← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як прибрати живіт в домашніх умовах

Як прибрати живіт за тиждень в домашніх умовах

Як прибрати живіт в домашніх умовах вправиЯк прибрати живіт в домашніх умовах коли терміново потрібно? У вас є на досягнення цієї мети тільки пара тижнів? Тоді слід діяти максимально швидко, скрупульозно дотримуючись правила дієти і не забуваючи про фізичні навантаження, основна частина з яких спрямована на підкачування м'язів черевного преса. Але почнемо з того, як прибрати живіт в домашніх умовах, максимально ефективні вправи докладно опишемо.

1. Сядьте на підлогу, витягнутими руками зіпріться об підлогу, далі згинайте ноги в колінах, одночасно підтягуючи їх до грудей.

2. Вихідна поза та ж, тільки згинаються і підтягуються по черзі до грудей то ліва, то права нога.

3. Ляжте на підлогу, згинаючи в колінах ноги, підтягніть їх до грудей.

4. Повторюємо перша вправа, але ноги не опускаємо на підлогу, а утримуємо протягом усього часу виконання вправ на вазі.

5. Вихідна поза - лежачи на підлозі, ноги зігнуті в колінах і трохи розведені, виконуємо підняття торсу. Руки при цьому повинні знаходитися на грудях або животі. До речі, змінюючи положення рук, ви можете редагувати і рівень навантаження. Після можна зігнути руки в ліктях і завести за голову (виконувати «класичні скручування»).

6. Лежачи на підлозі, тягніть по черзі то одну руку, то другу вгору, в протилежному напрямку. При цьому плече повинно відриватися від підлоги.

7. Лежачи на підлозі, намагайтеся дотягнутися витягнутою рукою до протилежного коліна.

8. Те ж саме, тільки тягнемося до колін одночасно двома руками. Лопатки відриваємо від підлоги.

9. Вихідна поза як у першій вправі, але по черзі піднімаємо витягнуті ноги.

10. Те ж саме, тільки піднімаємо одночасно обидві витягнуті ноги.

11. Лежачи на підлозі, піднімайте витягнуті ноги до кута в 90 градусів. Руки спочатку лежать уздовж тіла, потім переміщаються за голову.

12. Трохи модернізоване 11 вправа - підняті до 45 градусів ноги утримуємо кілька секунд на вазі.

13. Лежачи на підлозі, зігніть ноги в колінах, зімкніть їх і переміщайте в одну і в іншу сторону по черзі до дотику з підлогою.

14. Вихідна поза як першій вправі, витягнуті ноги піднімайте і переносите вправо і вліво, описуючи півколо, до зіткнення з підлогою.

15. Сядьте на тверду, стійку поверхню, що знаходиться на узвишші приблизно 50-70 див. Зіпріться на витягнуті руки. Обидві ноги одночасно згинайте в колінах і підтягніть до грудей.

16. Лежачи на підлозі, одночасно піднімайте торс (лопатки відриваються від підлоги) і ноги приблизно на 45 градусів. Замріть в цьому положенні на декілька секунд.

Виконуючи ці вправи як мінімум через день, ви на власному досвіді дізнаєтеся як прибрати живіт в домашніх умовах швидко, хоч і непросто. Врахуйте, що це вправи для новачків. Виконувати кожну з них треба по 20 разів, поступово доводячи кількість повторень до 50. Тільки виконуючи регулярно надалі ці вправи, ви зможете зберегти свій живіт плоским. Качати прес краще всього на голодний шлунок, не менш, ніж через 2 години після прийому їжі. Приміщення повинне бути добре провітрено, а ви одягнені в легку спортивну форму.

Якщо ж в області черевного преса є ще і жирові відкладення, тоді можуть знадобитися і інші анаеробні навантаження, як то їзда на велосипеді (за браком - на велотренажері), біг або швидка ходьба. Пам'ятайте, що тільки при фізичних навантаженнях ваш вага буде падати, жирові відкладення зникати. Але не всім така активна фізичне навантаження піде на користь. Наприклад, якщо ви шукаєте спосіб як прибрати живіт після пологів в домашніх умовах, при цьому після народження дитини пройшло менше 6 місяців, і ви годуєте грудьми, то надто заглиблюватися в спорт не варто. Так можна і дитини без молока залишити. Крім того, після пологів у жінок нерідко болить поперек, з-за чого виконання багатьох вправ на прес стає неможливим. Залишається відповіддю на питання - як прибрати живіт за тиждень в домашніх умовах - це дотримання дієти. Але тільки який саме дієти?

Якщо планується накачати прес, то це ні в якому разі не повинна бути дієта, що обмежує вживання м'ясних продуктів. Нашим м'язам потрібні білки. А тому яйця, м'ясо, риба обов'язково повинні бути присутні в помірних кількостях в щоденному раціоні. Але тільки не смажене м'ясо і не перероблена (шинка, буженина тощо) - так як це потенційні причини виникнення онкологічних захворювань.

Краще всього, не обмежувати себе рамками якоїсь однієї дієти, а просто змінити своє звичне харчування, виключивши з нього все солодке, хлібобулочні вироби, смажене, копчене. Харчуватися потрібно по 5 разів на добу, з них 3 прийому їжі основні, а 2 додаткові. За основний прийом їжі з'їдайте не більше 200 грамів продуктів. Не передати допоможе склянку води або яблуко, з'їдені до прийому їжі. Після 18-19 годин вечора можна тільки з'їсти йогурт або випити склянку кисломолочного напою. Ви не будете відчувати голодні позиви.

Така дієта, укупі з вправами на прес, допоможе зробити ваш живіт гладким і пружним за лічені дні (якщо немає значних надлишків ваги).Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua