← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Тлумачення імен

Тлумачення значення імені


тлумачення іменІм'я відіграє значиму роль у житті людини. Деякі дослідники стверджують, що саме ім'я чинить вирішальний вплив на долю та характер людини. Багато батьки припускають, що давши дитині якесь рідкісне красиве ім'я, вони забезпечать йому майбутнє щасливе існування. На жаль, це не завжди так. Наприклад, значення імені Вікторія, як ми всі знаємо - це перемога. Але, озирніться навколо, всі ваші знайомі, що носять це горде ім'я, природжені переможниці? Аж ніяк. Багато залежить від життєвих обставин і самої людини. Так, існують позитивні якості, які закладені в нас з народження, але для того, щоб їх «відкрити» необхідно прикласти якісь зусилля. Якщо взяти, приміром, ту ж Вікторію, то можна порадити їй більше довіряти собі, вірити в свої сили, бути справедливою. Таким чином, тлумачення імені укупі з розвиненими особистісними якостями зроблять з будь Вікторії справжню переможницю.


Таємниця і сумісність імен

Ім'я будь-якої людини зберігає в собі частинку його душі. У давнину справжнє ім'я ( дане дитині при хрещенні) знали тільки найближчі родичі. Вважалося, що знаючи справжнє ім'я людини, на нього можна легко навести порчу. Таким чином, людина чув своє справжнє ім'я не так часто. Таємниця імені була понад усе. Замість імен писались кумедні прізвиська, що характеризують якісь фізичні або психологічні відмінності людини. Наприклад, Косою, Рябий, Розумник, Мовчун і т.д. Часи змінилися. Тепер ніхто з нас не боїться називати свого справжнього імені. Більш того, багато хто з нас знають, що означає їх ім'я і його історію. На жаль, не всі імена сумісні між собою і з-за цього між людьми можуть виникати конфлікти. Напевно, ви помічали, що з носієм того чи іншого імені вам спілкуватися дуже складно. А виною всьому цьому сумісність імен, точніше, в даному випадку - їх несумісність.


Як правильно вибрати ім'я дитині

На вибір імені дитини впливають і традиції родини, в якій він народився, віросповідання і національні корені, а також просто особисті пріоритети батьків. Хтось вважає, що краще всього назвати дитину на честь якоїсь відомої людини ( може бути і дитині, названого в його честь, дещиця перепаде удачі), а хтось вибирає дуже рідкісні і, часто, важко вимовлялись імена. Головне - не впадати в крайнощі. Якщо ви дізналися, що ім'я вашої дитини у своєму тлумаченні не відповідає вашим надіям щодо характеру і долі дитини, не поспішайте давати малюкові інше ім'я ( навіть якщо він ще зовсім маленький). Не давайте своїй дитині імені, яке погано поєднується з по батькові, не має зменшувально-ласкательной форми і важко запам'ятовується. Якщо ви проживаєте в Росії і за національністю росіянин(а), то кілька разів подумайте перш, ніж давати своїй дитині, скажімо, американське або азіатське ім'я. Діти дуже жорстокі і вашій дитині не уникнути насмішок з-за свого «дивовижного» імені.

СЕРВІС ТЛУМАЧЕННЯ ЗНАЧЕННЯ ІМЕН (безкоштовно):

Тлумачення імені:


Наприклад: Фердинанд

Сумісність імен:Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua