← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Проблеми харчування

версія для друку

Від любові до гамбургера один крок?Що робить людина, коли у нього не складається в любові? Третина британських юнаків і дівчат звертаються в таких випадках до... їжі.

Група Priory, що займається лікуванням хвороб, пов'язаних з харчуванням, опитала тисячу респондентів і прийшла до висновку, що у віковій групі від 15 до 24 років відносини з їжею складаються гірше, ніж у всіх інших.

Більше 60% опитаних заявили, що у важкі для себе часи знаходять розраду в шоколаді, а 43% - у фаст-фуді. І це турбує фахівців, на думку яких, покладатися на їжу в подібних випадках - значить не дорожити своїм здоров'ям.

"Це молоді люди, які незабаром будуть виховувати наступне покоління, і вони передадуть дітям своє ставлення до їжі, - говорить доктор Пітер Роуан, психіатр з Priory. - Якщо нічого не зміниться, то поведінка людей все меншою мірою буде залежати від того, що потрібно для підтримки здоров'я, і число молодих людей з захворюваннями, викликаними неправильним харчуванням, продовжить рости".Люди відчайдушно заповнюють порожнечу, викликаний самотністю, низькою самооцінкою, депресією або невпевненістю в завтрашньому дні

Доктор Пітер Роуан,

Priory Group

На сьогодні у 60-мільйонів Великобританії майже 1,1 мільйона осіб діагностовано хоча б одне подібне захворювання, проте фахівці вважають, що насправді це число набагато вище, просто люди не завжди звертаються до лікаря, коли у них, наприклад, болить живіт.

"Любовний голод"

За оцінками групи Priory, проблеми з харчуванням відчувають близько 11 мільйонів дорослих британців.

52% дорослих учасників опитування зізналися в тому, що гризуть шоколад, коли не в настрої, а інші 25% налягають в такому випадку на гамбургери чи картоплю-фрі.

При цьому 63% впевнені: коли почуваєшся занадто товстим, то люди до тебе ставляться з меншою симпатією, а 74% відчувають естетичне задоволення від здорової їжі.

"Люди відчайдушно заповнюють порожнечу, викликаний самотністю, низькою самооцінкою, депресією або невпевненістю в завтрашньому дні, - пояснює доктор Роуан. - Це можна назвати "любовним голодом".

"На жаль, така форма розради допомогою їжі шкідлива для їх здоров'я, веде до цілого ряду психічних розладів, пов'язаних з ожирінням і з розвитком захворювань, в тому числі і з важкою формою розумових недуг, - додає експерт. - Ми з дитинства, в тому числі і завдяки матерям, вчимося асоціювати їжу з любов'ю. І це з часом не змінюється: подарунки у вигляді їжі використовуються для того, щоб заохочувати нас, і ми використовуємо їх, щоб нагороджувати інших".

"Хвороби, викликані неправильним харчуванням, можуть розвинутися в людини, який використовує їжу для відновлення контролю над своїми почуттями, що може бути шкідливо - як у фізичному, так і в психічному сенсі, - згодна з колегою Сюзан Рінгвуд, директор британської Асоціації боротьби з харчовими захворюваннями. - Кращий спосіб уникнути цього - це звернутися за допомогою відразу ж, як тільки виникає проблема".на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua