← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Ефективні методи схуднення

Як підібрати спосіб схуднення

Найефективніший метод схудненняЕфективні методи схуднення залишаються предметом жіночих дискусій вже багато років. Адже проблема зайвої ваги була і залишається важливою складовою повноцінного життя. Незважаючи на сучасні погляди, повні люди часто страждають безліччю комплексів, які заважають жити, працювати і відчувати себе щасливими. На допомогу таким людям прагнуть дієти та спеціалісти їх розробляють. На даний момент сказати з упевненістю про те, що є дієти, які лікують і не «калічать», складно. Практично кожен спосіб схуднення має протипоказання, певним чином впливає на здоров'я і загальне самопочуття.

Основну масу популярних дієт можна розділити на 3 групи:

  • низьковуглеводні;
  • маложирні;
  • білкові.

Ця класифікація заснована на переважання в раціоні одного з основних елементів їжі: білків, жирів і вуглеводів. Ці методики можуть бути низькокалорійними, жорсткими, монодієти та ін Все залежить від набору продуктів, їх калорійність, спосіб приготування страв.

Низьковуглеводні дієти, а це відома багатьом методика доктора Аткінса і їй подібні, засновані на взаємозв'язку між споживанням швидких вуглеводів (крохмалю, цукрів), рівнем цукру та інсуліну в крові, уповільненням метаболізму жирів. Якщо швидкі вуглеводи замінити білковою їжею в поєднанні з незначною кількістю жиру, можна привести рівень цукру в постійне стан, що сприяє прискоренню обмінних процесів, що стосуються в першу чергу розщеплення жирів.

Багато хто вважає, що причина зайвої ваги криється в надмірному споживанні жиру. У певному сенсі - це, правда, хоча важливе значення має саме швидкість обмінних процесів не тільки в органах травлення, але і тканинах. Якщо скоротити кількість жирів у щоденному раціоні та знизити калорійність страв, можна домогтися скорочення жирових відкладень. До цієї групи відносяться дієта доктора Орніша, ягідна дієта, бразильська дієта та ін.

Білкові дієти засновані на наступному спостереженні. Білок - самий трудноперевариваемый продукт. На його розщеплення організм витрачає багато енергії, яку доводиться «витягувати» з запасів жиру. Найпопулярніші білкові дієти - це методика доктора Дюка, англійська дієта.

Як не крути, але, використовуючи будь-який метод схуднути швидко, доведеться відмовитися від улюблених страв, постійно боротися з голодом і навіть відчувати втому. Назріває висновок: а як же схуднути без дієт? На думку багатьох фахівців в області правильного харчування відповідь криється в дотриманні правил збалансованого харчування та ведення активного життя.

Якщо ви поставили за мету схуднути і не нашкодити здоров'ю, спробуйте почати з очисних процедур. Існує маса нескладних способів покращити роботу кишечника, печінки, нирок і навіть прискорити обмін речовин. Не завадить 1-2 дні перетворити в розвантажувальні. Для цього відваріть трохи гречки, купіть зелених яблук, знежирений кефір і навчитеся повільно їсти.

Збалансоване харчування, а воно ж - найефективніший метод схуднення, передбачає наявність у раціоні білків, жирів і вуглеводів в ідеальному поєднанні. Але ці компоненти повинні бути правильними. Якщо жири, то у вигляді оливкової олії, жирної риби, молочних продуктів невисокої жирності. Якщо білки - то пісне відварене м'ясо, боби. Якщо вуглеводи, то різноманіття ягід, фруктів, злаків та інших продуктів. Вся їжа, яка виявляється на столі, повинна бути здоровою. Ніяких напівфабрикатів, здобних булочок, газованих напоїв, смаженої картоплі з хрустким беконом і т. д. Зараз в будь-якому магазині можна знайти широкий асортимент корисних продуктів, головне - не лінуватися готувати вдома. А якщо робити ранкову пробіжку, не сидіти в кріслі весь 8-годинний робочий день, і ввечері пограти в догонялки на дитячому майданчику, то жоден організм не стане запасати «жирок про запас», так як він потрібен йому зараз.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua