← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Розрахувати овуляцію

Розрахунок овуляції онлайн за допомогою калькулятора та інші способи

овуляція розрахуватиОвуляція, розрахувати дату якій ви можете прямо зараз, є єдиним днем у місяці, коли жінка може завагітніти. Багато пані користуються можливістю овуляцію розрахувати онлайн для того, щоб наблизити довгоочікуване материнство. Інші ж жінки навпаки намагаються таким чином захистити себе від незапланованої вагітності. Але, на жаль, і програми, і лікарі можуть помилятися. І якщо в першому випадку розрахунок овуляції калькулятором робиться швидше заради інтересу, то в другому неправильний результат може призвести до дуже негативних наслідків. Так що, не варто покладати всі надії тільки на цей спосіб.

Але якщо ви все ж зважилися спробувати, то варто розуміти що таке овуляція, як її розрахувати і що для цього потрібно знати і вміти.

Одним з найбільш популярних, доступних і надійних способів є складання графіка за результатами вимірювання базальної температури. Щоб його скласти, потрібно щодня протягом не менше 3 місяців вимірювати з ранку ректальную температуру, при цьому не забуваючи всі отримані дані заносити в табличку, щоб потім скласти графік.

Наступний спосіб - визначити коли настане овуляція за допомогою тесту, розрахувати, точніше наочно побачити результат можна, не використовуючи ні калькулятор, ні графік. Тест необхідно робити кілька днів поспіль. Сама по собі тест-смужка практично нічим не відрізняється від тієї, що використовується для визначення вагітності, і техніка виконання також не нова. Різниця тільки в хімічних реакціях.

Овуляція, розрахувати, калькулятор, всілякі тести і графіки, УЗД - всі ці терміни і дії - це так складно і дорого. Але ж можна довіритися своїм власним відчуттям! Коли організм жінки готовий до зачаття, він починає подавати якісь сигнали. В першу чергу це позначається на сексуальному потязі - воно стає помітно сильніше. Кількість виділень з піхви також стає більше. Але тут головне не переплутати цей природний циклічний процес з інфекційним захворюванням. Деякі жінки можуть відчувати неприємні відчуття в області того яєчника, де дозріла яйцеклітина. Ну, а підтвердити достовірність всіх перерахованих вище ознак, дізнатися була овуляція, розрахувати онлайн, використовуючи календар - все це не проблема.

Але врахуйте, що єдиним 100%-вим методом обчислення цього сприятливого, а для когось-небезпечного дня, є ультразвукове дослідження.

ОВУЛЯЦІЯ - розрахувати день овуляції, калькулятор овуляції онлайн:

Вкажіть перший день останньої менструації:

Кількість: Місяць: Рік:

Тривалість менструального циклу: днів


Скільки розраховувати: циклів

Ще про зачаття, овуляції:

Овуляція ознаки


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua