← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Визначення овуляції онлайн

Як і навіщо визначати овуляцію онлайн

визначення овуляції онлайнВизначення овуляції онлайн - найпростіший спосіб прискорити настання вагітності. Як відомо, зачаття може статися лише один певний день в менструальному циклі - в день виходу дозрілої яйцеклітини з фолікула. Однак, дієвою може виявитися і статевий акт, вчинений за 2-3 дні до цього моменту, так як сперматозоїди зберігають свою життєздатність в статевих органах жінки до декількох діб. Визначення овуляції онлайн за допомогою програми, представленої на цій сторінці, дозволяє не тільки обчислити дату виходу яйцеклітини, але і також сприятливі дні для зачаття і «непотрібні» в цьому плані.

Крім того, визначення овуляції онлайн допоможе збільшити ефективність запобігання від небажаної вагітності. Існує ряд контрацептивів, приміром, сперміциди, які не захищають на 100% від вагітності. Тому, дуже зручно обчислити «небезпечні» дні і просто утриматися в ці дні від статевих відносин. Приблизно, це 10-20 день циклу, але бувають і коливання в ту чи іншу сторону, залежно від тривалості циклу.

Для того, щоб визначення овуляції онлайн дало максимально вірні результати, правильно введіть дату початку останньої менструації і середню (за останні півроку) тривалість менструального циклу.

Але пам'ятайте, що ця програма виконує тільки математичні обчислення, на роботу ж репродуктивної системи можуть впливати різноманітні фактори. Перебування в незвичній кліматичній зоні, депресія, прийом деяких ліків можуть віддалити або навпаки наблизити заповітний момент. Крім того, у кожної жінки бувають цикли, коли зачаття неможливе, так як яйцеклітина не дозріває. Програма це визначити ніяк не зможе.


ВИЗНАЧЕННЯ ДНЯ ОВУЛЯЦІЇ за допомогою календаря (онлайн):Вкажіть перший день останньої менструації:

Кількість: Місяць: Рік:

Тривалість менструального циклу: днів


Скільки розраховувати: циклів

Визначення овуляції:

Овуляція визначення


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua