← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як прибрати жир з ляшек

Як прибрати жир з внутрішньої поверхні стегон

Як прибрати жир з ляшек в домашніх умовахЯк прибрати жир з ляшек цікавить чимало жінок різних вікових груп. Досить часто можна бачити жінок з красивими худими руками, тонкою талією, але... жировими відкладеннями на внутрішній поверхні стегон. Якщо жінка не переїдає, не має проблем із зайвою вагою, лише правильним харчуванням і зниженням калорійності їжі хороших результатів не досягти. Хто задумався як прибрати жир з ляшек за тиждень потрібні ефективні фізичні навантаження, тренування, спрямовані на дану частину тіла. Ми приведемо в приклад 4 нескладних, але дуже ефективних вправ. Для виконання їх, придбайте гантелі, хоча, в крайньому випадку, їх можна замінити 1,5-літровими пляшками, наповненими водою.

1. Для виконання вправи потрібна гантель (вага залежить від натренованості, для початківців - 1,5-2 кг). Ноги на ширині плечей, присідання, коліна і стопи дивляться в різні сторони, таз відхилений назад. Гантель стоїть між ніг. Ваше завдання взяти за верхній кінець гантель, привстать і поставити її назад. Повторити 15 разів. Повторити те ж саме ще 10 разів, але з більш глибокими присіданнями (гантель укладається на підлогу).

2. У руках гантелі. Ноги на ширині плечей. Одна нога згинається під кутом 90 градусів до стегна. Стопа цієї ноги дивиться вперед. Спина пряма. Друга нога максимально від'їжджає убік, навантаження на внутрішню сторону стегон здійснюється в тому числі завдяки опущеним рук з вагою. Поверніться у вихідне положення. До 12 повторень можна зробити, якщо гантель вагою не більше 2 кг Повторити те ж саме з випадом іншою ногою. До речі, в цьому вправі крім м'язів стегон опрацьовуються і м'язи преса.

3. Ляжте на бік. Одна нога витягнута, інша зігнута в коліні і стоїть на підлозі. Руку з гантеллю покладіть на стегно витягнутої ноги. Тепер ваше завдання цю ногу піднімати на максимально можливу висоту. Працює внутрішня поверхня стегна - це вправа безпосередньо є методикою, як прибрати жир з ляшек в домашніх умовах за лічені дні. Тренування буде тим ефективніше, чим більшу вагу лежить на нозі. Повторів не менше 10 разів для кожної ноги.

4. Положення лежачи на боці. Піднімайте вгору випрямлену ногу. Виконуємо вправи спочатку на одному боці, потім на іншому. Для початку вистачить 15-20 повторень. До речі, це ж вправа дуже добре для придбання гнучкості, використовується спортсменами і гімнастами для розтяжки.

Так як прибрати жир з ляшек вправи допомагають швидко лише при їх регулярному виконанні, ми рекомендуємо вам виділити для тренувань певний час кожен день, або записатися у фітнес-клуб.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua