← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як прибрати обвислий живіт

Можна прибрати обвислий живіт

Як прибрати обвислу шкіру живота після пологівЯк прибрати обвислий живіт, залишився в якості нагадування про вагітність? Скажемо відразу, що цей процес може бути тривалим. Але починати займатися своїм здоров'ям і фігурою потрібно вже з другого дня після народження дитини, тобто ще в пологовому будинку, але тільки за умови природних пологів.

Що ви можете зробити? Надягати післяпологовий бандаж. Він допомагає привести в тонус черевні м'язи і швидше скорочуватися матці. У той же час бандаж сприяє розслабленню попереку, на яку припадає величезне навантаження в пологах. Такі бандажі зазвичай являють собою еластичні пояси.
До речі, замість післяродового бандажа можна використовувати і допологової. Але тільки надягати його потрібно не широкою частиною кпереди, а вузькою. У магазинах можна зустріти і бандажні трусики, але не всім жінкам вони здаються зручними із-за необхідності частої зміни гігієнічних прокладок в перші дні після пологів.
Ще один вихід із ситуації - замість бандажа обматываться пелюшкою.

Матка відразу після народження дитини височить на рівні приблизно 16-20 см, що в 2 рази менше, ніж рівень 40-тижневої вагітності. Те, наскільки швидко відбудеться її скорочення, а відповідно як швидко зникне живіт після пологів, залежить від різних факторів. Прискорити процес допоможе часте прикладання до грудей дитину, відпочинок на животі, а також медичні препарати - окситоцин (ін'єкції роблять не у всіх пологових будинках).

Заважати прибрати обвислий живіт після пологів може розбіжність прямих м'язів черевного преса в результаті вагітності. У нормі вони повинні відновитися приблизно через 2 місяці після пологів. Але якщо цього не сталося, відповіддю на питання чи можна прибрати обвислий живіт буде - тільки хірургічним шляхом. В іншому випадку животик так і залишиться ніби розділеним на 2 половинки. Варто відзначити, що цей косметичний дефект досить поширений і частіше спостерігається у повторнородящих жінок.

Іноді жінки намагаються знайти спосіб, як прибрати обвислу шкіру живота, таке може знадобитися в разі різкого і значного схуднення. Вправи в цьому можуть мало допомогти. Зате ефективним буде хірургічне висічення надлишків шкіри. До речі, про шкірі. Розтяжки на животі пробувати «лікувати» вправами також марно. Потрібно просто почекати. Через кілька місяців вони блідніють, але самостійно не зникнуть ніколи. Найкращою ж профілактикою розтяжок є відсутність періодів швидкого і помітного схуднення або навпаки набору ваги (що і трапляється при вагітності).

Якщо ж метою як прибрати живіт ставиться саме позбавлення від жирових відкладень на черевній стінці - все набагато легше. Багато жінок після пологів швидко худнуть і буквально непомітно для себе, тобто без всяких зусиль. Ускладнити процес схуднення часом може доросле покоління, рекомендує годуючій мамі харчуватися за двох. Безсумнівно, калорійність харчування повинна бути у жінки, яка годує грудьми жінки вище, ніж у некормящей, але не бути більше 2000 ккал. Причому раціон харчування повинен складатися переважно з корисних продуктів середньої і низької калорійності. Також сприяти схудненню будуть легкі фізичні навантаження.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua