← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як схуднути в руках

Що робити, щоб схудли руки

Що робити, щоб схудли рукиЯк схуднути в руках - питання не менш важливе, ніж позбавлення від жиру будь-якій іншій частині тіла. Ми пропонуємо вашій увазі просту тренування. Вона займе у вас не більше 10-15 хвилин. Отже, почнемо?

Слідкуйте за диханням, воно повинне бути рівним, не затримуйте його. Якщо буде мучити спрага в ході тренування, можна випити трохи простої води. При всіх вправах, які виконуються стоячи на ногах, вони повинні бути злегка зігнуті. Ці 3 простих правила є обов'язковими для виконання.

1. Положення стоячи. Спина рівна. Ноги злегка зігнуті в колінах на ширині плечей. Таке положення ніг дозволить уникнути занадто великого навантаження на нижню частину тіла, а також на спину. Рук розвертаємо долоні в сторони, беремо гантелі і починаємо по черзі згинати руки в ліктях. 30 разів. Якщо ви не хочете накачувати м'язи - гантелей вагою 1-1,5 кг буде достатньо. Всі інші вправи для схуднення рук також виконуються з гантелями.

2. Розведення рук в сторони. Долоні дивляться вниз. 30 раз руки піднімаються від себе до рівня плечей. Також як і попередню вправу, це можна включити в будь-який інший комплекс фізичних вправ.

3. Руки згинаємо в ліктях і виконуємо розгинальні вправи. Розгинаємо одночасно лікті і піднімаємо їх майже до рівня плечей. Намагаємося добре проробляти м'язів плечей. Виконуємо 30 разів.

4. Згинаємо лікті, кулаки дивляться вгору. Розгинаємо руки, піднімаючи їх вгору з гантелями.

5. Наступна вправа на трицепси. Це вправа дуже добре поєднати з вправою для ніг (тренування задньої частини стегна). Відводимо дві руки назад одночасно з однією ногою. Назад ногу не ставимо, стоїмо на одній. Повторюємо 20 разів. Виконуємо спочатку з однією ногою, потім з іншого. Для максимального ефекту намагайтеся в ході виконання вправи стискати м'язи сідниць.

6. Ноги на ширині плечей. Опускаємо корпус приблизно на 80 градусів, стежте за тим, щоб спина була рівна. Піднімаємо до рівня плечей випрямлені руки. Повторіть 20 разів.

7. Поєднуємо навантаження на руки і ноги. Ноги на ширині плечей, приблизно на 45 градусів зігнуті в колінах. Працюють біцепси і плечові суглоби. Приподнимаемся на ногах і одночасно з цим піднімаємо руки до рівня особи.

8. Працюють м'язи грудей, плечі, біцепси. Піднімайте руки до рівня плечей і згинайте в ліктях, утворюючи тим самим кут в 90 градусів. Поперемінно з'єднайте руки перед особою і піднімайте, випрямляючи, над головою. Повторюємо 20 разів.

9. Добре для тих, хто шукає спосіб, як схуднути в області рук виконувати вправу під назвою боксер. Згадайте як тренуються спортсмени-боксери та повторіть, тримаючи в руках гантелі. Але бити нікого і нічого не потрібно, звичайно ж.

Ось що робити, щоб схудли руки, виконуйте щодня. Цей комплекс допомагає максимально спалювати зайві жири.

Але крім тренувань, не забувайте про дотримання дієти. Інакше результату ще довго не доб'єтеся.

Ви знаєте, що у вас повні руки, як схуднути в цій частині тіла - теж вже не секрет. Але стати стройняшкой за кілька днів ніяк не вийде. А значить поки, щоб уникнути виникнення комплексів, необхідно правильно підбирати одяг. Якщо взимку з цим проблем зазвичай не виникає, просторі светри приховують дані дефекти, то влітку одяг з довгими рукавами і з щільних тканин не поносиш. Але і це не біда. Дотримуйтесь наступних правил при виборі нарядів і ви завжди будете виглядати добре, а неідеальні руки не будуть кидатися в очі оточуючим. Рекомендовані:

- рукава 3/4;

- рукави-ліхтарики;

- великі прикраси, аксесуари для рук.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua