← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як прибрати жир з живота

Яким способом прибрати жир з живота

Як прибрати жир з живота в домашніх умовахЯк прибрати жир з живота цікавить багатьох жінок, і в особливості тих, що недавно народили. Нерідко можна спостерігати худеньких жінок з опуклим в'ялим животом. І часто це саме наслідок вагітностей і відсутність фізичних навантажень на дану частину тіла. Шукати спосіб, як прибрати жир з живота в домашніх умовах потрібно тільки з огляду на початковий свою вагу. Адже якщо є навіть невелика стадія ожиріння, необхідно спочатку позбутися зайвої ваги, і тільки потім приступати до навантажень на проблемну частину тіла. До речі, після схуднення і живіт стане набагато менше, і сідниці, і руки поізящнее. Так що залишиться тільки «дошліфувати» отриманий ефект і надалі намагатися не допускати збільшення ваги.

Про те, як прибрати жир з живота за тиждень лише дотримуючись дієти, можуть мріяти лише ті жінки, у яких є буквально 2-3 зайвих сантиметри. Решті ж доведеться довше утримуватися від улюблених солодких страв і займатися фітнесом. Самим кращим вправою для даної зони тіла є навантаження на прес. Причому навантаження повинна здійснюватися на всі групи черевного преса.

М'язи преса після вправ будуть досить сильно хворіти, тому краще відразу великі навантаження не давати. Виконуйте звичайні «скручування». Для своєї зручності придбайте спеціальну підстилку для підлоги, щоб не травмувати спину. Виберіть місце, де можна «зачепитися» пальцями ніг. Наприклад, біля дивана. Лягайте на спину, згинаєте ноги в колінах, причому пальці ніг повинні знаходитися в зафіксованому положенні (наприклад, під корпусом дивана або помічник їх повинен притримувати), руки за голову. Виконуйте підняття корпусу з відривом лопаток від підлоги. Для косих м'язів живота тягніться ліктем протилежного коліна.

В тому як прибрати жир з живота вправи допомагають типу «велосипед». Лягайте на спину, піднімає зведені докупи ноги приблизно на 45-50 градусів і виконуєте кругові рухи в одну сторону і в іншу. Можна те ж саме повторити з кожною окремо ногою.

До речі, дуже добре розвивають м'язи преса східні танці. Це для тих, хто не любить нудні вправи.

Не менш складне завдання полягає в тому, як прибрати жир з боків живота, адже часто можна бачити дівчат з підтягнутим животиком в обтягуючих брюках, але з «вушками» з боків. Від цієї напасті допоможуть наступні вправи.

1. Вихідне положення - лежачи на спині з зігнутими колінами. Руки витягнуті уздовж тіла. Трохи підніміть корпус тіла і кінчиками пальців руки постарайтеся дотягнутися до п'яти. Повторюйте поперемінно однією рукою і іншого.

2. Вправа виконується на турніку і досить важкий для людини, далекої від спорту. Необхідно піднімати коліна з поворотом в один бік і в інший.

3. Ляжте на бік. Піднімайте одночасно верхню ногу і корпус тулуба. Рука за головою. На другу руку упор.

З допомогою цих вправ, за умови відсутності зайвої ваги, можна зробити свій живіт ідеальним зі всіх сторін.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua