← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як швидко схуднути на 10 кг

Як можна швидко схуднути

Як швидко схуднути на 10 кг в домашніх умовахЯк швидко схуднути на 10 кг, не застосовуючи екстремальні варіанти, цікаво кожній дівчині. На жаль, з кілограмами, які так легко набігають, непросто розлучитися. Хоча, часто дівчина стрункішає до певної події і в цей час дуже важливо знати , як можна швидко схуднути без відвідування дієтолога і спортивного залу.

Звичайно, все залежить від початкового ваги. Чим він більше, тим менше частка зазначених 10 кг в ньому. Це важливо при розгляді можливості швидкого скидання ваги. Справа в тому, що вага складається з «довгих» і «швидких» кілограмів. До останніх можна віднести воду, затриману жировими клітинами, швидкі жири, які в першу чергу використовуються організмом для задоволення своїх потреб. Дієти, розраховані на тривалий термін, не націлені на цю групу жирів, тому що вони прибираються дуже легко, і при бажанні кожна людина здатна в короткі терміни з ними впоратися. Якщо вам потрібно швидко схуднути на 10 кг, то прибирати потрібно саме ці «швидкі» кілограми. Разом з основною дієтою, це прискорить процес схуднення. Але помітно тільки у жінок з великим надлишком ваги.

Отже, для того щоб швидко і ефективно схуднути на 10 кг в домашніх умовах, потрібно не лінуватися і задіяти всі доступні варіанти. По-перше, у вас обов'язково повинна бути основна дієта та фізичні навантаження. Скинути 10 кг без цього не так просто. По-друге, щоб зайва вода не затримувалася в організмі, потрібно їсти менше спецій і солі, якщо є можливість, пити дистильовану воду, тому що звичайна вода містить багато солей. Це важливо, тому що 1 г солі затримує в організмі 4 г води. Звичайно, це не назавжди, але повсякденне вживання солі призводить до того, що певна кількість непотрібної рідини постійно присутній в організмі.

Будь-яка дієта як швидко схуднути на 10 кг повинна враховувати цю воду, а також якість їжі, яку можна вживати. Справа в тому, що деякі продукти містять «швидкі» вуглеводи. Це стосується солодкого, мучного і крохмального (наприклад, картопля). Швидкі вуглеводи в першу чергу витрачаються організмом для отримання енергії і, якщо ви їх вживаєте, то запаси залишаться недоторканими. Причому енергетична цінність таких вуглеводів дуже велика. Якщо на заповнення потреб організму йому буде потрібно 1 кг ваших жирових запасів, то при наявності швидких вуглеводів, їх достатньо 2 р. Як ви розумієте, навіть незначний вміст таких вуглеводів в організмі істотно сповільнить процес схуднення.

Наступним і дуже важливим є фізичні навантаження. Якщо вам необхідно в короткі терміни схуднути на 10 кг, то одна дієта не впорається. Фізичні навантаження якраз і потрібні для того, щоб прискорити обмін речовин, а значить, процес використання жирових запасів. Для ефективної дії, фізичні вправи потрібно виконувати вранці, поки ви ще не поїли. В цьому випадку організм буде використовувати внутрішні ресурси на поповнення енергії. Після їжі сенсу в таких заняттях ні, ви тільки швидше зголодніли, тому що з'їдена вами їжа буде швидше використана. Деякі джерела, звичайно, радять голод, як ефективний спосіб схуднення, але це не так. Якщо організм зрозуміє, що йому не надають їжу тривалий час, то включиться механізм економії, і навіть якщо ви будете мало є, все одно з цього буде відкладатися запас.

З усього сказаного вище можна зробити висновок, що якщо вам потрібно швидко і ефективно скинути вагу, то потрібно займатися фізичними навантаженнями вранці, їсти їжу з «довгими» вуглеводами, розщеплення яких теж буде потрібна енергія, не вживати в їжу сіль і спеції, їсти невеликими порціями, але часто. Тоді у вас все вийде.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua