← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як заварювати зелений кави

Способи заварки зеленого кави

Як правильно заварювати зелений каваЯк заварювати зелений кави, щоб зберегти його корисні властивості і домогтися приємних смакових якостей? В Інтернеті дуже багато різних рецептів, які спираються на одні особливості, то на інші, але з усього цього розмаїття вибрати як правильно заварити зелений кава досить складно.

Отже, при виборі способу заварки потрібно розуміти, що хоч кава і зелений - він все ж залишається кави. Тому спосіб його заварки має бути максимально наближений до класичного варіанту. На питання багатьох дівчат: можна заварювати зелений кава з чорним упереміш? Відповідь: звичайно, так. Всі необхідні властивості, які повинні були залишитися в цих зернах, нікуди не подінуться, якщо ви змішаєте один вид зерен з іншим і побоюватися, що чорний кава поглине дію зеленого не потрібно.

Коли ви вибираєте, як заварювати зерна зеленої кави, потрібно пам'ятати, головне - щоб зерна були перемелені і не відвологлі. Ви навіть можете трохи обсмажити зерна, правда зовсім недовго, аби вони не набули коричневий відтінок. У цьому випадку кава стане звичайним чорним, і ніякого бажаного ефекту ви не отримаєте. Єдине, чого потрібно уникати, це зберігання зерен у вологому приміщенні. Це негативно вплине на їх якість.

Від того, скільки заварювати зелений кава по часу, теж може залежати його смак і властивості. Занадто маленький період приготування призведе до неповного виходу хлорогенової кислоти з клітин кави, а при тривалому варінні вона і зовсім зникне. Якщо ви заварюєте каву в кавоварці, то його треба кип'ятити близько 3 хвилин на середньому вогні. При цьому правильно заварений зелений кава виглядає як насичений зелений чай, іноді з невеликою піною на поверхні. Звичайно, чим більше ви додаєте допоміжних речовин, тим більше колір буде відрізнятися від натурального.

Спосіб заварки залежить і від ефекту, якого ви прагнете досягти. Вважається, що зелена кава підвищує загальний тонус організму, має антибактеріальну дію і сприяє підтримці імунної системи. У всіх цих випадках заварювати мелений зелений кави можна без особливих труднощів, тому що будь-який спосіб не вплине на ці якості напою. При використанні напою для виведення антиоксидантів і вільних радикалів кисню з організму, бажано взяти трохи більшу порцію сухого речовини на порцію. Хоча більше на результат буде впливати спосіб і час вживання напою, що спосіб його приготування.

Але якщо ви обираєте як заварювати зелений кава для схуднення, то тут варто розуміти, що вам потрібно зберегти ті речовини, які призначені вирішити вашу проблему. Вважається, що на процес схуднення впливає хлорогенова кислота. Вона міститься в клітинах шкірки кавових зерен. Потрібно не допустити випаровування цієї речовини. Не можна очищати зерна кави від цієї самої шкірки і під час заварювання всю лушпиння треба помістити в ємність.

Багато хто думає, що від способу заварювання, а саме: в кавоварці або у заварному чайнику, теж залежать корисні властивості напою. З упевненістю можна сказати, що різниця є тільки в останньому випадку з використанням заварного чайника. Хоч зелений кава і більше нагадує чай, але спосіб його приготування повинен бути максимально наближений до приготування звичайної кави. Йому потрібен деякий час перебувати в киплячій воді, щоб всі корисні речовини встигли вийти з клітин зерен. А от який саме спосіб, застосовний до заварювання кави, ви виберете - не настільки важливо.

Останнє, на що варто звертати увагу, вибираючи той чи інший рецепт - це рекомендовані добавки. У багатьох випадках вказується, що вони можуть поліпшити результат і підсилити дію напою. Це так далеко не завжди. Наприклад, при заварюванні зеленої кави у нього не можна додавати швидкі вуглеводи, зокрема, цукор. У цьому випадку вся дія компонентів напою анулюється і сенсу від такого лікування не буде. З корицею теж потрібно не переборщити. А ось імбирний чай перемішувати з зеленим кави дуже навіть можна, причому в цьому випадку основною речовиною, що впливає на процес схуднення, буде як раз сам чай.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua