← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як швидко позбутися живота

Швидкий спосіб позбутися живота

Швидкий спосіб позбутися живота після пологівЯк швидко позбутися від живота знають багато жінок. Хтось з цією метою вибирає строгі дієти, дотримання яких вимагає практично повної відмови від звичної їжі. А хтось вважає більш ефективним виснажливі фізичні навантаження в комплексі з косметичними процедурами. Хто має рацію і як швидко прибрати живіт без участі фітнес-тренерів?

Почнемо, мабуть, з молодих мам, для яких дана проблема особливо актуальна. Навіть годуючим матусям необхідна дієта. Голодувати не потрібно. Але й висококалорійні продукти, особливо у великих кількостях, вживати не варто. Наголос необхідно робити на нежирні білкові продукти і вуглеводи (овочі, фрукти, злакові та інші). Лікарі в пологових будинках розповідають тим, хто мріє як швидко позбутися живота після пологів, про користь бандажа. Він механічно стягує м'язи, підтягує шкіру, а ще - допомагає швидше скорочуватися матці. При виписці відразу помітно матусь, які носили бандаж і які не носили. У перших майже не видно животика, тоді як другі ніби все ще знаходяться на середині шляху (вагітності). Швидко позбутися живота в домашніх умовах допоможуть фізичні вправи. Їх можна виконувати приблизно через 6-8 тижнів після пологів, коли покращиться самопочуття і припиняться лохії (післяпологові виділення).

Основний комплекс

Умовно м'язи живота спортсмени поділяють на дві категорії: верхній прес і нижній прес.

Вправа для верхнього преса

Лежачи на спині (руки за голову, коліна зігнуті), піднімаємо тулуб, але не дуже високо. При цьому спина обов'язково повинна бути рівною, а шия розслабленою. Новачки можуть починати з 3 підходів по 10 разів. Більш досвідчені спортсмени - з 3-4 підходів по 20-30 підйомів.

Вправа для нижньої частини живота (ножиці)

Лежачи на спині, піднімаємо ноги і починаємо робити ними синхронні рухи вправо-вліво (горизонтальні ножиці) або вгору-вниз (вертикальні). При цьому ноги повинні рухатися в протилежні сторони. Для початківців досить буде 2-3 підходів з невеликою амплітудою по 20 разів. З часом можна збільшити розмах, кількість повторень і підходів.

Для всього преса

Лягти на підлогу (руки вздовж тулуба). Підняти одну ногу і потягнутися до неї руками, трохи підводячись (спину прагніть тримати рівно, шия обов'язково розслаблена). Повернутися в початкове положення і повторити все те ж саме з іншою ногою. Починати треба з 3 підходів по 10-15 разів, поступово збільшуючи інтенсивність.

Сісти, упершись руками об підлогу. Ноги випрямити і трохи підняти. На рахунок «раз» - зігнути коліна і максимально наблизити їх до тулуба (тулуб також наближається до колін), на рахунок «два» - випрямити ноги назад (намагайтеся не класти їх на підлогу). Спершу достатньо 2-3 підходи по 10-15 повторень. З часом повторення можна збільшити до 20-30 разів.
Намагайтеся робити перерву між підходами від 20 до 60 секунд, заповнюючи цей час ходьбою або розтяжкою.

Виконуючи даний комплекс не рідше двох разів в тиждень, ви зможете домогтися відчутних результатів. Але якщо в якийсь день виконати його не виходить або ви хочете швидше прийти у форму, можна підключити і непомітні ізометричні руху.

Ізометричне вправу і допоміжні тренажери

Дана вправа не вимагає ніяких особливих умов, тому його можна виконувати не тільки вдома. Просто необхідно максимально довго втягувати м'язи живота. Почніть з декількох хвилин, з кожним днем збільшуючи час. Звикнувши тримати живіт в тонусі, ви зможете прибрати не тільки жир, але і зробити красиву поставу.

За бажанням ви зможете додатково пропрацювати м'язи живота, використовуючи обруч. Обертання обруча по 10-30 хвилин в день істотно зменшить обсяги і допоможе не тільки пресу, але і м'язів талії.

Це і є швидкий спосіб позбутися від живота в домашніх умовах. Скориставшись даними рекомендаціями, ви за короткий час зможете пропрацювати прес і підтягнути інші зони. Адже в багатьох вправах задіяні різні групи м'язів. І пам'ятайте: найголовніше в питанні як позбутися від живота - йти до наміченої мети, дотримуючись правильного режиму, без тривалих перерв і надлишків у харчуванні.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua