← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як прибрати живіт за 3 дні

За який час і як можна швидко прибрати живіт

Як прибрати живіт за 3 дні в домашніх умовахЯк прибрати живіт за 3 дні - питання, що виникає навіть у струнких дівчат. А іноді для цього є тільки 3-14 діб. Що ж робити? Як надати своєму пресу «площині»?

Регулярний стілець

Ви думаєте це жарт? Багато дівчат, особливо дуже стрункі, напевно, помічали, що після спорожнення кишечника животик стає дуже підтягнутим. Крім того, не слід забувати, що хороша робота травної та кишкової систем забезпечує швидке і повне перетравлення їжі, а не перетворення її в жири. Знаючи про це, багато «народні цілителі» пропонують пити проносні засоби. Однак, це буде зайвим. І навіть не просто зайвою, а шкідливим для організму. Адже частий стілець призводить до зневоднення.

Вправи на прес

Звичайно, швидко прибрати живіт так не вийде, ні про які 3 днями мова йти не може, але ось через 14 днів, при хороших регулярних навантаженнях, жирові відкладення можуть стати дійсно менше. Але за умови правильного дієтичного харчування.

Врахуйте, що вправи для преса виконуються тільки на голодний шлунок (після останнього прийому їжі повинно пройти не менше 2 годин). Правильне дихання відіграє величезну роль. Якщо ви навчитеся правильно дихати, зможете витримувати великі навантаження.

Харчування

Ось про нього варто поговорити докладніше. Адже при схудненні, в першу чергу, будуть зменшуватися обсяги жирових відкладень в області талії і сідниць. Прибрати живіт за тиждень цілком реально, якщо обмежити обсяги їжі, а також змінити її якість. Для початку перегляньте таблицю калорійності окремо взятих продуктів, які з них є у вашому раціоні і чи можна їх виключити. Як правило, це борошняні і хлібобулочні вироби, масло вершкове і рослинне, майонез, цукор, шоколад. Без усього цього можна спокійно прожити 7 днів, заради красивого, не випираючого з одягу животика.

Що ж можна тоді є, як прибрати живіт за 3 тижні або навіть раніше, але без шкоди для організму? Рекомендовано: фрукти (в першу половину дня), овочі, пити кисломолочні напої, каші (особливо корисними і дієтичними вважаються вівсяна і гречана). Пити чай і каву можна, але тільки без додавання цукру. Купуйте дорогу заварку, хороші сорти чаю, вони і без цукру будуть дуже ароматні і смачні.

Абдомінопластика

Якщо ж поради про те, як прибрати живіт за 3 дні в домашніх умовах здаються вам неправдоподібними, або якщо надлишків жиру занадто багато, залишається тільки варіант з хірургічним втручанням - абдоминопластикой. Ця операція не проста, і відновлення після неї буде тривати 3 дні, тільки в стаціонарі доведеться перебувати 5 днів. Та ще протягом 2 місяців носити спеціальний бандаж, фізичні навантаження повинні бути мінімальними. З допомогою абдомінопластики можна позбутися заодно і від стрий (розтяжок), прибрати надлишки шкіри.

Накачувати животик в домашніх умовах і худнути або лягати на операційний стіл - вирішувати вам. Але враховуйте, що і після операції потрібно помірне харчування, інакше живіт незабаром знову втратить красиву форму.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua