← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як прибрати жир зі стегон

Як позбутися від жиру на стегнах

Як прибрати жир з внутрішньої сторони стегонЯк прибрати жир зі стегон - питання актуальне для багатьох жінок. Адже навіть при невеликому зайвій вазі жири відкладаються саме на цих областях. Носити обтягуючий одяг стає проблематично. Залишається тільки худнути. Але не тільки дотримуватися дієти, але і кожен день створювати навантаження для даної зони тіла. А тому потрібно знати, як прибрати жир зі стегон в домашніх умовах за допомогою нескладних вправ.

Для початку нам знадобиться дуже простий і недорогий тренажер - амортизатор (еспандер) або як його ще називають - гумка, гумовий джгут. Потрібно наступити на середину джгута обома ногами і потім одну ногу відводити в бік з максимальним натягом. Навантаження на бічну поверхню стегна. Повторювати з однією ногою і іншого по черзі.

Поставте одну ногу на середину амортизатора. Тепер обома руками максимально натягніть його вгору, а ногу зігніть в коліні. Вправа полягає в розгинанні ноги, яке має відбуватися з зусиллям. Міняємо Ноги. 8 повторів для кожної ноги.

Ноги на ширині плечей на эстендере. Перехрещуємо його кінці і натягуємо руками вгору. Виконуємо максимально можливо широкі кроки в одну і в іншу сторону швидко і ритмічно.

Інші вправи виконуються без эстендера.

1. Лягайте на бік, піднімаєте на максимальну висоту ногу або опускаєте. Намагаємося тримати ноги паралельно один одному. Виконайте 30 разів.

2. Залишаючись у тому ж вихідному положенні, відводьте ногу вперед паралельно підлозі. Стопа знаходиться в перпендикулярному положенні до стопи. Це збільшує навантаження на задню поверхню стегна. Стежимо за збереженням цього натягу. Повторити 30 разів.

3. Залишайтеся лежати на боці, ноги зігніть в колінах і підтягніть до живота. Поверніться у вихідне положення.

5. Тепер підніміть вгору зімкнуті випрямлені ноги. Утримуйте 3 секунди і опустіть. Ви повинні відчувати напругу нижньої ноги. Повторити 10 разів.

Тепер потрібно виконувати всі ті ж вправи тільки для іншої ноги, на іншому боці. Але краще спочатку для розминки виконати цю вправу. Встаємо на коліна. Підніміть Руки на 90 градусів перед собою. Відведіть їх у бік, а самі сядьте на протилежну ногу в позі русалочки. Поверніться у вихідне положення і виконаєте те ж, тільки в іншу сторону.

Тепер поговоримо як прибрати жир з внутрішньої сторони стегон найбільш ефективними і нескладними вправами.

1. Положення напівлежачи на спині, опора на лікті. Підніміть ноги приблизно на 70-80 градусів і виконуйте їх зведення та розведення. Розводимо максимально в сторони. Шкарпетки на себе. Виконати 20 разів. До речі, ця вправа допомагає не тільки підкачати внутрішню частину стегон, але і нижню частину живота.

2. Те ж саме, тільки ноги не зводимо разом, а виконуємо ними похитування вгору і вниз, пульсуючі рухи в розведеному положенні. 20 разів.

3. Трохи піднімаємо розведені ноги і виконуємо те ж саме 20 разів.

4. Наближаємо ноги один до одного і повторюємо пульсуючі рухи 20 разів.

Тепер по тій же техніці виконуємо кругові рухи розведеними ногами на різному рівні висоти, таким чином впливаючи на всю внутрішню поверхню стегна.

Тепер встаньте на карачки, відведіть одну ногу вбік і підніміть. Виконуємо кругові рухи з невеликою амплітудою ногою. Носок тягнемо на себе. Повторюємо з іншою ногою. 20 разів.

Вихідне положення теж. Тільки виконуємо пульсуючі рухи однією і іншою ногою.

З допомогою цих вправ вже через 1-2 тижні ваші стегна стануть більш підтягнутими.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua