← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Розрахунок овуляції

Кілька способів розрахунку овуляції

овуляція розрахунокРозрахунок овуляції необхідно проводити декільком категоріям жінок: що страждають безпліддям, порушеннями менструального циклу, а також тим жінкам, яким з якихось причин не можуть користуватися самими надійними видами контрацепції, на зразок спіралі, оральних контрацептивів, і презервативів. Сучасні технології дозволяють зробити розрахунок овуляції онлайн.

Така можливість є і у вас прямо зараз. На цій сторінці знаходиться нескладна програмка-календарик. Від вас потрібно точно вказати перший день останньої менструації, а також тривалість менструального циклу (середню) і на скільки циклів зробити розрахунок. Програма різними кольорами покаже вам, які дні в циклі вважаються найбільш безпечними в плані можливого настання вагітності, а коли найбільш ймовірно може відбутися зачаття (день овуляції). Звичайно, точний розрахунок овуляції календар для кожної жінки зробити ніяк не зможе. Адже, як відомо, на тривалість циклу, і, відповідно, на тривалість його фаз впливає величезна кількість факторів, серед яких стреси, різні захворювання, поїздки в місцевість з іншим кліматом і багато-багато інших. Такі перебої можуть траплятися навіть у жінок з регулярними менструаціями, а тому, для тих, кому дійсно важливо зробити точний розрахунок овуляції, онлайн календаря не достатньо... Для надійності рекомендуємо скористатися наведеними нижче методиками (хоча б однієї з них).

1. Вимірювання базальної температури. Якщо зайти на сайти і форуми так званих «хочушек» (жінок, пристрасно бажаючих стати матерями), можна дізнатися чимало корисної інформації про те, як правильно робити вимірювання, як складати графіки і яким чином за допомогою них виявляти можливі гормональні порушення в організмі, які як раз-таки можуть заважати стати матір'ю. Для довідки: найбільш точний розрахунок овуляції виходить, якщо вимірювати температуру в прямій кишці щодня в один час, з ранку, перед підйомом з постелі. Коли буде стрибок більш ніж на 0,4 градуса - значить, відбулася овуляція і в запасі є максимум добу, якщо планується вагітність.

2. Підтвердити або спростувати отриманий розрахунок овуляції онлайн можна за допомогою спеціального тесту для домашньої діагностики. Він схожий на тест на вагітність, тільки реагує на утримання іншого гормону в сечі жінки, не хоріонічного гонадотропіну, а лютеїнізуючого гормону. Якщо тест показав 2 смужки - значить, відбулася овуляція. Тест буде позитивним максимум протягом 2 діб після цієї події, далі настає «безплідний» період циклу, коли завагітніти вже неможливо.

3. Ультразвукове дослідження. Якщо в одному з яєчників жінки спостерігається домінантний фолікул, розміром 17-18 мм, то це практично гарантовано означає, що скоро відбудеться його розрив, і вийде яйцеклітина готова. Відразу після цього в позадиматочном просторі з'являється невелика кількість рідини (наслідки розриву оболонки фолікула), а сам фолікул зникає, відповідно.

4. Особисті відчуття. Одні жінки відчувають у сприятливий період для зачаття посилення статевого потягу, інші - тягнуть болі внизу живота. Також абсолютно у всіх жінок у цей період збільшується кількість піхвових виділень. Змінюється і їх консистенція, вони стають як би тягнуться. Цю ж особливість може помітити гінеколог при огляді жінки на кріслі.

Ось такими способами можна визначити день виходу яйцеклітини з яєчника і провести розрахунок овуляції.


ОВУЛЯЦІЯ - розрахунок дня овуляції онлайн, календар:

Вкажіть перший день останньої менструації:

Кількість: Місяць: Рік:

Тривалість менструального циклу: днів


Скільки розраховувати: циклів

Ще про зачаття, овуляції:

Як визначити овуляцію по бт


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua