← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Овуляционный календар

Складаємо свій овуляционный календар

овуляционный календар

Овуляционный календар - це досить зручна і потрібна програма для жінок, які планують дитини, а також для тих, хто з якихось причин охороняється від незапланованої вагітності за допомогою календарного методу - підрахунку «небезпечних» днів в циклі і статевого утримання в цей період.

Розрахувати овуляционный календар онлайн не представляє складності для тих жінок, які стежать за своїм менструальним циклом. Для підрахунку необхідно ввести точну дату початку останніх місячних, а також зазначити тривалість циклу (скільки днів становить проміжок від першого дня однієї менструації до першого дня наступних). Якщо тривалість ця коливається, тобто цикл не регулярний, то необхідно скласти кількість днів останніх 3-6 циклів і розділити на узяте кількість циклів. Таким чином можна обчислити середню тривалість. Однак при нерегулярних місячних ми б не рекомендували користуватися календариком для обчислення небезпечних днів, так як можуть бути помилки.

Зараз у вас є можливість овуляционный календар розрахувати онлайн на кілька місяців вперед. Це може стати в нагоді тим, хто намагається за допомогою яких-небудь календарних методів запланувати стать своєї дитини.

Представлений на цій сторінці овуляционный календар безкоштовно можна використовувати в будь-який зручний для вас час. До речі, за допомогою даної програми можна не лише з досить високою точністю обчислити небезпечні дні в плані настання вагітності, овуляцію і безпечні дні, але і порахувати, коли почнуться чергові місячні. Набагато зручніше, ніж звичні паперові календарики.

Але раз ми говоримо про овуляції, то слід навести для довідки і інші прості способи її визначення для отримання ще більш достовірного результату.

1. Метод вимірювання базальної температури. Заснований на тому, що завдяки дії певних гормонів, у другій фазі менструального циклу дещо підвищується температура. І це фіксується підвищення саме після овуляції.

2. Тести на овуляцію. Потрібно спочатку з'ясувати за допомогою овуляційного календаря, коли у вас небезпечні дні, і в цей проміжок часу робити тести. Для більшого ефекту - 2 рази на добу - вранці і ввечері, так як життєздатність яйцеклітина після розриву фолікула зберігає максимум 36 годин, частіше - не більше 24.

3. Суб'єктивні відчуття. Якщо в небезпечний день за календарем ви відчули біль в нижній частині живота, з'явилися рясні прозорі виділення, то, швидше за все, це наступила овуляція.

Овуляционный календар дозволяє розрахувати онлайн день овуляції, а значить найкращі дні для зачаття дитини, абсолютно безкоштовно:Вкажіть перший день останньої менструації:

Кількість: Місяць: Рік:

Тривалість менструального циклу: днів


Скільки розраховувати: циклівКористувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua