← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Хочу схуднути з чого почати

З чого почати схуднення

Я дуже хочу схуднути, з чого початиХочу схуднути, з чого почати - з цими словами жінки звертаються до дієтологів. У відповідь чують сотні рад та десятки рецептів. Щоб вибрати правильний, потрібно насамперед врахувати кілька важливих моментів.

1. Пройти обстеження.

Чи Знали ви, що кремлівська дієта протипоказана людям з хворобами нирок? А від незбалансованої дієти може розвинутися анемія? Все це результат того, що люди вибирають привабливу дієту, не розібравшись у власному організмі. Тому перше, що необхідно зробити, хто бажає схуднути, - пройти медичне обстеження. У зоні ризику знаходиться шлунок і серце, тому потрібно перевірити стан серцево-судинної системи, а також рівень імунітету. Недолік корисних речовин може призвести до серйозних вірусним та інфекційним захворюванням. Крім того, необхідно проконсультуватися з фахівцем з приводу ваги, який ви бажаєте скинути. При строгій дієті організм буде стрімко втрачати воду і м'язову масу, за рахунок чого набере втрачені кілограми в два рази більше.

Жінкам необхідно перевірити свій гормональний фон і обстежити щитовидну залозу. Гіпотиреоз або зниження її функції гальмує обмін речовин, тому всі спроби схуднути виявляться марними. Зниження кількості естрогенів у крові у зрілих жінок природним чином уповільнює метаболізм. Однак на суворі дієти їм сідати протипоказано: це загрожує незворотними наслідками.

2. Правильно обрати дієту.

Люди, які говорять хочу схуднути за тиждень, повинні знати, яка дієта підходить для такого швидкого зниження ваги, а яка ні. Вибір незбалансованої програми загрожує зворотним ефектом і проблемами зі здоров'ям.

Низькокалорійні дієти на сьогоднішній момент - найпопулярніший вид. За пару тижнів при правильному харчуванні можна скинути до 7 кілограмів. Цей, здавалося б, простий метод - палиця о двох кінцях. По-перше, він призначений для абсолютно здорових людей, у яких немає серйозних проблем зі здоров'ям. По-друге, потрібно бути готовим до того, що після дієти доведеться займатися фізичними вправами, щоб утримати результат.

Маложирная дієта заснована на виключенні калорійних продуктів, однак загрожує перевтомою. Її антипод - жирова дієта підходить при цукровому діабеті і не змушує відмовлятися від їжі, проте відсутність білків може призвести до збою систем організму.

У відповідь на питання «я дуже хочу схуднути, з чого почати?» просунуті люди люблять відповідати: «Стань вегетаріанцем». Вегетаріанська дієта популярна сьогодні серед молоді, проте не всі знають, що в умовах російського клімату вона несе додаткове навантаження на серце.

Схуднення за гемокоду приваблює своєю точністю. Даний метод передбачає обчислення гемокода, згідно з яким вибираються корисні продукти для конкретної людини. Так можна скинути до 5 кг за тиждень і значно зміцнити здоров'я. Але цей спосіб настільки дорогий, що недоступний для більшості росіян.

3. Психологічно налаштуватися.

Великою проблемою для тих, що худнуть є небезпека «зірватися». Щоб цього уникнути, потрібно налаштувати себе на позитивний результат і зібрати волю в кулак. Необхідно мотивувати себе чим-то, що буде тримати вас у формі: захоплення коханої людини, заздрість колег або розмір одягу. Потрібно структурувати своє харчування, склавши щоденний графік, який буде висіти на кухні або на робочому столі. Так ви подолаєте спокуса зайти в кондитерську. Заведіть щоденник, в якому будете описувати результати перемог або лаяти себе за з'їдений торт. Самонавіювання допоможе впоратися з звичайним при дієті стресом.

Для зниження ваги головне - правильно почати. Налаштувавши себе на перемогу, ви обов'язково досягнете своєї мети.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua