← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як схуднути в животі

Як схуднути в області живота

Як схуднути в області животаЯк схуднути в животі - більше не загадка! Дотримуючись наших рекомендацій, ви незабаром станете не тільки стрункіше, але й здоровіше, так як зайва вага ще нікому не йшов на користь.

Харчування

Якщо у вас є надлишок ваги, не думайте, що це «спадковість», «генетична схильність» або інші незалежні від нас причини. Повірте, в більшості випадків в зайвій вазі винні зовсім не хвороби, а сама людина, його спосіб життя і неправильне харчування.

Що ж є правильне харчування? Розглянемо його на прикладі співачки Валерії. По-перше, Валерія не вживає смажені страви. По-друге, тваринні жири, такі, як вершкове масло. Молочні та кисломолочні продукти воліє знежирені, наприклад, одним з найулюбленіших є знежирений сир. Крім того, відома співачка віддає перевагу їжу, приготовану пару, що, безсумнівно, дуже корисно і диетично. З таким харчуванням її навряд чи коли-небудь зацікавить питання як схуднути і прибрати живіт, так як вона вже давно знайшла на нього відповідь.

Що ж стосується занять спортом, то Валерія в цьому дуже поміркована, тільки періодично відвідує спортзал. Для більшості з нас таке цілком підійде.

І все ж про харчування. Виконуйте наступні рекомендації і у вас вийде швидко схуднути і прибрати живіт, навіть не сумнівайтеся. Потрібно виключити з харчування:

  • цукор і утримуючі його продукти та напої;
  • хлібобулочні вироби і печене;
  • сіль;
  • тваринні жири (сало, вершкове масло, маргарин тощо).

А це потрібно, щоб швидко схуднути в області живота:

  • харчуватися 5 разів на день порціями до 200 грамів;
  • вживати питну воду в обсязі не менше 1,5-2 літрів.

Фізичні навантаження

До них ми віднесемо заняття з обручем і вправи на прес. Почнемо з обруча. Який крутити обруч ефективніше? Алюмінієвий або пластмасовий, металевий обважений, або бути може новомодний масажний (з шипами по внутрішній стороні обруча)? Дивіться по своїй фізичній підготовці, станом здоров'я і бажаних результатів.

Якщо ви шукаєте спосіб як схуднути в області живота за місяць, причому так, щоб результат був помітний оточуючим, потрібно купувати обруч обважений (важить від 1,5 кг). Найкращий ефект дасть масажний. Якщо ж ваше завдання тільки трохи зменшити обсяг талії - буде достатньо звичайного алюмінієвого (порожнього всередині). До речі, надалі його можна видозмінити, збільшити, якщо насипати всередину, наприклад, горох. Хоча, Майя Плісецька іншої думки - вважає, що раз легкий обруч складніше утримати на талії - він же буде ефективніше. З цим складно не погодитися. Заняття з легким обручем безсумнівно будуть ефективні в плані позбавлення від надлишків калорій.

Врахуйте, що від занять з великим обручем у багатьох жінок залишаються на талії і стегнах синці. Але це не привід для припинення занять. Крутите обруч не на голому тілі, а одягнувшись в щільний халат, наприклад.

По тривалості крутити обруч можна до 30 хвилин на день (тривалість занять залежить від вашої фізичної підготовки і ваги спортивного інвентарю), обов'язково не менше, ніж через 2 години після прийому їжі. Крутите обруч за годинниковою стрілкою, ноги на ширині плечей (якщо ви хочете працювати одночасно над талією і сідницями) або разом (в цьому випадку велике навантаження припадає на м'язи черевного преса), обов'язково злегка зігнуті в колінах, спина пряма. В ідеалі ваші рухи не повинні мати велику амплітуду, бути різкими, інакше так і до травм спини недалеко. Досвід правильної роботи з обручем зазвичай приходить з практикою. Якщо ви відчуваєте після занять біль у спині - значить потрібно знизити навантаження і почати крутити обруч за всіма правилами. Хворіти повинні м'язи черевного преса, а не спина. Під час занять правильно дихати, це дозволить збільшити навантаження (ви не будете задихатися). І ще правильне дихання сприяє прискоренню спалювання жирів.

Після занять з обручем згадайте про те, як схуднути в животі вправи, їх дуже багато, є з чого вибрати. Повинні опрацьовуватися верхні, нижні і косі м'язи черевного преса, якщо ви бажаєте знайти ідеальний животик.

1. Лежачи на підлозі, зігніть ноги в колінах. Так, щоб п'ятки ніг практично діставали до сідниць. Це можна зробити, якщо стопи помістити під диван, або попросити кого-небудь потримати ваші ноги в нерухомому положенні. Руки за головою. Виконуйте підняття корпусу. Намагайтеся дотягнутися ліктями до колін, спочатку обома ліктями. Потім тягніться ліктями по черзі до протилежних колін.

2. Лежачи на підлозі, одночасно піднімайте ноги і корпус тіла, намагаючись дотягнутися пальцями рук до пальців ніг.

3. Модернізоване друга вправа. Те ж саме, але тільки ноги повинні бути зігнуті в колінах, а ваше завдання ліктями дотягнутися до колін.

Ось як швидко схуднути в животі можна. Вправи ці, скажемо відразу, виконати зможе не кожна. Вони досить важкі. Не варто качати прес жінкам менш ніж через 2-3 місяці після пологів, і тим більш операції кесарів розтин. Таким краще обмежитися щадної дієти і обручем. Якщо ж ви не хочете вникати в те, як схуднути в животі в домашніх умовах - до ваших послуг численні спортивні клуби, де досвідчені тренери спеціально для вас розроблять програму схуднення.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua