← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Гімнастика для схуднення живота

Гімнастика для схуднення в області черевного преса

Як прибрати живіт: гімнастика для схуднення животаГімнастика для схуднення живота цікавить більшість сучасних жінок. Адже для того, щоб фігура доставляла радість, потрібно тримати м'язи в тонусі. Особливо м'язи живота, які дозволяють зберігати плоский рельєф в цій області. Все, що необхідно для цього, це почати виконувати комплекс вправ на прес. Результати, при належній старанності, не змусять себе чекати.

Комплекс вправ на прес

Вправи на зміцнення нижніх черевних м'язів.

1. Ляжте на рівну (не м'які) поверхню спиною, простягніть руки вздовж тіла, ноги прямі. Починаємо підтягувати ноги до себе, згинаючи в колінах. Дістаємо колінами до грудей. Повертаємося в початкову позицію. Виконувати 16-20 разів.

Важливо: піднімаємо ноги до себе - робимо вдих, повертаємо на підлогу - видих. Це вправу можна ускладнити, виконуючи його прямими ногами, піднімаючи їх перпендикулярно підлозі. Але в цьому випадку потрібно врахувати, що напруга м'язів спини посилюється в кілька разів, на відміну від попереднього варіанту. І виконувати його рекомендується не раніше, ніж через два місяці після початку занять.

2. Підніміть верх тіла і зробіть упор ліктями в підлогу. Ноги витягнуті. На вдиху піднімаємо ноги вгору на 45 градусів (25-30 сантиметрів від підлоги), утримуємо на вазі протягом п'яти секунд, на видиху опускаємо в початкову позицію. Рахуємо до трьох. Піднімаємо знову. Виконувати 12 разів.

Другий, більш складний варіант цієї вправи, відрізняється первісної позицією: потрібно опуститися з ліктів на спину. Робити не раніше, ніж через місяць, так як м'язи спини задіяні не повною мірою, але навантаження на хребет досить велика.

Вправа на зміцнення м'язів верхніх живота.

Залишаємося на спині, згинаємо ноги, розставивши їх на ширину плечей. Руки сцепляем в «замок» за головою.

Відриваємо правий лікоть від підлоги разом з правою лопаткою і тягнемося ліктем назустріч лівого коліна. Одночасно відриваємо ліву ногу від підлоги. Торкаємося ліктем коліна. Робимо те ж з іншої руки. Виконуємо 24 рази.

Важливо: піднімаючись наверх, робимо вдих, повертаючись у вихідну позицію, робимо видих. Після цієї вправи потрібно обов'язково розслабити напружені м'язи: перевертаємося на живіт, долоні встановлюємо на підлогу на одній лінії з лінією грудей і випрямляємо лікті. Прогинаємося тому. Зберігаємо положення протягом 15 секунд.

Вправа для косих м'язів преса і талії.

Сидимо на колінах. Спина пряма. Руки, зчеплені в «замок», лежать на колінах. Переводимо сідниці з п'ят на підлогу в праву сторону, не втрачаючи позиції зігнутих ніг, руки при цьому відводимо вліво паралельно підлозі. «Перекатываемся» через дотик сідницями п'ят в ліву сторону, руки відводимо вправо. При кожному «перекаті» торкаємося сідницями підлоги. Виконуємо 32 рази. Важливо: дихання повинне бути рівним. Темп виконання середній.

Ця гімнастика для схуднення дуже ефективна, комплекс вправ достатньо виконувати 3 рази в тиждень, не більше. Надмірна старанність веде до анаеробної навантаженні, яка шкідлива для організму.

Необхідно знати

Виконуючи будь-які вправи на прес на вазі, коли сідниці знаходяться на стільці, лаві, а інше тіло в «вільному падінні», багато хто намагається таким чином збільшити навантаження. Це небезпечно і загрожує травмами хребців поперекового відділу і розтягуванням м'язів спини. Хто задумався про те, як прибрати живіт потрібно знати цей факт.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua