← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як позбутися від живота за тиждень

Позбавляємося від живота за тиждень

Як позбутися від живота за 1-2 тижні в домашніх умовахЯк позбутися від живота за тиждень, 2 тижні, і чи це можливо? Струнка фігура - найважливіша складова жіночої краси, і підтягнута черевна стінка в цієї складової займає не другорядну роль.

Багато жінок хочуть прибрати живіт за тиждень, тобто в дуже короткі терміни. Звичайно ж, таке можливо, але це досить трудомісткий процес, і тому необхідно запастися величезним терпінням і строго дотримувати всі необхідні рекомендації.

Для швидкого і ефективного схуднення дуже важливо нормалізувати обмін речовин і поліпшити працездатність шлунково-кишкового тракту. Для цього необхідно стежити за харчуванням і відмовитися від таких шкідливих звичок, як алкоголь і куріння. Шкідливі звички суттєво уповільнюють обмін речовин. Хочеться відзначити, що алкогольні напої висококалорійні, і всі ці калорії відкладаються в першу чергу в області живота і не дають не те, що позбутися від живота за тиждень в домашніх умовах, але навіть за 2-3 місяці.

Категорично не рекомендується голодувати. Найкраще сформувати свій правильний раціон харчування і виключити з нього всі жирні і висококалорійні продукти, а також різні солодощі, випічку, консерви і копченості. Буде корисно через день проводити розвантажувальні дні. Чергувати повноцінний день з розвантажувальним днем протягом одного тижня. Така хитрість дозволяє обдурити організм, який перестає робити запаси, як у період жорстких дієт, і зайвий жир покидає організм швидше. Тип розвантажувальних днів можна вибрати будь за смаком - яблучний, гречаний, рисовий або кефірний день. Також необхідно вживати клітковину, яка сприяє виведенню усього зайвого і знижує загальний обсяг прийнятої їжі, за рахунок відчуття заповнення шлунка. Це зробить нашу методику «як позбутися від живота» більш ефективною.

Для поліпшення функції обміну речовин, необхідно рясне і часте питво, бажано випивати близько 2 літрів рідини в день. При цьому краще всього пити талу воду, яка очищає ефективно спалює жири. Заслуговує уваги і така популярна зараз питна дієта, але тільки в короткому її варіанті.

Не обійтися і без фізичних навантажень. Заняття спортом необхідні для зміцнення м'язів і приведення в тонус шкіри, а також служать профілактикою появи розтяжок. Вправи, що допомагають позбутися від живота за тиждень: крутіння обруча і «скручування» в різних положеннях. Кручення обруча відмінно опрацьовує м'язи черевної стінки, різко підсилює кровообіг, масажує, що сприяє швидкому схудненню. Вправи на прес не менш ефективно прибирають жирові відкладення в області талії. Виконувати такі вправи потрібно в швидкому темпі, і дуже скоро буде помітний результат.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua