← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як прибрати живіт і боки після пологів

Як швидко і безпечно прибрати живіт і боки після пологів

Як прибрати живіт і боки після пологів в домашніх умовахПрибрати живіт і боки після пологів посильно кожній жінці, головне - не лінуватися і не виправдовувати свою далеку від досконалості фігуру надмірною зайнятістю в догляді за дитиною. Для того щоб прибрати живіт після пологів зовсім необов'язково навіть розлучатися з малюком, необхідно скористатися кількома рекомендаціями.

Після пологового будинку багато жінок виходять з ще зберігся животиком, як-ніби все ще вагітні. Дана особливість більш притаманна жінкам, спочатку страждають зайвою вагою або тим, хто набрав за час виношування дитини понад 15 кілограмів. Після пологового будинку з них залишиться не менше 7-8, причому основна частина жирових відкладень виявляється в області живота. Природою задумано Так, щоб максимально захистити дитину від фізичних впливів, травм. І крім жирових відкладень, зовні животик може видаватися за рахунок не повністю скоротилася матки. І чим довше буде скорочуватися матка, тим довше буде залишатися «надутий» животик. У цьому випадку прибрати живіт і боки частково допоможе час. Трохи прискорити цей процес можна за допомогою стягуючої білизни або бандажа.

Через 2-3 місяці після пологів матка зазвичай повністю скорочується, жінка відчуває себе набагато краще - проходять болі в матці і попереку. Психологічний стан поліпшується, хатні обов'язки вже не здаються такими непосильними. І навіть з'являється вільний час, все ж маленькі діти дуже багато сплять. Саме час зайнятися корекцією фігури. Сюди входить і певна дієта і фізичні вправи як прибрати живіт і боки після пологів удома.

В принципі, можна використовувати будь-який доступний в мережі курс, відео від відомого тренера. Головне - правильно оцінити свої сили, не перепрацьовувати. В іншому випадку у годуючої матері може знизитися вироблення грудного молока. Нехай навантаження зростають поступово.

Дуже ефективні самі банальні вправи. Це нахили в сторони і піднімання ніг в положенні стоячи, а також підняття випрямлених ніг в положенні лежачи, при нерухомому торсі. Можна до них приєднати і класичні «скручування» для більш активного впливу на область преса. В принципі, вже цього, з умовою правильного харчування, буде достатньо для значного поліпшення фігури. Ще один простий порада - під час прогулянок намагайтеся більше рухатися. Не стійте з коляскою, а ходіть, причому бажано швидким кроком. І при русі втягуйте живіт. Ось як прибрати живіт і боки після пологів в домашніх умовах буквально за місяць.

Що ж стосується харчування, то тут рекомендації так само стандартні. Не потрібно дотримуватися низькокалорійну дієту або тим більше - її моно-варіанти. Це призведе тільки з пригнічення лактації і збіднення грудного молока вітамінами і мікроелементами, не кажучи вже про погане самопочуття. Потрібно просто прибрати зі свого раціону не дуже корисні і висококалорійні продукти. Наприклад, майонез, торти, тістечка тощо (обов'язково вивчіть таблицю калорійності продуктів).
Не передайте. Для цього привчіть себе їсти з невеликих тарілок і повільно. Намагайтеся харчуватися не менше 4-5 разів на день, але потроху.
Їжте більше овочів.
Від м'яса не відмовляйтеся, але вживайте його нежирні сорти. Ідеально підійде для періоду схуднення відварна або запечена куряча грудка.
Більше пийте. Це не тільки допоможе вашій лактації, але і знизить апетит.

Ось так прибрати живіт і боки після пологів дієта допоможе нехитра. Швидкого і безпечного вам схуднення!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua