← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!





Ефективні таблетки для схуднення

Які таблетки для схуднення ефективніше

Які найбільш ефективні таблетки для схудненняЕфективні таблетки для схуднення - чи є такі? Чи всі хороші відгуки - це лише реклама і вигадки виробників? А якщо й правда, то якою мірою? Адже люди, що зважуються на таблетки для схуднення, мріють скинути зайві кілограми тільки за допомогою даного препарату, не обмежуючи себе надто в їжі і не напружуючись фізичними навантаженнями.

Почнемо з самого простого, і дуже популярного зараз серед тих, що худнуть, активованого вугілля. Якщо раніше він використовувався людьми для виведення токсинів з організму, припинення діареї та зменшення газоутворення, то зараз з його допомогою намагаються худнути. Але навряд чи це найбільш ефективні таблетки для схуднення, оскільки вага у жінок йде завдяки особливості активованого вугілля вбирати воду. Таким чином наш організм втрачає вологи, а ваги показують приємний результат. Але потрібно розуміти, що це не для схуднення, а стан, що веде до зневоднення. І позбувшись від «зайвої» рідини, ви не позбавитеся від жирових відкладень, які як раз і псують фігуру. Та ще й запорами будете мучитися, оскільки товстий кишечник добре працює тільки при адекватному надходженні в нього води. Також варто взяти до уваги особливість активованого вугілля знижувати лікувальну дію багатьох препаратів. Так, жінка, що приймає активоване вугілля в «рекомендованих» дієтою дозуваннях спільно з гормональними протизаплідними таблетками, цілком може раптово завагітніти...

Інші бюджетні засоби для схуднення - проносні і сечогінні. Так, так, жінки навіть на таке йдуть. Або купують біологічно активні добавки з тим же самим діянням, різні чаї, тільки втридорога. Наслідки від прийому таких препаратів та їх ефективність залишають бажати кращого. Також, як у випадку з активованим вугіллям.

Наступні в питанні які таблетки для схуднення ефективніше - біологічно активні добавки, що містять у собі клітковину. Потрапляючи в шлунок, ці препарати створюють відчуття насиченості. Вміст калорій у них мінімальний, бо погладшати від них неможливо. А схуднути - цілком. Корисна властивість препаратів такої дії ще в тому, що вони привчають людину харчуватися меншими порціями. Якщо до цих пігулок додати ще й фізичні навантаження, схуднення може бути досить ефективним.

Слідом ідуть таблетки-аноректики. Щодо них немає єдиної думки у лікарів. Ще років 6-7 тому вони активно призначалися ендокринологами пацієнткам з різними ступенями ожиріння, тепер же тільки в крайньому випадку. Дія цих таблеток полягає в придушенні апетиту за рахунок впливу на певні зони мозку. Але у цих таблеток багато протипоказань і побічних дій. У деяких випадках потенційний шкоду перевищує користь. У країнах Євросоюзу аноректики (Сибутрамін та його дженерики) не продаються. У США проводиться ретельний моніторинг за дією препарату і розширений список протипоказань.

Препарати, що перешкоджають всмоктуванню жирів. У Росії відомі як «Ксенікал». Безпечніше Сибутраміну, має менше протипоказань, але нерідко викликає побічні дії, які змушують пацієнтів припинити прийом. Найбільш поширені побічні дії - діарея, частий стілець, виділення маслянистого вмісту прямої кишки, метеоризм. Слід уточнити, що ці побічні явища виникають частіше у людей, які не дотримують дієту, вживають багато жирної їжі (більше 30% жиру від загальної добової кількості їжі).

Різні відгуки про ефективність таблеток для схуднення метаболиков можна прочитати. Якщо вірити рекламі, ці препарати допомагають спалювати жир». Але не всім, а тільки при хорошій фізичній активності. До такої можна віднести прогулянки до роботи і назад. Одним словом, ефективні метаболики для спортсменів. Але негативно позначаються на здоров'ї.

Пробувати схуднути самостійно шляхом правильного харчування або ризикувати, приймаючи препарати - вирішувати вам!



Користувальницький пошук








missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua