← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Схуднути за 7 днів

версія для друку

Синдром гармошки

Постійно збільшується кількість жінок, які більшу частину життя страждають надмірною вагою і постійно перебувають у стані війни з ним. «Добрих» порад і «ефективних» засобів для схуднення сьогодні предостатньо. Дами хапаються за них, як за рятувальний круг, втрачають 5-10 кг, потім дієта закінчується, і вага повертається до вихідного.

Така тактика боротьби з зайвими кілограмами називається синдромом гармошки: саме на цей музичний інструмент стає схоже тіло, яке то стискається, то розтягується під впливом дієт і подальшого «отъедания». Причому з роками «стискатися» йому стає все важче, а от збільшується вона з дивовижною легкістю.


Схуднути за 7 днів

Невже жінки до цих пір не зрозуміли, що обмеження в харчуванні типу «схудни за 7 днів, а потім їж, скільки хочеш» безглузді? Може бути, прийшла пора задуматися, чому ви так легко набираєте вагу, а ваша подруга, яка їсть в два рази більше, зовсім не поправляється?

Зверніться до ендокринолога, який скаже, чи все у вас в порядку з обміном речовин. Якщо будуть виявлені якісь порушення, скоригувавши їх, ви позбудетеся від зайвих кілограмів. Але лікар може вказати ще на одну, більш поширену проблему - генетичну схильність до активному засвоєнню жирів з їжі.


Який твій генотип ?

Кілька мільйонів років еволюції для людини не пройшли даром. Рясні трапези, коли вдавалося добути їжу, змінювалися тривалими періодами голоду, і в результаті природного відбору виживали лише ті особини, які могли накопичити більше жиру і, відповідно, пережити важкі часи. У наш час така властивість організму радше шкоду, ніж користь. В умовах, коли їжі багато і вона нікуди не дівається», «марнотратний» генотип почуває себе краще. А люди з надмірною вагою все частіше хворіють, їм частіше ставлять діагноз «безпліддя».


Харчуйся адекватно

Якщо ви ретельно обстежувалися і ніяких порушень обміну речовин у вас виявлено не було, необхідно усвідомити одну просту річ: ви їсте більше, ніж потрібно. Пройшла пора сформувати інші харчові звички! Наприклад, суп, який був доречний в умовах напівголодному життя, зараз є необов'язково: у ньому багато «зайвих» калорій, він день у день «розтягує» ваш шлунок. Змінюючи звички, можна «знайти», «намацати» той склад і кількість продуктів, які дозволять вам підтримувати нормальну вагу протягом всього життя.


В схудненні треба йти «до кінця»

І ось ще про що потрібно пам'ятати. Прийнявши рішення знизити вагу, слід обов'язково «дістатися» до медичної норми. Тобто якщо у вас 25 зайвих кілограмів, потрібно позбутися від усіх двадцяти п'яти, а не від п'яти або десяти. Пам'ятайте: жир - це велика ендокринна залоза, яка виділяє речовини, що сприяють збільшенню відкладень. Тому чим менше відсоток жиру в організмі, тим менше, незалежно від приналежності до того або іншого генотипом, ви схильні до ожиріння. Тільки маючи нормальну вагу, ви зможете повноцінно харчуватися, при цьому не набираючи «зайвого», і зможете позбутися від хвороб, якими страждають повні люди!на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua