← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як швидко прибрати живіт

Як швидко прибрати жир з животаЯк швидко прибрати жир з живота

Як швидко прибрати живіт - частий питання, і відповіді на нього, мабуть, усім відомі. Необхідно менше їсти або дотримуватися дієти, а також качати прес. Але не всім ці способи можна використовувати. Скажімо, тим, хто мріє як швидко прибрати живіт після пологів, причому після народження дитини минуло не менше 2-3 місяців, вправи на прес, робити не варто. І дієти дотримуватися годують груддю матерям не можна. Хоча це, безсумнівно, не привід до переїдання. Після пологів рекомендовані легкі навантаження. Можна займатися спортивною ходьбою (але тільки не до знемоги), не їсти солодкого, печеної, багато пити. А також приймати їжу 5 разів у день невеликими порціями і в проміжках між прийомами їжі не перекушувати, тільки пити. Для збереження самооцінки можна носити стягуюча білизна. Звичайно, зробити живіт реально менше воно не допоможе, але ці трусики, легінси, панталони і інші речі змоделюють красиву фігуру. Хоча б візуально заховають животик. Це що стосується періоду пізніше 2 місяців після пологів, раніше ж можна і потрібно носити післяпологовий бандаж.

Якщо вищеописане не про вас і ви готові до серйозних фізичних навантажень на шляху до красивої фігури, виконуйте щодня наступний комплекс.

1. Ця вправа добре підходить для розминки. Воно допоможе не тільки в тому як швидко прибрати жир з живота, але і зробити руки красивими. Приймаємо горизонтальне положення. Упор на руки і шкарпетки, робимо вигинання вгору до кута в 90 градусів. 3 вигинання і завмираємо, спираючись на витягнуті руки. Піднімаємо випрямлену ногу. Потім знову 3 прогинання і повторюємо те ж саме з іншою ногою.

Трохи ускладнюємо вправу, додаючи віджимання на руках.

2. Це вправа досить складно дається початківцям, але дуже ефективне. Сядьте на підлогу, облокотитесь на випрямлені руки, корпус відкиньте назад. Ноги випрямлені, між щиколотками затиснутий вантаж (1 кг). Тепер починайте згинати коліна, одночасно з цим піднімаючи до них свій корпус і повертайтеся у вихідне положення. Повторіть 10 разів.

3. Лежачи на спині, піднімаємо прямі ноги на 90 градусів до корпуса тіла. Починаємо піднімати корпус вгору, одночасно з цим витягнутими руками тягніться вгору. А в долонях затисніть гантель. Поверніться у вихідне положення. Повторити 10 разів.

4. Для виконання цієї вправи нам знадобиться стілець, диван, лава або будь-яке інше піднесення. Горизонтальне положення на боці. Ноги лежать один на одному на узвишші. Спина пряма. Ви спираєтесь на зігнуту руку на підлозі. Вам необхідно виконувати підйоми сідницями вгору і повертатися у вихідне положення. Повторюємо 10 разів на одному боці і на іншому.

5. Положення на боці, ноги разом. Заведіть За голову руку, зігнуту в лікті, стисніть в руці гантель. Корпусом ляжте прямо на спину, при цьому ноги залишаються зімкнутими на боці. Виконуйте скручування, гантель буде виконувати функцію хорошою додаткового навантаження. Повторити 10 разів з одного й іншого боку.

6. Для цієї вправи вам знадобиться тренажер «гімнастичне колесо». Встаньте на карачки, руки лежать на тренажері. Далі виконуйте випрямлення тіла до зіткнення його здебільшого з підлогою, обов'язково стикаються з підлогою стегна, руки «їдуть» на колесі вперед. Тепер поверніться на колесі у вихідне положення. Повторити 10 разів.

7. Вихідне положення лежачи на спині, ноги зігнуті колінах. Руки витягнуті вперед. Кінчиками пальців рук тягніться в бік колін. Таким чином корпус піднімається від підлоги разом з лопатками, а отже - ефективність фізичного навантаження підвищується.

8. Лежачи на спині, руки покладіть під сідниці. Ноги підніміть від підлоги приблизно на 30 градусів, виконуйте їх зведення і розведення, а також ножиці. Повторити 10 разів на кожну ногу.

Крім цих вправ, дуже радимо вам зайнятися їздою на велосипеді, у крайньому випадку - займайтеся на велотренажері. Крім того, хто шукає спосіб, як швидко прибрати живіт в домашніх умовах, завжди виділяють ефективність і користь бігу та спортивної ходьби. Звичайно ж, краще займатися на вулиці. Якщо це неможливо - займайтеся на біговій доріжці. Дуже корисно для красивої талії крутити обруч, особливо масажний обруч хулахуп. До речі, про масажний ефект. Зараз продається чимало різних пристроїв, які, за їх запевненням виробників, допомагають схуднути без всяких дієт і вправ. Наприклад, масажні вибропояса. На ділі ж вони практично неефективні. Набагато краще буде самостійно скорочувати м'язи черевного преса тоді, як тільки будете про це згадувати. І плюс знайти хорошу мотивацію, щоб швидко прибрати живіт вправи сприймалися не як катування, а засоби досягнення мети. Такою метою може стати пляжний відпочинок, або вечірнє плаття, яке на вас негарно виглядає з-за випираючого животика.

Будьте завжди стрункі й здорові!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua