← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як прибрати щоки

Як прибрати повні щоки

Як прибрати обвислі щоки на обличчіЯк прибрати щоки, зробивши своє обличчя більш аристократичним, цікавить жінок різних вікових груп. Можна почати роботу над своїм обличчям до схуднення. Це актуально для жінок не худих. Якщо повні щоки у худенької дівчини, то їй ще більшу скидання ваги ніяк не допоможе.

Дієти вибирайте на свій смак. Але ми б дуже рекомендували скористатися не сумнівними «індивідуальними дієтами», складеними нібито дієтологами за смс. А рекомендаціями Олени Малишевої, провідною відомих телепрограм «Здоров'я» і «Жити здорово». Рекомендації Малишевої шукайте або на її офіційному сайті, або ретельно переглядайте випуски телепрограм. Якщо говорити коротко, то її поради для схуднення виглядають так:

1. не голодувати і їсти 5 разів на добу, не перекушувати між прийомами їжі, тільки пити;

2. не досолювати їжу;

3. розбавляти натуральні соки водою;

4. прибрати з раціону джерела легко засвоюваних вуглеводів;

5. перед прийомом їжі випивати 200 грамів простої води.

Навіть така невелика модернізація харчового раціону допоможе стати худіша. Про те ж, як прибрати щоки на обличчі більш простим способом читайте нижче.

Зачіска і макіяж

При повному обличчі бажано не робити високих зачісок, повністю відкривають обличчя. До них відноситься бабетта, звичайний пучок і т. д. Краще вибирати гладкі волосся, що обрамляють щоки. Дуже добре виглядають красиві довге волосся.

Що стосується макіяжу, то потрібно навчитися користуватися рум'янами. Через брак рум'ян можна використовувати пудру більш темного, ніж пудра відтінку. Крім того, візуально зробити худіша обличчя допоможе підкреслення очей (помірно довгі стрілки). Якщо губи невеликі, то перед нанесенням помади обов'язково скористайтеся контурним олівцем на 1-2 відтінки темніше помади.

Тренуємо м'язи обличчя

Про фейсбілдінг чули, напевно, вже багато. Це спеціальні вправи, які допомагають не допустити передчасного появи зморшок, в тому числі і мімічних. В тому як прибрати щоки і друге підборіддя ці вправи непогано допомагають. Наведемо приклад таких вправ.

1. Відкрийте широко рот, подивіться вгору (особа не піднімайте вгору) і швидко-швидко почніть моргати. 1 хвилини достатньо. Бажано повторювати до 3-4 разів на день.

2. Надуйте максимально щоки на 2-3 секунди і швидко видихніть повітря.

3. Надуйте щоки і перегоняйте повітря з боку в бік. Ця вправа буде в самий раз тим, хто шукає способи як прибрати обвислі щоки за короткий час.

4. Надуйте щоки, але випускайте повітря порційно, поштовхами.

5. Покладіть рукою щоки через підборіддя і спробуйте посміхнутися, при цьому пальці, що лежали на щоках, не повинні дозволяти куточках рота прагнути вгору.

А ці вправи дозволять позбутися від другого підборіддя.

1. Щільно зімкніть зуби, рот закритий, мовою тисніть на небо. Ви повинні відчути, як напружується область підборіддя знизу.

2. Покладіть підборіддя на кулаки і спробуйте відкрити рот, при цьому кулаки повинні надавати максимальне опір щелепи.

3. Висуньте мову. Повторити кілька разів.

4. Підборіддя висуньте вперед і вимовляєте слово «ікс».

А ще для другого підборіддя, точніше для позбавлення від нього, продаються спеціальні недорогі тренажери. Сенс їх роботи приблизно такою ж, як у вправі з кулаками, які не дають відкритися роті.

Хірургічні методики

Ви можете звернутися практично в будь-яку клініку пластичної хірургії і ваші щоки зроблять худими, просто відкачавши з них жир (з внутрішньої сторони, рубців не залишається). Операція називається резекція грудки Біша. Побачити приблизний результат операції можна буде прямо в кабінеті лікаря з допомогою комп'ютерного моделювання. Така операція може бути рекомендована, наприклад, дівчатам з азіатським типом особи, для багатьох з яких питання як схуднути в особі стає вирішальним при переїзді в Росію чи Європу.

Ще одна популярна косметологічна процедура по корекції форми губ - термаж, але от тільки вона навряд чи дасть настільки помітний результат, як пластична операція. А коштує не дешево.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua