← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як правильно прибрати живіт

Як правильно і швидко прибрати живіт

Як правильно прибрати жир з животаЯк правильно прибрати живіт - так, щоб не страждати довго від м'язового болю, болю в спині і результат отримати скоріше? Для безболісного придбання плоского живота заняття повинні бути регулярними, але перестаратися при тренуваннях не можна. Качати прес краще всього спочатку через день, або навіть через два дні. Для своєї зручності дотримуйтесь наступних правил.

1. Вправи виконувати, лежачи на спеціальному гумовому килимку. Просто лежати на підлозі і виконувати вправи дуже боляче для хребта і куприка.

2. Щоб зарядитися енергією, практикуйте методику як правильно прибрати жир з живота вранці, перед сніданком. Хоча можна і в будь-який інший зручний час, але тільки як мінімум 2 години до цього не можна їсти.

3. Тренуватися потрібно по науці. Прибрати жир з живота вправи допоможуть 3 різновидів: на верхню частину преса, нижню, а також на косі м'язи живота.

Отже, самі вправи.

Для верхнього преса. Вихідне положення лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, руки за головою. Виконуєте підйоми корпусу тіла (скручування).

Потім підключаєте косі м'язи живота. Для цього необхідно лише тягнутися ліктями по черзі до протилежних колін.

Середня частина преса працює краще при великих підйомах корпусу тіла, коли відриваються від підлоги не тільки лопатки. Ви повинні практично переходити в положення сидячи при виконанні вправи.

Тепер працюємо на косі м'язи - тягнемося ліктями до протилежних колін, з такими ж високими підйомами корпусу.

Вправа на нижній прес. Сидячи на підвищенні, відкиньте корпус назад. Тепер піднімайте ноги зігнуті в колінах і одночасно з цим тягніться до них своїм тілом.

Повторіть те ж саме, але тільки лежачи на підлозі.

Положення лежачи на підлозі, руки відведіть назад і схопитеся ними про будь-яку стійку річ, наприклад, корпус дивана. Піднімайте вгору ноги злегка зігнуті в колінах максимально високо, так, щоб сідниці також відривалися від підлоги.

Сядьте на піднесення, далі опустіть корпус, підніміть ноги трохи вище паралелі з тілом і виконуйте вправу «велосипед». При цьому добре витягнутими ззаду руками вхопитися за що-небудь.

Виконуйте стільки разів, скільки зможете. Поступово збільшуйте навантаження.

Не забувайте, що необхідно і правильне харчування щоб прибрати живіт швидше. Якщо калорійність вашого харчування не висока, то є у вас просто в'ялий живіт, буде достатньо виключити з раціону солодощі, печене, тваринні жири. У такому разі невеликої прибрати живіт вийде буквально за 1 місяць.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua