← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як скинути 10 кг за 10 днів

Як скинути 10 кг за 5-10 днів

Як скинути 10 кг за 10 днівЯк скинути 10 кг за 10 днів без особливих зусиль і чи взагалі таке можливо? Існує безліч способів скинути зайві кілограми, але всі вони корисні для нашого організму? Органічний обмін речовин, що відбувається всередині нас, не вчора сформувався і, якщо ви дійсно хочете щось змінити на благо свого здоров'я, міняйте раз і назавжди. У будь-якому випадку, ви набираєте вагу або скидаєте, для організму це завжди стресова ситуація. Якщо на кону здоров'я, якому шкодить зайва вага, то вирішуйте і дійте!

Для тих, хто задумався як скинути 10 кг за 5 днів, самий правильний спосіб розлучитися із зайвою вагою - це активно використовувати комплекс різнобічних лікувальних заходів, що включає в себе лікувальну фізкультуру (аеробіка, тренажери), «пасивну гімнастику (тонусные столи), спеціальну дієту, підібрану дієтологом з урахуванням фізіології пацієнта, лімфодренаж, прогулянки на свіжому повітрі, прийом фармпрепаратів і багато іншого. Метою тут є не нашкодити організму і органічно вести його до зниження зайвої ваги. По ідеї, все вищеперелічене характерний для правильного способу життя. І дійсно, досягнувши мети і «діставши» свою вагу, а разом з ним хороше самопочуття, важко буде повернутися назад до стану смаженого пиріжки з м'ясом.

Проте ж, цей спосіб стати здоровим далеко не багатьом підходить. Хто хоче худнути роками? Хто бажає відмовитися від улюблених ласощів і приємного відпочинку на дивані перед телевізором? Людина довгі роки жив певної життям і тепер, коли стало важко пересуватися, коли з'явилися захворювання, йому дуже складно змінити свій статут. На жаль, так відбувається найчастіше, коли потрібно різко скинути зайву вагу, не змінюючи при цьому способу життя. Хтось використовує спеціальні і досить жорсткі дієти, які обмежують споживання поживних речовин, необхідних для клітин і тканин організму і його нормального функціонування. Багато використовують активні вправи і аеробіку, але тут потрібна неабияка сила волі та достатню кількість часу для занять.

Отже, що ж робити, як швидко схуднути без помітної шкоди для здоров'я? Для початку звернемося до фізіології. Зайва вага зазвичай полягає в накопиченні великої кількості води та інших мікроелементів в жирових клітинах, які є складовими нашого підшкірно-жирового шару. При надмірному харчуванні, сидячому способі життя, деяких захворюваннях, надлишок води й поживних речовин йде прозапас саме в жировий шар, що знаходиться в області грудей, живота, сідниць і стегон.

Відповідно, щоб схуднути досить швидко, ну хоча б за тиждень, необхідно як би «прибрати» всю зайву воду. Як ми зможемо це зробити? Перший пункт програми стосується обмеження вживання рідини. До речі, цей метод знищення зайвої води використовують багато спортсменів безпосередньо перед змаганнями та конкурсами. Обмеження рідини несе за собою певні наслідки, але явних органічних порушень не викликає, якщо пити не менше 1,5 літрів в день. Поряд з різким зникненням надходження води ззовні, необхідно активно «виділяти» рідина назовні. Природно, через піт. Активна, тривала аеробне навантаження змусить пропотіти навіть запеклих спортсменів. А все тому, що біохімічний процес аеробного навантаження (тобто аеробіки) полягає у споживанні клітинами кисню з виділенням великої кількості води.

Також, потіємо, відпочиваючи. В сауні, бані, плаваючи або ж натираясь розігрівають маслами і мазями. Не ігноруємо масаж, будь то лімфодренажний, класичний, антицелюлітний або ж шоколадне обгортання.

Пам'ятаймо одне: все, що призводить до видалення води з організму (в розумних межах), то, безсумнівно, корисно при наявності зайвих кілограмів.

Але: доведеться попотіти!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua