← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Сочевиця для схуднення

Схуднення за допомогою сочевиці

Схуднення за допомогою сочевиціСочевиця для схуднення може використовуватися поряд з іншими бобовими. Адже в їх вживанні є цілий ряд переваг, а саме - їх не вийде з'їсти багато, бо вони дуже ситні, з них легко готувати різноманітні смачні страви, і, нарешті, бобові культури багаті білком, і на якийсь час можуть замінити собою навіть м'ясо.

На жаль, схуднення за допомогою сочевиці поки широко не практикується росіянками, оскільки це бобове не надто відоме. Нам якось звичніше квасоля і горох. Хоча й вони використовуються нечасто і переважно в приготуванні перших страв. Між тим, як серед народів Азії сочевиця дуже ціниться. І не тільки як дуже поживний дієтичний продукт, але і підмога при лікуванні шлунково-кишкових і нервових розладів, захворювань печінки і нирок. Відвар з цим бобовим є непоганим засобом від запору. І якщо почитати які сочевиця для схуднення відгуки від людей отримує, можна переконатися у всіх цих корисних властивостях.

Сочевиця може замінити не тільки м'ясо, але і хліб - через вживання якого в багатьох з нас не виходить схуднути. Дуже важливою властивістю є зміст в чечевиці фолієвої кислоти - важливого мікроелемента для жінок репродуктивного віку, які планують вагітність. Адже її нестача може призвести до патологій розвитку майбутньої дитини. Крім того, нестача фолієвої кислоти може стати однією з причин виникнення онкологічного захворювання.

Схуднення на сочевиці може бути тривалим, так як це один з небагатьох бобових, не схильних до накопичення в собі нітратів, радіонуклідів та інших небезпечних хімічних сполук. Тобто є екологічно чистим продуктом харчування, рекомендованих до вживання людьми будь-якого віку.

Каші для схуднення із сочевиці варяться дуже легко. Сочевиця швидко розварюється, тому не вимагає попереднього замочування, як, наприклад, квасоля або горох. Варять сочевицю на простій воді, сіль і масло ні при варінні, ні в готовий продукт не додають. Можна використовувати для поліпшення смаку зелень або невелику кількість натуральних приправ.

Непоганий варіант першого страви - чечевичная юшка. У дієтичному вигляді її готують на розведеному м'ясному бульйоні або просто на воді. З сочевицею добре поєднується картоплю, моркву, цибулю. Усі ці компоненти варяться. Засмажку робити не потрібно. Взагалі під час дієти не слід вживати смажені страви.

Під час дієти слід дотримуватися раціонального харчування, виключити висококалорійні продукти, легко засвоювані вуглеводи. Харчуватися часто, але потроху. Такого режиму харчування можна дотримуватися стільки - скільки потрібно. І ще один приємний нюанс для жінок - сочевиця багата залізом - мікроелементом, в якому відчувають багато хто з нас недолік у разі рясних менструацій.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua