← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Імбирний чай для схуднення: відгуки, протипоказання

Відгуки про імбирний чай для схуднення

Відгуки про імбирний чай для схудненняІмбирний чай для схуднення відгуки отримує різні. І це той момент, на який звертають увагу дівчата перед вибором даного способу боротьби із зайвими кілограмами. При цьому багато користувачів викладають свої негативні враження про продукт, не ознайомившись з умовами дії напою і очікуючи того, чого не могло бути за визначенням. У всесвітній павутині можна знайти і позитивні відгуки про імбирному чаї для схуднення і їх кількість буде приблизно дорівнює негативним.

З усього цього складно визначити, де правда і яким джерелам варто вірити. Звичайно, це не означає, що відгуки про ту чи іншої продукції читати не варто. Це робити потрібно. Просто коли ви читаєте чергове твір, зверніть увагу на підстави автора. Якщо таких немає, то, швидше за все, довіряти цьому джерелу не варто.

Давайте тепер розглянемо, які думки є в Інтернеті і на чому вони засновані. Спробуємо разом розібратися, чому варто вірити, а чому ні. Негативні відгуки про імбирному чаї для схуднення є, і ми почнемо саме з них.

«Мені 20 років, вага 65, зріст 174. Займаюся спортом, але не допомагає... Може щось неправильно роблю. Пропила тиждень імбир (гарячий та кімнатної температури). За добу випивала близько 2-3 літрів. Результату 0».

«Дівчатка!!! Не купуйте цю каву з імбиром. У мене від нього повністю здорові нирки відмовили. До стану клінічної смерті дійшло, спасибі лікарі врятували - гемодіалізом, а так би прощай мої дві нирки! Не буває такого ефекту схуднення без колосальної шкоди для здоров'я».

«П'ю 3 дні імбир з лимоном, дуже несмачно, результатів немає».

Усі відгуки свідчать про те, що результату від використання такого чаю немає. По-перше, при виборі дієти потрібно враховувати фізіологічні особливості свого організму. В будові деяких людей природою закладено збільшення деяких частин тіла. В цьому випадку немає ніякого сенсу використовувати такі методи, та ще й, намагаючись добитися ефекту, збільшувати дозу. Інакше вийде як у другому відкликання. По-друге, жодна речовина не допоможе вам схуднути без фізичних навантажень і додаткових дієт. Якщо ви з ранку випили чай для схуднення, а потім на обід з'їли тістечко і не зробили жодного фізичної вправи, то, швидше за все, ніякого результату ви не отримаєте. Такі напої лише допомагають полегшити процес позбавлення від зайвих кілограмів в загальному комплексі методів.

Імбирний чай для схуднення має протипоказання і їх потрібно знати. Є досить багато станів організму, при яких його використання, так само як і багатьох інших препаратів для схуднення, що категорично заборонено. Наприклад, виразка шлунка, гастрит, коліт, цукровий діабет або будь-яке інше захворювання травної системи. Імбирний чай протипоказаний матерям і при індивідуальній непереносимості компонентів продукту. Також вживання цього напою може стимулювати підвищення артеріального тиску і почастішання частоти серцевих скорочень.

При пошуку інформації про імбирний чай, можна зустріти нейтральний відгук, де вказується, що він хороший, але не для схуднення, або людина не знає, від чого саме він схуд. Але, як вже зазначалося, чай діє в комплексі, тому якщо була і дієта і вправи, то чай вніс певний внесок у результат. Звичайно, в будь-якому спірному питанні, що стосується здоров'я варто дізнатися про імбирний чай для схуднення відгуки лікарів у вашому конкретному випадку.

Доктора з обережністю ставляться до подібних засобів, тому що в ряді випадків їх застосовувати небезпечно для здоров'я. Вони радять перед початком використання подібних препаратів порадитися хоча б з грамотним терапевтом, згадавши всі перенесені захворювання, і в особливості наявні хронічні.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua