← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Ожиріння жінок

версія для друку

Товсті жінки: і в цьому теж винні чоловіки

Тепло сімейного вогнища сприяє ожирінню жінокБританський дієтолог Девід Хэслэм проаналізував причини, з яких жінки товстіють, коли з'їжджаються зі своїми чоловіками.

Згідно з висновками доктора Хэслэма, опублікованого в медичному журналі "Ланцет", представниці слабкої статі в таких ситуаціях нерідко починають чоловічі порції, а також надмірно захоплюються жирною їжею і вином.

Коли подібні надмірності накладаються на застосування протизаплідних засобів або дітонародження, талія зазнає радикальні зміни не в кращу сторону.

"Чоловіки дуже погано діють на жінок", - констатує Хэслэм. Він зазначає, що чоловікам, як правило, потрібно більше енергії, звідси і апетит у них солідний.

"Коли ви вечеряєте разом з партнером, це подія суспільного характеру, а не просто втамування голоду, - каже британський експерт. - Ви їсте більше і, можливо, більш екстравагантні страви".Статеве життя і розмір джинсів

Є й інші прояви згубного впливу чоловіків на жінок: у списку продуктів, які треба купити в магазині, зменшується питома вага фруктів і овочів; з чоловіком жінка частіше ходить по ресторанах і рідше - в тренажерний зал.

Крім того, з'являється необхідність у контрацептиви. На думку фахівців, застосування протизаплідних засобів за перші три місяці приводить в середньому до збільшення ваги на півтора кілограма. Повторна вагітність чинить на організм жінки такий же ефект.

Завдяки технічному прогресу жінки менше займаються вдома фізичною працею, ніж їх бабусі і прабабусі, а сучасні чоловіки з більшою готовністю допомагають дружинам і подругам життя, що також має негативний ефект. Помічено, що подружні пари зазвичай набирають вагу, а розлучені худнуть.

Втім, доктор Хэслэм попереджає, що в такій складній справі надто узагальнювати не слід, і нагадує жінкам, що в співжитті з чоловіками бувають і позитивні моменти.

Слід також пам'ятати, що ожиріння в 40 років скорочує тривалість життя в середньому на сім років.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua