж швидке «кроляче» смикання, що при цьому сексуальне збудження з швидкого сплеску переходить у тривалу хвилю, а повільний рух пенісом не тільки посилює збудження, але і створює ілюзію його значного подовження.

«Я немов раптово опинилася в ліжку сексуального гіганта, при цьому не відчуваючи ніякого незручності від надмірного розтягування піхви», - зауважила одна жінка з приводу такого прийому сексуальної техніки.

І, нарешті, більшість чоловіків самі відчувають, що якщо застосувати пеніс в якості терки, а не булави або кинджала, то це принесе обом сторонам незмірно більше задоволення.

Сексуальні руху жінки

Жінці завжди слід прагнути до того, щоб при зносинах стінки піхви не рухалися паралельно стовбуру пенісу, а постійно під змінними кутами.

Поки поштовхи чоловіка залишаються повільними і неквапливими, дружині дуже бажано відповідати на кожен з них трьома - чотирма рухами, причому, щоб її піхву як б описувало зигзаги навколо осі пеніса. Пізніше, при наближенні оргазму, одні пари обирають ритм, при якому дружина відповідає одним рухом на кожне чергове рух чоловіка, а інші пари знаходять, що короткі швидкі рухи жінки в поєднанні з повільними і розміреними поштовхами пеніса створюють набагато більш гостре насолоду протягом всього статевого акту.

Поєднуючи качки тіла вгору і вниз з рухами вздовж площини ліжка. Ви можете освоїти мистецтво кругового руху, що забезпечує різноманітний і досить вражаючий статевий контакт.

Найбільш просто виконати подібний рух, лежачи на спині, але при наявності певного досвіду це цілком досяжно і при інших сексуальних позиціях. У будь-якому випадку такий рух набагато підсилить ваше насолоду.

Руху статевих органів

Вони досягаються свідомою скороченням певних м'язів, які привносять в статевий акт безліч нюансів, підсилюють хвилю насолоди. Мова йде про м'язи піхви і сечовипускального апарату чоловіків.

У останніх ці м'язи розташовані біля основи древка пеніса на відстані приблизно 5 см від прямої кишки. Скорочуючи ці м'язи. Ви як би піднімає мошонку. Спробуйте натиснути пальцем у те місце, де знаходиться з'єднання задньої стінки мошонки і власного тіла. Короткий і енергійний натискання дасть помітний поштовх ерекції. Але якщо Ви навчитеся керувати м'язами, розташованими в цій зоні, необхідність у впливі за допомогою пальця відпаде сама собою. Тренувати ці м'язи можна в будь-якому місці і в будь-який час, так як для стороннього ока ці тренування абсолютно непомітні.

Скорочення цих м'язів насамперед слід використовувати під час пауз в сексуальному акті, що ефективно підтримує збудження партнерки, але не менш ефективно подібне скорочення в розпал зносини, особливо при повільних, протяжних поштовхах пеніса.

Не менш важливо і вміння жінки володіти м'язами піхви. Шлях до цього вмінню досить простий. Наприклад, спробуйте, як би втягнути свою піхву всередину тіла. Кругові рухи пенісом і ніжні поцілунки грудей під час статевого акту сильно збуджують жінку, сприяють якнайшвидшому досягненню оргазму. При цьому не потрібно забувати обох подружжя, бажання зробити іншому приємне. Якщо Ви достатньою мірою розробите м'язи, що беруть участь у цьому русі, воно, подібно сіпанню пеніса, зможе помітно оживити період сексуальної паузи і зробити набагато більш ефективним контакт стінок піхви з пенісом, коли він буде виразно відчувати короткі і енергійні спазми. Ще одна вправа, що розвиває це вміння, полягає в тому, що Ви намагаєтеся як би втягнути пряму кишку всередину тіла. Як і попереднє, воно непомітно для сторонніх, і тому його можна практикувати в будь-який час і в будь-якому місці.

Набагато складніше навчитися довільно скорочувати м'язи, розташовані ближче до вхідного отвору піхви, але регулярні вправи дозволять Вам досить швидко і цим мистецтвом посилення взаємної насолоди.

Наступний етап - навчитися волнообразному скорочення м'язів піхви. Ця хвиля спрямована вглиб, зарождаясь безпосередньо біля вхідного отвору. Якщо Ви навчитеся вільно володіти скороченням цієї групи м'язів, то Ваша сексуальна життя помітно урізноманітнюється і придбає нові яскраві враження.

Здається, немає потреби нагадувати про те, що рух статевих органів повинні незмінно поєднуватися з ласками інших частин тіла партнера або партнерки. Тільки комплекс найрізноманітніших рухів і ласк може призвести до обопільної насолоди, а також обопільного оргазму, що між чоловіком і дружиною настає духовна насолода займатися сексом.

Рухи і ласки під час оргазму

Оргазм є кульмінацією статевого акту, найвищою точкою напруги. Спільний оргазм приносить найбільшу насолоду обом подружжю. Розслаблення приходить одночасно і повторний акт може бути розпочато після короткого часу.

Вельми бажано, щоб жінка досягала цього стану трохи раніше чоловіки.

В цей момент чоловік може сприяти наростанню її порушення навмисним посмикуванням пеніса. Хвилі м'язового скорочення всередині піхви, безсумнівно, посилять задоволення обох партнерів, причому, в момент оргазму ці хвилі виникають абсолютно природним шляхом, так що мистецтво управління ними може бути корисно лише на попередніх етапах сексуального зносини. У момент оргазму ними керує сама природа.

А вольове управління м'язами піхви може мати місце тільки в моменти прелюдії оргазму. При цьому багато жінок вважають, що їх здатність доставляти задоволення чоловікам, доводити їх до екстазу подібним чином, викликає таке сильне відчуття самоствердження, що за цінності своєї може цілком замінити навіть насолоду оргазмом. Це вміння доставити партнеру максимальне задоволення становило предмет гордості і славу куртизанок в давнину, коли вони, вміло пригнічуючи свій оргастический запал дарували своїм царственим партнерам найвищу насолоду.

Природа оргазму полягає крайнього ступеня збудження нервових закінчень, які, як я вже згадував, ідентичні больових рецепторів. Тому ласки, збуджуючі болючі нерви на різних ділянках нашої шкіри, досить ефективно сприяють гостроті оргазму.

В такі моменти каталізаторами насолоди можуть стати і пекучий удар по спині партнера або за його сідницях, пощипування шкіри спини, дряпання нігтями його грудей або стегон, покусування шиї, плечей і інших доступних при зносинах частин тіла. Пощипування поверхні мошонки дуже багатьох чоловіків доводить буквально до екстазу.

Але подібні ласки слід застосовувати з достатньою обережністю, враховуючи індивідуальні особливості психіки партнера або партнерки, тому що їх реакції на такі подразники можуть виявитися прямо протилежним очікуваним і надовго зруйнувати сексуальну ідилію.

Особливі святкові насолоди

Після декількох місяців бурхливе сексуальне життя неминуче настає період деякого взаємного охолодження, викликаного природною адаптацією. В результаті цього один з Вас (швидше за все, чоловік) почне явно або таємно бажати чогось особливого, нестандартного, здатного дати новий сплеск сексуальних емоцій.

В таких випадках слід використовувати деякі хитрощі нетрадиційного характеру, якими Ви не користувалися в повсякденному сексуальному спілкуванні і, які носять в собі зовсім інші властивості, ніж обопільні ласки в момент пристрасті. Їх можна з чималим підставою назвати «сексуальним обслуговуванням». Нехай Вас не шокує цей термін, тому що саме таким чином можливо зберегти і посилити сімейне щастя, яке, як і всяке мистецтво, вимагає свої жертви.

При цьому я б хотів порадити дотримуватися таких правил:

1. Використовуйте тільки ті прийоми, які здаються Вам прийнятними і не викликають у Вас активного відторгнення і відрази.

Не порушуйте своїх емоційних табу, навіть якщо Ви усвідомлюєте, що ці табу безглузді і є лише проявом конформізму по відношенню до пануючих традицій.

2. Ніколи не радьтеся з партнером з приводу застосування тих чи інших нетрадиційних прийомів. Вони завжди повинні бути несподіваними і стихійними. Крім того, вони, навіть у разі повного успіху їх застосування, не повинні часто повторюватися, щоб, у свою чергу, не перетворитися на традиційні.

Якось один з моїх пацієнтів сказав: «Ми практикуємо статеві зносини самими різними способами, хіба що не свешиваемся з люстри... Але от тепер чомусь почали холонути один до одного». Що ж, у цьому немає нічого дивного. Свято на те і свято, що він буває не кожен день...

Слід зазначити, що при інтимних відносинах слід забути про всякі образи, намагатися якомога більше радості приносити один одному, не соромитися у вираженні любові, ніжності, пристрасті. Не ховайте свої почуття, не приховуйте сили потягу один до одного.

Цей прийом цілком застосовний і в позиції, коли жінка знаходиться зверху, однак при цьому потрібно взаємний оргазм, інакше порушення одного з партнерів, ще не готове до кульмінації акта.

Наступний прийом: коли чоловік починає досягати піку збудження, дружина може натиснути зібраними в пучок кінчиками пальців на ділянку тіла позаду мошонки і злегка вібрувати ними. Це дає чудовий результат. Справа в тому, що основні шляхи виверження сперми проходять саме через цю ділянку тіла, де розташовується сечовипускальний канал, і тиск на цю ділянку незмірно підвищує здатність до бурхливого оргазму.

Після декількох місяців подружжя у більшості жінок сечовипускальний канал також набуває особливої сексуальну чутливість. Чоловік має всі можливості активно впливати на цю зону під час акту. Зазвичай це відбувається в положенні, коли дружина тримає ноги на плечах чоловіка. Він кладе руку на низ живота трохи вище тазового суглоба і різко натискає, штовхаючи стінки живота у напрямку до верхньої стінці піхви. Таким чином, древко пеніса увійде в зіткнення з сечівником і викличе вибух задоволення партнерки, особливо, якщо до цього додати швидке обертальний рух руки.

Існує така стара приказка: «Той, хто вдарить і втече, чи залишиться живий, щоб битися і завтра». Вона цілком справедлива стосовно статевого акту, переривання якого часом має величезне значення для його успішного продовження і повторення.

Акт можна перервати на кілька митей, але можна перервати і на більш тривалий час, наприклад, в недільний ранок, коли Вам нікуди поспішати, і Ви можете спокійно охолодити свій запал в теплій ванні або зайнятися іншими справами. Перерваний акт неминуче породжує азартне бажання завершити його, і цей азарт здатний надати особливу гостроту продовження любовного серіалу.

Гра після зносин

Завершений статевий акт залишає у чоловіка і дружини почуття насолоди, задоволення і безтурботності. Подружжя в цей час часто довго лежать обійнявшись, нашіптуючи один одному ніжні слова і обмінюючись спокійними ласками. Після бурхливого акта виникає необхідність відпочити, прийти в себе, а потім можна повторити акт насолоди, блаженства.

У менш благополучних випадках, коли дружина (в основному) не отримала належного задоволення, слід продовжити ласки її статевого органу, щоб таким шляхом довести її до жаданого оргазму, або поступово звести нанівець її нереалізоване збудження.

У будь-якому випадку, слід пам'ятати, що гра після статевого акту повинна бути ніжною, неквапливою, заспокійливою, без тіні кокетства і прагнення до зваблюванню.

Любовні прелюдія приносять не менше задоволення, ніж сам статевий акт. Чоловік, тим самим, найкращим чином може підготувати жінку до статевого акту, якнайшвидшому настання оргазму у жінки. Не слід нехтувати ними через бажання поспати зайві півгодини.

Домашня атмосфера

Мабуть, недоречно говорити про сексуальне щастя, коли в будинку панує атмосфера недружелюбності, тривоги і нервозності. Негативні емоції самим руйнівним чином впливають на сексуальне життя, і, з іншого боку, атмосфера любові, ніжності і взаєморозуміння прямо стимулює сексуальні успіхи.

Якщо чоловік і дружина сильно роздратовані, сильно втомилися або чимось стурбовані, то краще не займатися сексом. Насамперед можна втішити один одного теплими словами, участю і турботою один про одного. Не слід квапити події, бажання зайнятися сексом виникає саме по собі, а якщо і не виникне в цей раз, то нічого страшного не станеться.

Навряд чи ці успіхи можливі, коли чоловік і дружина роздратовані, втомилися або заклопотані життєвими негараздами. Вони допускають дуже поширену помилку, намагаючись втішити себе сексом замість того, щоб втішити один одного для сексу. Секс дуже тонке ставлення, примхливий. Він - надійний друг в хороші часи, але коли часи погані, він винагороджує своїх служителів досить скупо.

Навіть якщо Ви не можете допомогти своєму партнеру вирішити життєві проблеми, у ваших силах розвіяти його нудьгу, його тривогу, створити доброзичливу атмосферу, яка допоможе йому відволіктися від життєвих негараздів. Розваги, дружня розмова в компанії гостей, добра жарт чи, нарешті, келих вина допоможуть скинути стан стресу. Втім, до останнього засобу слід вдаватися досить обачно, щоб воно не увійшло в звичку.

Асоціації

Виходячи з вчення І.П. Павлова про умовних рефлексах, можна з усією впевненістю сказати, що сексуальне спілкування чоловіка і дружини залишає після кожного свого епізоду певний комплекс асоціацій у вигляді звуків, запахів, рухів чи інших подразників.

Дружина, яка зазвичай у повсякденному житті приховує від очей чоловіка інтимні частини свого тіла, може миттєво розпалити його бажання, несподівано оголивши груди або дозволивши халату впасти до її ніг, оголивши стегна. Для чоловіка це стане умовним сигналом, безпосередньо пов'язаних з сексуальними ласками, викликав у його підсвідомості конкретні асоціативні зв'язки, як у піддослідних собак Павлова виділялася слина при умовному дзвінку.

І зовсім іншої реакції чоловіка слід очікувати в тому випадку, якщо дружина постійно і поза зв'язку з сексом оголюється перед ним.

Наприклад, один з моїх пацієнтів скаржився на те, що він з деяких пір не може ніякими способами викликати бажання у своєї дружини. Виявилося, що з початку подружнього життя він звик засинати, тримаючи одну руку на груди дружини, а іншу - на її лобку. Ці дії, не пов'язані з сексом, більше нагадують інвентаризацію його втоми і перевтомою, ніж на прояв сексуальної ніжності. Підвищена його втома не розташовує до заняття сексом, хоча подружжя можуть обмінюватися взаємними ласками, ніжними дотиками. І ось після кількох років спільного життя настала адаптація, і дружина перестала сприймати дотику до інтимних місць свого тіла, як прелюдію до сексуальної гри. А переставши сприймати, вона перестала і бажати цієї гри. В результаті знадобився майже рік роздільного сну, щоб відновити порушені асоціативні зв'язки.

Однак, зовсім не обов'язково для підтримання взаємного інтересу спати на різних ліжках. Просто потрібно вміти розділяти ласки на дві групи: одні повинні служити наростання насолоди, а інші демонстрації любові в широкому сенсі слова.

Ви можете стимулювати своє збудження і порушення партнера різними запахами, звуками і іншими відчуттями, пов'язаними з сексуальним задоволенням. Цими виступають стимуляторами і штучні подразники (наприклад, запахи парфумів, косметики, напоїв), і природні, наприклад, запах тіла, що асоціюється з кульмінацією любовного запалу.

Ці подразники дозволяють викликати асоціативні зв'язки і тим самим стимулювати нові і нові вибухи бажання.

Наприклад: Наталія Володимирівна дуже чутлива, сприйнятлива, добре відчуває настрій чоловіка, знає, як його оживити, навіть якщо він дуже втомився, як викликати в ньому бажання зайнятися сексом. Вона не поганий психолог, найменші зміни в настрої дружина легко вловлює, може підняти йому настрій, підвищити потенцію.

Близькість

Секс в його прояві навряд чи може служити міцною сполучною ланкою в подружньому житті.

Грудневий чоловік - Козеріг, є жінконенависником, можливо, отримує більше задоволення від зґвалтування, ніж від подружнього єднання, як і жінка, не знаюча тривалих любовних зв'язків. Досить емоційно реагує на прояви примітивного сексуального інтересу до себе, однак, і в тому, і в іншому випадку вони здатні пізнати лише малу, як верхівка айсберга, частина того блаженства, яке здатна дати справжня любов, насолоди сексом.

У любові обидва партнера повинні виступати єдиною командою. Кожен з люблячих подружжя прагне забезпечити добробут і щастя іншого, навіть якщо для цього потрібно чималі жертви і компроміси.

Необхідно постійно давати відчути другого члену команди його цінність, його унікальність, його незалежність і всіляко виявляти увагу і підтримку. Тільки таким шляхом можна домогтися міцного союзу і щастя в ньому.

А секс - лише вираження цього союзу, його блискучий радістю вінець.

Сексуальне задоволення настає лише в тому випадку, коли партнери всебічно задоволені життям та один одним. Він настільки вимагає і взаєморозуміння, і добра, і ласки, і бажання розчинитися в інтересах і сподівання один одного. Тільки в цьому випадку він стане джерелом радості і щастя.

Якщо в шлюбі Віктор Едуардович, народжений в січні і Ірина Володимирівна, народилася в серпні, то сексуальний потяг один до одного дуже велика і постійно підкріплюється гармонійними стосунками у родині. Якщо чоловіка звуть Ігор Дмитрович (лютий), а дружину Алла Миколаївна (грудень), то інтимні стосунки з року в рік зазнають великі труднощі, подружжя швидко холонуть один до одного, а міцних сімейних уз немає. Ці люди психологічно несумісні.

Стимуляція

В силу різних причин сексуальне пробудження жінки може помітно відставати від бажань її чоловіка. У подібних ситуаціях дружина повинна піти на деякі жертви, вступаючи з чоловіком в сексуальний контакт не тоді, коли вона вважатиме це за необхідне чи доречним, а тоді, коли цього хоче він.

Дружина повинна цілеспрямовано розвивати свої здібності до отримання насолоди в ході безумовного виконання своїх подружніх обов'язків, пам'ятаючи про те, що апетит часто приходить саме під час їжі. Тільки таким шляхом можна пробудити і розвинути жіноче бажання, тільки через його стимуляцію створенням певних асоціативних зв'язків, через досягнення емоційної близькості, що веде до розкутості, а отже, до вивільнення дрімаючих почуттів.

Чоловікові не слід знижувати свою сексуальну активність тільки лише з тієї причини, що дружина не в змозі відповісти йому адекватним чином. Зрозуміло, він повинен бути уважний і тактовний, обуздывая свої бажання, якщо вони виникають в невідповідний час і в невідповідному обстановці, але у всіх інших випадках він повинен пам'ятати про те, що сексуальне розкріпачення його дружини цілком залежить від нього, і він повинен проявити максимум зусиль у цьому напрямку.

Уявна несумісність

Більшість подружніх пар, що висловлюють побоювання з приводу фригідності, роблять занадто поспішні висновки, чекаючи дозрівання плоду набагато строку, встановленого природою. Проте жінка, не відчуваючи оргазм, вже в ході медового місяця, висловлює сумніви щодо нормальності своєї статевої конституції. Її охоплює тривога, яка діє самим негативним чином на ледь зародилася чуттєвість.

Подібний стан часом буває характерно і для цілком зрілих жінок, які у свій час не проявили достатньо терпіння та наполегливості в досягненні гармонічного розвитку тіла й свого темпераменту. Звичайно, тут дуже багато залежить від чоловіка, який повинен проявити необхідне терпіння і такт, і наполегливість. Як мовиться, немає фригідних або холодних жінок, а є недостатньо розігріті. До них потрібен певний підхід і тонкощі відносин.

При цьому не слід ігнорувати деякі об'єктивні чинники.

Наприклад: у дружини, яка поступається лише бажанням чоловіка, а сама ще не досягла того ступеня збудження, коли її піхву рясно зволоженими природної мастилом, може виникати об'єктивне небажання вступати в стосунки хоча б з-за очікуваних больових відчуттів. Що ж, у цих випадках слід (коли всі прийоми збудження жінки, описані вище, використані) вдатися до штучної мастилі.

Але найголовніше - переконати дружину, що вона вже самим фактом зносини приносить ні з чим не зрівняну радість, і тоді результати її пробудження будуть самими вражаючими.

Чоловік повинен проявляти максимум уваги до дружини, якомога більше ласкавих і ніжних слів вимовляти. Байдужість чоловіка може розвинути в жінці невпевненість у собі, комплекс неповноцінності в сексуальних відносинах.

Чоловіча потенція

Недосвідчена або недостатньо чуйна дружина вважає порушення чоловіка чимось самим собою зрозумілим і не вживає ніяких зустрічних кроків у цьому напрямку. А чоловік з ночі в ніч слід встановленим розпорядком, як заведений манекен, але врешті-решт його чергово встає член починає давати збої...

Незалежно від того, скільки Ви хочете отримати тепла. Ви не зможете розвести вогонь без сірників. Спонукання свідомості аж ніяк не ідентичне сексуальному збудженню. Пеніс далеко не завжди сліпо підкоряється наказам голови, він досить вимогливий і примхливий, а тому потребує стимуляції своєї активності.

Подивіться попередні глави і спробуйте відповісти на кілька простих запитань.

Дружина:

 • «Все я роблю для того, щоб бути привабливою в очах чоловіка?
 • Досить я активна, вміла і предупредительна в ролі сексуальної дружини партнерки?
 • Чи здатна я доставити чоловікові букет приємних сексуальних несподіванок?»

Чоловік:

 • «Прагну до статевою зносинам, навіть коли не маю достатніх мотивів?
 • Чи здатний я стимулювати порушення дружини?
 • Що я роблю для того, щоб виховати в ній палку партнерку?»

Це і є ті сірники, за допомогою яких розпалюється будь вогонь.

Зустрічаються випадки, коли проблеми з потенцією мають не стільки якісний, скільки кількісний характер, тобто чоловік не може здійснювати акти стільки разів, скільки це потрібно для задоволення чоловіком своєї дружини.

Кількість сексуальних епізодів знаходиться в прямій залежності від відновлення запасу сперми, яка чекає свого виверження. Якщо Ви доб'єтеся зменшення витрат сперми при кожному акті, це створить додаткові можливості продовження Вашої сексуальної активності.

При цьому ні чоловік, ні дружина не відчувають ніяких незручностей і зниження рівня задоволення. Єдиною негативною стороною цього явища можна вважати те, що при утриманні сперми чоловік хоч і відчуває задоволення, але остаточно не заспокоюється, і незабаром у нього виникає необхідність у більш повному сексуальному полегшення, до чого він і починає прагнути. Втім, ця випадковість чи сприймається жінками як негативна.

Якщо бажання Вашої дружини явно перевищують Ваші можливості, утримання сперми робить реальним різке збільшення кількості сексуальних епізодів, тим самим вирівнюючи темп подружнього життя.

Вам слід навчитися регулювати скорочення певних м'язів, якщо Ви хочете освоїти мистецтво утримання сперми. Ці м'язи розташовуються у з'єднання сечового міхура з сечівником. Їх звичайною функцією є стискання каналу з метою зупинки або припинення сечовипускання. Ви можете домогтися контролю над цими м'язами шляхом неодноразового припинення струму сечі під час спорожнення сечового міхура. Друга група м'язів, впливає на утримання сперми, знаходиться у підстави пеніса, в області промежини.

Шляхом простих вправ можна досягти довільного скорочення цих двох м'язових груп, і результати цих вправ не сповільнять позначитися на Ваших сексуальних успіхи.

Навчившись управляти цими м'язами. Ви зможете за бажанням зупиняти витікання сперми, причому, це не стає на заваді іншим сексуальним руху.

Сексуальне збудження, в основному, є емоційним станом, а не суто фізіологічним явищем. Емоційний елемент будь-якого досвіду виникає з почуттів, які ви випробовували раніше за аналогічних обставин, а також з інстинктивних спонукань. Чоловік, який відчуває впевненість в собі і гордість минулими сексуальними успіхами, не втратить потенції при утриманні сперми, але чоловік, який відчуває тривогу і занепокоєння з приводу своїх сексуальних здібностей, зрозуміло, схильний до всяких несподіванок.

Ймовірно, найбільша проблема полягає в моменті співучасті жінки в сексуальному акті, в особливості, коли вона нездатна відчувати пристрасне бажання. При цьому у чоловіка з'являється стан неспокою і невпевненості, часто веде до сексуальної невдачі.

Він заражається в цих випадках:

 • тривогою з приводу можливої відмови дружини вступити в зносини і взагалі з приводу її ставлення до нього;
 • обуренням з приводу ухилення від подружніх обов'язків, які вважаються обов'язковими і з точки зору суспільної моралі і закону, і релігії;
 • невпевненістю щодо міцності подружніх відносин;
 • сумнів у своїй мужності і здатності вселити дружині (і жінці взагалі) відповідь сексуальне почуття.

В результаті всього цього рівень потенції істотно падає.

Однак більшість жінок, навіть не відчуваючи особливого прагнення до сексу, з радістю йдуть на близькість з чоловіком, бо вони добре розуміють важливість цього моменту в подружньому житті. Таке повага до сексуального ритму є досить суттєвим, коли здатність чоловіка емоційно загальмована, хоча воно цілком виправдане і у всіх інших випадках.

Однак деякі жінки відчувають в подібних ситуаціях деякий страх перед негативними наслідками своєї поступливості бажанням чоловіка. Цим жінкам здається, що якщо не обмежувати число своїх поступок, то сексуальні домагання чоловіка будуть безмежно зростати, і тоді розрив між її і його бажаннями ще більше збільшиться. У цьому випадку дружина розглядає себе не інакше як жертву насильства, що, природно, аж ніяк не сприяє сімейного щастя і гармонії сексуальних стосунків.

Таке уявлення абсолютно хибно, але може бути спростована лише уважністю і дбайливістю чоловіка, який повинен докласти всі зусилля для того, щоб сексуальний контакт викликав у дружини якомога менше негативних емоцій, чого цілком можна досягти, дотримуючись порад, викладених у цій книзі.

Хочу додати, що больові або інші відчуття фізичного порядку, які може відчувати дружина при своїх поступках сексуальним домаганням чоловіка, не мають при цьому нічого спільного з такими поняттями, як незалежність або потоптаний людську гідність. Те, що чоловік бере на себе ініціативу в статевому спілкуванні, жодним чином не означає якогось приниження ролі жінки в сімейному житті. Якщо чоловік веде дружину в танці, це ніяк не може розцінюватися як дискримінація.

Чоловік повинен на ділі довести дружині, що її підпорядкування його сексуальним вимогам є цілком природним і ніяк не зневажає її гідність. При цьому чоловік може надати дружині всю повноту повноважень управління домашнім бюджетом, але не у вигляді плати за дозвіл контролювати ритм і інтенсивність сексуального життя, а як наслідок об'єктивного визнання її компетентності і розсудливості. Дружині потрібно надати всі можливості проявити себе і зразковою господинею, і повноправним членом суспільства, і реалізувати свої здібності в плані досягнення висот службової кар'єри і т.д. Дружина повинна усвідомити свою значимість і особистісну спроможність. Тільки в цьому випадку вона охоче визнає пріоритет чоловіка в сексуальному житті.

Не менш важлива для сімейного щастя і непохитна сексуальна впевненість чоловіка. Її досить легко похитнути сумнівами в його чоловічих здібностях, роздратованих ухиленням від його ласк, але в той же час її не так вже важко стимулювати найпростішими проявами інтересу, бажання і постійній готовності до статевих зносин, компліментами і недвозначними зізнаннями сексуальних переваг чоловіка.

Дуже важливими (і часто игнорируемыми жінками) є компліменти і похвали чоловіка, який піклується не стільки про власне задоволення, скільки про насолоду дружини. Вони бувають не настільки необхідні при явних ознаках жіночого задоволення, але у всіх інших випадках їх значення важко переоцінити. Без них злягання подружжя часто виглядає ні більше, ні менше як легальне зґвалтування.

Але і тут дуже важливо мати тонке почуття міри. Вимучені і явно чергові компліменти можуть призвести до результатів, прямо протилежних бажаним. Фальш, груба лестощі чи можуть сприяти взаємній довірі і духовної близькості, настільки необхідним для набуття сімейного щастя.

Стандарти успіху

У чималому ступені руйнівним фактором сексуальної впевненості є хибне уявлення про те, що досвідчений чоловік повинен викликати оргазм дружини при кожному статевому контакті. Я не надто довіряю твердженнями деяких чоловіків щодо їх незмінних успіхів на цьому терені. Згідно з дослідженнями відомого сексолога д-ра Жинсея, менш ніж одна п'ята частина жінок досягає оргазму в двох з п'яти статевих актів, а більшість - тільки один раз.

Ці середні показники можна помітно підвищити, дотримуючись порад, викладених у цій книзі, але ні в якому разі не слід ставити перед собою мету повного задоволення дружини при кожному сексуальному контакті. Жіночий оргазм - преміальну винагороду, але ніяк не обов'язковий мінімум.

Проблеми потенції

Якщо незважаючи на всі старання Ваша потенція продовжує неухильно падати, слід звернутися до фахівців. Причинами цього явища можуть стати і захворювання передміхурової залози або нирок, а також інші фізіологічні порушення, які легко усуваються зусиллями медиків. Але в переважній більшості випадків причини імпотенції лежать у сфері психології.

Крім причин суто особистісного характеру, що таяться в потаємних глибинах психіки, є й інші, коріння яких слід шукати у Вашій закомплексованості, в невмінні або небажанні освоїти елементарні прийоми сексуальної техніки, у Вашому буденне, заземленому відношенні до такої простий і в той же час до такої складної стороні сімейного життя, як сексуальна близькість.

На закінчення хочу сказати, що, якщо Ви не будете розглядати подружній секс як просте відправлення природних потреб або як домашню обов'язок начебто прання-прибирання, а збережіть в собі відчуття його як приємного, бажаного і п'янкого пригоди, радісного свята, який не тільки приносить фізичну насолоду, але і надійно захищає від життєвих негараздів. Ваше щастя в родині буде міцним і довговічним, чого щиро Вам бажаю. Так допоможуть Вам Бог, Любов і Щастя!

Професор психології, Академік Міжнародної Академії Інформатизації під егідою ООН
Хигир Борис Юрійович.

ім'я і сексуальність сексуальність імені-чоловіки і сексуальність імені-жінкина головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua