← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Значення імені

Сакральне та повсякденне значення імені

значення іменіЗначення імені людини завжди викликає непідробний інтерес оточуючих. Як правило, звичайним і поширеним іменах не проявляється такого інтересу, як до імен, лунають «іноземно-незвично». Але як і коли людські імена стали носіями зашифрованої інформації? В який період історії значення імен стало цікавити людей і коли про значення імен заговорили?

Згідно з історичними довідками, особливі значення імена купували в тій місцевості, де зароджувалася первинна форма релігії. Поступово переходячи від напівдикого способу спілкування стусанами і стусанами - до жестикуляції і розмовної мови, наші предки стали надавати значення імені. Якщо раніше, до розвитку культу поклоніння якому-небудь божеству, значення імен було непрямим, порівняно неглибокими - то з приходом в побут спільноти ідола або тотема значення імені людини ставало більш значуща, мало глибокий сенс.

Красиво і заманливо звучало ім'я людини, якщо значення і тлумачення імені відображало сутність божества. Але, такої почесті удостоювалися обрані - жерці, правителі, видатні особистості. Часто значення імен погоджувалися на радах старійшин племені з одноплемінниками, щоб не виникало вільних трактувань значення імені людини. Імена тотемів і божеств рідко повторювалися в імені людини ономастически точно, не включали такий же набір букв і звуків.

Досить було непрямого вказівки на приналежність до вищого духовного тотему, ідолу, щоб значення імен набували певну владу над одноплемінниками. Значення та тлумачення імені шанувалося і в країнах азіатського регіону. В Індії й донині популярні імена, чиї значення щільно пов'язані з проявами божественних енергій, сутностей, сил, любові, мудрості. Як відомо, в індуїзмі богів багато, але политеистическая модель релігії дуже зручна при нареченні людей, при використанні «вищих» імен. Значення імені Амей Нимайа - «Його Божественна мудрість». За умовчанням в даному випадку мається на увазі сам Крішна, верховний бог індуїстів крішнаїтського спрямування. І подібне значення імен в індуїзмі - не рідкість.

Неоднозначна була ситуація зі значенням імені в давньослов'янському язичницькому пантеоні божеств. Імена Перун, Сварог, Дажбог, Лада, Велес практично ніколи не давалися людям - але в залежності від тотема роду все плем'я могло називатися сварожичами або велесовичами. Тотемних тварин також шанували, і намагалися не використовувати їх імена всує. Так, наприклад, тотем ведмідь у ранньослов'янської культури не називався по імені (Бер), так як вважалося, що разом з іменем лісового звіра викликається дух божества-руйнівника. Відповідно, ім'я Бер ніколи не давалося людині - значення імені не дозволяло...

Зі значеннями імен середньовічного Сходу та Азії пов'язано багато красивих легенд і міфів. Як правило, імена, не вказують на приналежність до синтоистской або ісламської культури, найчастіше описували особистість, алегорично передаючи зміст і значення імені - у прикметнику або словосполучення, яке означає природне явище, пору року, час доби, красу квітів, могутність хижака, красу квітів. Значення імен в'єтнамців, корейців, китайців і багатьох інших народів Азії дуже рідко пов'язане з культом окремого божества.

Як ви тепер розумієте, значення, тлумачення і сумісність імені хвилювала людей з давніх часів. Хоч би яким звичним нам не здавалося певне ім'я, ніколи не завадить дізнатися точне значення імені - як в пізнавальних цілях, так і для уникнення непорозумінь.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua