← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як позбутися від жиру на животі

3 способи прибрати жир з живота

Як позбутися від жиру на животі в домашніх умовахЯк позбутися від жиру на животі - це питання висвітлено у багатьох статтях для жінок. Одні автори пропонують важкі фізичні навантаження, другі пити різні біологічно активні добавки для схуднення, а треті рекомендують голодування. Згідно з опитуванням, скинути зайву вагу і позбутися живота мріють 90% наших жінок. Причому у багатьох з них і зайвої ваги як такого немає. ІМТ (індекс маси тіла) в нормі, але їх щось не влаштовує. Жоден з наведених вище способів схуднення не є універсальним. Прибрати жир з живота вийде тільки при комплексному підході до цієї проблеми.

Хоча, в принципі, всі правила поведінки для тих, хто хоче схуднути, можна укласти в три пункти: виключи борошняне, жирне і солодке, їж більше білків і овочів, більше рухайся.

Але якщо з першими правилами ми хоч якось порозумілися, більше рухатися, щоб схуднути - завдання для сучасної жінки дуже важкий. Добре, якщо час та кошти дозволяють записатися у фітнес-центр. Але зазвичай ми приходимо з роботи пізно ввечері, і тоді просто хочеться поїсти та, завалившись на диван, подивитися телевізор.

Після робочого дня при думці про бігу підтюпцем або стрибках зі скакалкою зводить вилиці. Крутити хула-хуп, коли вся сім'я крутиться під ногами, теж представляється скрутним. Зарядка вранці - це взагалі з області фантастики для тих, хто хоче схуднути. Поки всі сплять, не хочеться будити весь будинок: адже ми вже далеко не ластівки, щоб стрибати і махати ногами беззвучно.

А коли вся сім'я прокинулася, то виявляється, що часу зовсім немає: все від вас щось треба. Знайти загублені шкарпетки, сорочку, приготувати сніданок, розписатися в щоденнику, дати гроші на обід...

Так невже мрія про красивої фігури так і залишиться мрією? Невже схуднути, маючи сім'ю, неможливо? Ніяк немає! Адже рухатися все одно доведеться: тільки рух запускає процес утилізації жирів. Але ми постараємося вибрати реальні, приємні способи і незатратные способи поліпшення фігури. Просто потрібно вибрати те, що реально підходить до нашої ситуації.

Отже, перший спосіб як позбутися від жиру на животі в домашніх умовах, найбільш приємний і дієвий: секс.

Ви, напевно, помітили, що як тільки жінка закохується, вона худне. А ось жінка, на яку не звертає увагу чоловік, починає набирати кілограми. Так що беремо ініціативу в свої руки і починаємо спокушати свого чоловіка. В принципі, навіть якщо ви просто будете робити чоловікові масаж, пестити його, ви витратите як мінімум 200 кілокалорій. Але дуже сумнівно, що на цьому все закінчиться.

Якщо у вашого "масажу" буде продовження, то займайте активну позицію - це збільшить спалювання калорій в два рази. Крім того, у вас з'являться чудові "побічні ефекти": під час занять сексом відмінно працюють м'язи живота, відновлюється нормальний гормональний фон, прискорюється метаболізм. Загалом, калорії будуть спалюватися автоматично ще кілька годин.

Другий спосіб скинути зайві кілограми і прибрати живіт - піша прогулянка. Зарядка для вас? Вибираємо пішу прогулянку, яка повинна тривати не менше 40 хвилин. Погодьтеся, це звучить набагато реальніше і оптимістичніша, ніж біг підтюпцем.

По-перше, вам не знадобиться спеціальна форма, адже ходити можна в будь-якому одязі. По-друге, ходьбу легше поєднати з повсякденними справами.

Можливо, ви виділите для прогулянки ранок. Можна вийти на роботу раніше і частину дороги пройти пішки. При швидкій ходьбі за 40 хвилин ви втратите близько 300 кілокалорій. Або, відпочивши пару годин з сім'єю, ввечері теж можна вийти подихати повітрям перед сном. З чоловіком, з дітьми чи з собакою. До речі, прогулянка з собакою збільшує витрату калорій на 20-25%.

Ходьба особливо рекомендована для тих людей, у яких зайвих кілограмів накопичилося вже пристойно. При ходьбі виділяються спеціальні гормони, які стимулюють правильний процес метаболізму. Через півгодини після прогулянки в кров потрапляють гормони радості, які борються зі стресом. А це величезна допомога в схудненні всіх частин тіла!

І, нарешті, третій спосіб скинути ненависні зайві кілограми і схуднути в животі - танці.

Вмикайте музику і танцюйте! Неважливо, що це буде вальс, хіп-хоп або танець живота. Ефект забезпечений у будь-якому випадку. Позбутися від жиру на животі такі вправи обов'язково допоможуть.

Танцюйте вранці. Танцюйте, збираючись на роботу. Влаштовуйте з дітьми спів "гребінець". Танцюйте перед дзеркалом, танцюйте з чоловіком або подругою. І кілограми почнуть танути! При заняттях танцями спалюється стільки ж калорій, що і при бігу. А адже танцювати куди приємніше і легше.

Подумайте, який спосіб більше підходить вам - і робіть це, поки такі заняття не ввійдуть у звичку. Приказка "вода і камінь точить" в даному випадку підходить як не можна краще. Тільки точиться ваша фігура.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua