← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як пити соду для схуднення

Рецепти використання соди для схуднення

Як пити харчову соду для схудненняЯк пити соду для схуднення - сьогодні в Інтернеті все частіше можна зустріти це питання. Оскільки проблема зайвої ваги турбує дуже багатьох, а деякі методи для позбавлення від зайвих кілограмів коштують великих грошей, то сода, як засіб для схуднення, через свою дешевизну, викликала великий інтерес у багатьох членів інтернет-співтовариства, що бажають скинути вагу. Але багатьом навіть важко уявити, як пити харчову соду для схуднення, адже навіть полоскання горла содовим розчином - дуже неприємне заняття. Однак у радянській медицині при печії і підвищеної кислотності хворим призначалися содові напої. Значить, нічого небезпечного в прийомі соди немає? Тим не менш сучасні медики стверджують, що сода не настільки нешкідлива, як здається з першого погляду. Часте її вживання може призвести до подразнення слизової і роз'їдання стінок шлунка.

Сьогодні на різних сайтах можна прочитати різні способи приготування соди для схуднення. Це і содові напої, і гарячі ванни з сіллю і содою, і содові бомбочки, і ін. Дієві ці методи? Шкідливі чи небезпечні вони для людського організму? Який з методів використання соди є найбільш ефективним?

Нижче наведений рецепт як пити соду для схуднення був розміщений в одному з жіночих журналів. Згідно з ним, в склянку води потрібно додати 1 чайну ложку соди, добре розмішати і прийняти залпом всередину. Причому у статті йдеться, що пити соду натщесерце для схуднення найбільш ефективно. Для втрати кількох кілограмів необхідно пройти хоча б двотижневий курс. Тут же розміщені коментарі кандидата медичних наук, який призводить відразу кілька доводів проти цього чудо-напою. Він стверджує, що сода жодною мірою не може сприяти розщепленню жирів в організмі. Звичайно, гідрокарбонат натрію використовується для пониження кислотності і допомагає при печії, але якщо його прийом перетворити в звичку, то можна спровокувати виникнення багатьох серйозних захворювань травного тракту.

У рецептах іноді згадується лимон у поєднанні з содою. Дійсно, напій з використанням лимона може вплинути на зниження ваги, однак це не означає, що потрібно пити соду з лимоном для схуднення в чистому вигляді. Лимонний сік додається в стакан води. І після його вживання рот полоскается розчином соди. Тільки потрібно це не для схуднення, а для нейтралізації кислого середовища, створеної лимонним соком, захисту емалі зубів.

Інший рецепт соди для схуднення розповідає про прийняття гарячої ванни з цією речовиною. Згідно з рекомендаціями деяких фахівців по «содатерапии» потрібно приготувати дуже гарячу ванну, додати в неї півкілограма солі і половину пачки соди, а потім зануритися в неї. Прийом таких ванн, за їх твердженням, призведе до втрати ваги. Дієтологи ж розвінчують міф і кажуть, що незначна втрата ваги в результаті прийому таких ванн можлива, проте це пов'язано не із здатністю соди розщеплювати жири, а з втратою рідини. Оскільки в гарячій ванні відбувається рясне потовиділення, то організм втрачає деяку кількість рідини, проте після прийому всередину будь-якого напою, ця втрата восполнится в найкоротші терміни.

Виходячи з вищесказаного, можна припустити, що користі сода для організму не принесе. Але якщо ви все ж вирішили випробувати на собі дієвість цього методу (прийому соди всередину), то хоча б переконайтеся, що не хворієте ніякими захворюваннями шлунково-кишкового тракту, оскільки в протилежному випадку наслідки будуть незворотними.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua