← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як прибрати живіт і боки

Як прибрати жир з боків і живота

Як прибрати жир з боків животаЯк прибрати живіт і боки з допомогою яких вправ і дієт? Про це ми поговоримо в нашій статті. Своїми порадами поділяться тренер з бодібілдингу і фітнес-тренер.

Про харчування

Що не дає нам схуднути? Які продукти слід виключити, щоб почати стрімко скидати вагу? Численні дослідження доводять, що жир накопичується в організмі через легко засвоюваних вуглеводів, з допомогою яких ні голод не вгамуєш, ні користі не отримаєш. Щоб відповісти на питання, як прибрати живіт і боки швидко, потрібно дізнатися, що ж це за продукти? Булочки, пиріжки печені і смажені, тістечка потрібно виключити. Але вуглеводи ж потрібні організму, звідки їх брати? Із зернових каш і овочів. Від фруктів на час дотримання дієти бажано відмовитися.

Головна страва для тих, хто шукає спосіб, як прибрати живіт і боки в домашніх умовах - це овочевий салат. Помідори, огірки і капуста, заправлені невеликою кількістю оливкової олії - те, що потрібно. Причому капусту бажано вживати не білокачанну, а пекінську. Вона швидше перетравлюється і має відмінні смакові якості. Низькокалорійний салат, багатий клітковиною, дозволяє нам не дуже налягати на більш калорійні білкові продукти.

Що ж стосується хліба, то його, як легко засвоюваний вуглевод, бажано виключити. Можна з'їдати тільки невелика кількість цільнозернового. А ще краще замінити хліб хлібцями. В них багато клітковини і зовсім мало калорійності. Близько 14 ккал в одному хлібці.

З м'яса як прибрати живіт і боки дієта рекомендує зупинитися на низькокалорійних, не жирних сортах - а це м'ясо птиці. Виберіть курку або індичку. Якщо ви мрієте накачати м'язи, зробити прес кубиками, тоді вам необхідно вживати близько 200 грамів м'яса на добу в 5 прийомів (по 40 грамів на прийом). 5 прийомів їжі - це мінімум, який необхідний для схуднення. Повним людям можна харчуватися і 6, і 7 разів на добу маленькими порціями.

Якщо ви мрієте не тільки прибрати жир з боків живота, але і наростити м'язи, вуглеводи бажано їсти через день. Однак з білками не перестарайтеся, так як може порушитися обмін речовин в організмі. Його першою ознакою стає запах ацетону з рота. І відповідні результати аналізів. Одним словом, якщо ви відчуваєте слабкість, погано себе відчуваєте - додавайте повільно засвоювані вуглеводи або збільшуйте їх кількість.

Фізичні навантаження

Пропонуємо вашій увазі як прибрати живіт і боки вправи для щоденних тренувань.

1. Ляжте на підлогу. Ноги зігніть в колінах і затисніть між ними рушник. Піднімайте торс, відриваючи лопатки від підлоги і одночасно з цим сильніше стискайте рушник. Замріть в цьому положенні на секунду. При піднятті вдих, видих при опусканні. 8-9 разів повторити.

2. Ляжте на спину. Ноги підніміть на висоту 60-70 градусів і зігніть в колінах. Руки за головою. Далі можна виконувати скручування, як в попередній вправі. Посилити навантаження можна, якщо витягнути руки вздовж тіла в момент підняття торсу. Якщо напруга дуже велика, можна трохи вище підняти ноги.

3. Третя вправа - це поєднання перших двох. Прийміть вихідне положення, як у першій вправі. Піднімайте торс і випрямляйте одночасно з цим ноги на 60-70 градусів і руки вздовж тіла, відривайте від підлоги лопатки.

Як прибрати живіт і боки за 2 тижні напевно? Додаємо ці вправи.

1. Лягаємо на бік і спираємося на лікоть. Стуляємо ноги разом, напружуємо і піднімаємо. При піднятті робимо видих. Корпус тіла обов'язково повинен бути піднятий. Ви повинні відчувати, як працюють ваші м'язи. Виконуємо по 30 раз, лежачи спочатку на правому, то на лівому боці.

2. Тепер нам потрібно лежачи на боці піднятися на одній руці. Потім робити підйоми і опускання тулуба вгору і вниз. Повторити з одного та іншого боку по 25 разів.

3. Ноги на середині плечей, руки розведіть в сторони. Зміщайте тулуб вправо і вліво. Тримайте спину прямо. Бока повинні максимально працювати. Вправа виконуємо 100 разів.

4. Вихідна поза та ж, але тільки руки опущені вздовж тіла. Виконуємо нахил тулубом в бік і вниз. Намагаємося дотягнутися до колін. Повторити 100 разів.

5. Стаємо боком до опорі і виконуємо підняття ноги вбік приблизно на 70 градусів. Зверніть увагу на те, що потрібно натягувати не носок, а п'яту. Нога напружена. Повторити з кожною ногою по 30 разів.

6. Тепер встаємо до опори особою. Стопу розгортаємо перпендикулярно опорі. Виконуємо підняття спочатку однієї ноги 30 разів, потім інший.

7. Знову встаємо боком до опорі і чергуємо махи ногою вбік і назад.

Всі перераховані вище методи як прибрати живіт і боки після пологів також можуть використовуватися, але тільки з обмеженнями і не менш, ніж через 6 тижнів після народження дитини. Скажімо, від фруктів відмовлятися не слід в першу половину дня. А інтенсивність тренувань можна сміливо скорочувати вдвічі.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua