← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Гімнастика для схуднення

Гімнастика для швидкого схуднення

Ранкова гімнастика для схуднення в домашніх умовахГімнастика для схуднення включає в себе цілий цикл вправ. Адже у більшості з нас неідеальні не тільки, приміром, живіт, але і руки, ноги, стегна. Для кожної частини тіла існують свої ефективні вправи.

Слід врахувати, що час фізичної активності, і навіть види вправ безпосередньо залежать від стану здоров'я людини. Приміром, існує ранкова гімнастика для схуднення, призначена переважно для недавно народили жінок. Слід врахувати, що швидкість досягнення результату багато в чому залежатиме від вашого ставлення до схуднення, від регулярності занять. Розглянемо вправи для проблемних частин тіла, а також поки для багатьох дивовижну дихальну гімнастику і те, як проводяться щадні заняття для молодих матусь, які пережили в недалекому минулому пологи.

Вправи для рук

1. З гантелями.

Дуже ефективно для м'язів рук (приготуйте 2 гирьки за 1 кг). Лежачи на спині на підлозі, візьміть гирьки в руки. Вихідне положення: руки підняті вгору паралельно один одному, спина рівна, ноги разом. На вдих повільно розводимо руки, опускаємо їх до підлоги. Далі на видиху повертаємо їх в зворотне положення. Руки при цьому не згинаємо. Повторюємо вправу 20 разів, потім відпочиваємо секунд 30. Робимо три підходи.

Ще одна вправа з гантелями.

Лежачи на животі на підлозі, руки розведені паралельно плечах. Робимо глибокий вдих і на видиху піднімаємо прямі руки якомога вище. При цьому вправі ви повинні відчувати, як зміщуються лопатки на спині. 15 разів, перерва і ще два підходу.

2. Віджимання від стіни.

Встаємо боком до стіни, приставляємо до неї долоньку зігнутої руки. І повільно робимо віджимання на одній руці. Стежимо за тим, що б тіло знаходилося в рівному положенні. Робимо три підходи по двадцять разів на одній руці і після 3 підходи на іншій руці.

3. Гімнастика для схуднення рук у воді (підійде тим, у кого є можливість займатися в басейні).

Руки витягаємо перед собою. Можна долоньки залишити витягнутими, але краще стиснути в кулаки, і дуже інтенсивно робимо ножиці вгору-вниз. Вправу потрібно виконувати хвилини 1,5 два підходи.

Руки в сторони паралельно плечах, робимо кругові обертання рук у різні сторони. Вправу потрібно робити інтенсивно 1,5 хвилини в два підходи.

Щоб гімнастика для схуднення в домашніх умовах була найбільш ефективна в плані впливу на передпліччя, краще всього перед вправами (які виконуються не у воді) розтерти руки розігріваючим кремом або олією.

Вправи для ніг

Вправа 1. Швидка ходьба. Не дивуйтеся, це дуже ефективна вправа. Проста у виконанні. Кожен вечір (або через день) за кілька годин до сну беріть за правило прогулюватися швидким кроком. Так, так, саме швидким, так як повільна ходьба неефективно допомагає спалювати калорії. Тривалість вправи від 5 до 40 хвилин. Не лінуйтеся, ходите кожен день. Якщо немає можливості гуляти на вулиці, поблизу немає парків, скверів чи стадіонів, можна придбати компактну бігову доріжку.

Вправа 2. Ходьба «гуськом». Виконується дуже просто. Потрібно присісти навпочіпки, покласти руки на коліна і йти на напівзігнутих ногах, при цьому не випрямляючи ніг. Якщо дуже важко, то можна допомагати собі руками, поклавши їх на пояс. Ви повинні пройти хоча б 5-10 метрів. З цією вправою потрібно бути обережніше, оскільки така гімнастика для схуднення ніг може принести швидше за шкоду, ніж користь. Можуть постраждати суглоби...

Вправа 3. Для виконання цієї вправи вам необхідно лягти. Лежачи на правому боці, права рука витягнута вгору, ліва на поясі (якщо викликає утруднення, то правою рукою можна впертися в підлогу). Піднімаємо пряму ліву ногу вгору, права щільно притиснута до підлоги. Спина пряма. Дихання вільне.

Вправа 4. Лягти на живіт. Витягнути руки перед собою. Прогинаємося назад, одночасно відриваючи ноги і руки від підлоги. Можливо, з першого разу не вийде. Все одно виконуємо вправу.

Вправа 5. Ляжте на спину. Підніміть ноги приблизно на 90 градусів. Тепер робимо ножиці ногами. Сідниці від підлоги не відривати.

Вправа 6. Встаньте перед стільцем на відстані 50 см. Спина пряма, руки на поясі. Правою ногою описуємо коло над стільцем і ставимо її на місце. По черзі міняємо ноги.

Дихальна гімнастика

Суть гімнастики полягає в тому, щоб прискорити обмін речовин в організмі і спалювати зайву вагу. Крім того, при правильному виконанні дихальна гімнастика позитивно позначається на роботі всіх систем та органів організму. Після занять відчувається легкість у всьому тілі, поліпшується настрій, працездатність і здатність до навчання.

При регулярному і правильному виконанні гімнастики, вже буквально через тиждень жінка побачить результат, її зайві кілограми будуть зникати на очах. Жінці більше не доведеться сидіти на виснажливих дієтах, ходити в тренажерний зал, а просто у зручний для неї час і в зручному місці робити невеликий комплекс вправ.

А ось так виглядають ці вправи.

1. Встаньте на коліна, опустіть корпус вниз, так, щоб лоб зіткнувся з поверхнею підлоги. Одну долоню покладіть на груди, іншу на живіт. На вдиху гарненько втягніть живіт і наскільки можливо затримайте дихання. На видиху груди потрібно втягнути, а живіт навпаки випнути. Контролювати правильність виконання вправ можна як раз-таки з допомогою покладених на задіяні частини тіла долоні.

2. Прийняти пряме положення стоячи. Лікті в руках зігнути вниз і розвернути долоні вгору. Робити гучні, але не яскраво виражені вдихи, при цьому стискати кулаки. Після кожних різких чотирьох вдихів, необхідно зробити перерву на декілька секунд.

3. Встати прямо і стиснути кулаки, притиснути їх в області пояса до живота. При вдиху різким рухом направляти кулаки до підлоги, далі повернення рук у вихідне положення і видих. Це вправа виконується 12 разів (на один підхід) з перервою до 10 секунд.

Ось так виглядає дихальна гімнастика для схуднення - незвично, але багато жінки запевняють, що досить ефективно.

Вправи для молодих мам

1. Готуємо організм до фізичного навантаження, до гімнастики.

Встаньте прямо, руки на талії. Кругові обертання голови - 2 рази в одну сторону, 2 рази в іншу. Повторити 2-3 рази.

Руки витягнути уздовж свого тулуба і робимо кругові махи (за принципом стилю «батерфляй» у плаванні): 3 рази в один бік, 3 в іншу. Повторити 5 разів.

Руки на талії, робимо кругові рухи тулуба - 1 разів за годинниковою стрілкою, 1 раз проти. Досить 3-4 рази.

2. Вправи стоячи.

Можна виконувати з обважненням - гантелями вагою 1-1,5 кг

Руки з гантелями опустити. Згинаючи в лікті, по черзі лівою і правою рукою дотягнутися до плеча. 10 вправ для кожної руки.

Підніміть руки з гантелями вгору. По черзі міняючи руки, опускайте руки до плечей, ліктями вгору.

Вихідне положення. Зчепивши пальці замочком, витягнули руки долонями вперед, нахилилися прямо, потягнулися, не вирівнюючи тіло повернулися ліворуч, праворуч і знову прийняли вихідне положення. Це вправу повторити 7 разів.

3. Заняття на підлозі.

Сядьте на підлогу, ноги витягніть вперед. Як і в попередній вправі - пальці в замок, потягнулися тілом вперед до пальців ніг. Повернули корпус праворуч, ліворуч. Так 7 разів.

Ляжте на підлогу, витягнувши ноги. Піднімаємо праву ногу вгору, потримали секунд 5, зігнули її в коліні, притиснули до грудей, обхопили руками. І знову вихідне положення лежачи. Те ж саме повторили і з лівою ногою. Ці вправи досить виконати 7 разів.

Гімнастика для схуднення після пологів допомагає не тільки швидко позбутися від зайвих кілограмів, набраних за час вагітності, але і дбайливо підкачати м'язи.

Якщо не будете лінуватися, тільки з допомогою цієї зарядки зможете незабаром стати стрункішою.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua