← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як пити зелений кава для схуднення

Як пити зелений кави, щоб схуднути

Як пити зелений кави, щоб схуднутиЯк пити зелений кава для схуднення, щоб досягти максимального результату і не нашкодити своєму організму? Різні виробники пропонують таблетки, порошки, концентрати, які покликані зменшити вага без особливих зусиль. Про те зелена кава в зернах для схуднення як пити є безліч рецептів і порад. У більшості з них необсмаженна кави вважається основною діючою речовиною, різні допоміжні компоненти покращують смакові якості або посилюють дію.

Найпростішим рецептом вважається суміш меленого чорного і зеленого кава у співвідношенні 2 до 1. Вживати цей напій можна як звичайний кави в той час, в яке ви звикли, і з тим, з чим зазвичай п'єте каву.

Зелений кави в пакетиках пити краще незадовго до їжі щодня. У цьому варіанті не варто використовувати цукор або добавки, тому що «препарат» вважається вже збалансованим і містить потрібне співвідношення всіх компонентів.

Є й інший рецепт приготування зеленого кава, при заварюванні якого потрібно додавати імбир. У цьому випадку основним компонентом вважається останнім речовина, також вважається жіросжігателя. Зелений кава тут лише посилює корисні властивості.

Є варіанти заварювання кави зі спеціями, наприклад корицею, перцем, часником, свіжими ягодами або з додаванням лайма. Зазвичай потрібна невелика їх кількість, так як вони лише коректують трав'янистий смак напою.

Багато хто задається питанням: чи шкідливо пити для схуднення зелений кава? Однозначної відповіді на це питання поки немає. Це відносно новий продукт, дослідження дії якого проводили лише інститути, що займаються виробництвом та розповсюдженням кави. Їх представники стверджують, що міститься в зернах хлорогенова кислота сприяє зміні порядку використання різних запасних речовин організмом для отримання енергії. Справа в тому, що в першу чергу організм використовує глікоген, який запасається в печінці. Потрапляння цієї кислоти в організм призводить до того, що відбувається розщеплення не глікогену, а жирів. В результаті цього відбувається зниження ваги. Потенційний шкоду такої ситуації може бути обумовлений порушенням обміну речовин, адже глікоген буде утворюватися в будь-якому випадку, і його витрачання - запорука нормального функціонування печінки, в якій він знаходиться. Це означає, що тривале та інтенсивне вживання зеленої кави дійсно може чинити негативний вплив на організм.

Також зелений кава для схуднення протипоказаний хворим на цукровий діабет, вагітним, хворим на гіпертонію. Слід пам'ятати, що тільки при розумному вживанні напою можна добитися певного позитивного результату. Для досягнення мети може бути досить додавати в невеликих кількостях несмажених зерна кави в звичні напої раз у кілька днів.

Так як пити зелений кави, щоб схуднути швидше? Вживати його потрібно в період дотримання дієти і адекватної фізичної активності. У сучасному світі поки немає продукту, вживання якого призведе до схуднення без додаткових зусиль. Пити напій потрібно без цукру, тому що цукор - це речовина, повністю переходить в глікоген, не варто збільшувати його вміст у крові. Бажано вживати напій перед їжею.

Вчені одного з американських університетів у результаті експериментів довели, що за 22 дні щоденного споживання зеленої кави людина може скинути, в середньому, 7,7 кг. Також вони зробили висновок, що використання цього продукту харчування підвищує ефективність основної дієти на 46%.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua