← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Не можу схуднути, що робити

Що робити, якщо не виходить схуднути

Я ніяк не можу схуднути, що мені робити«Не можу схуднути, що робити» - ці слова приходять на розум кожному, хто безуспішно бореться із зайвою вагою не один місяць, а то і не один рік. На жаль, телебачення, реклама та інші горе-порадники створили стільки міфів про ожирінні, що вже складно відділити брехню від правди. Гра з вагою небезпечна проблемами зі здоров'ям, тому потрібно вивчити проблему, перш ніж експериментувати над собою.

Чим швидше результат - тим швидше вага повернеться

Більшість аферистів, що продають секрети цілющих дієт і препарати з ефектом надшвидкого схуднення, розраховують на людське незнання. Не варто ганятися за цифрами, вони не тільки погіршать стан здоров'я, більше того - призведуть до зворотного результату. Жирові клітини організму - наш енергетичний запас. Вони влаштовані так, що при швидкому зниженні ваги дають сигнал повертати колишнє стан в подвоєному розмірі. Напевно багато хто помічав, що після тижневої дієти вони набирають вагу в два рази більше.

Думаючи про себе : «я не можу схуднути, що мені робити», пам'ятайте: головне не намагатися худнути швидко. Як зазначають лікарі, оптимально знижувати вагу на 5-10 % на рік. По-перше, організм буде реагувати спокійно, обмін речовин буде змінюватися поступово, і стрілка на вагах не буде неухильно йти вгору. По-друге, не буде різко змінюватися гормональний фон, а це особливо важливо для жінок. При зміні гормонального фону можливо стрімке підвищення ваги, яке вже нічим не зупинити.

«Режим харчування порушувати не можна!»

Фраза Пончика з відомого вітчизняного мультика як не можна краще пояснює, чому багато хто не можуть знизити вагу. Сказати собі «хочу схуднути» недостатньо, потрібно розуміти, як функціонує організм. Багато повністю відмовляються від їжі, розраховуючи на швидкий результат. Велика помилка! Складно уявити, але важливою умовою для схуднення є хороший сніданок. Вранці організм з їжею отримує запас енергії на весь день. Якщо ж це не відбувається, жирові клітини отримують сигнал економити сили і вже просто так не віддадуть зайві кілограми. Обмін речовин знижується, і кожна з'їдена булочка збільшить жирову масу.

Якщо у вас не виходить скинути вагу, не варто звертатися до лже-лікарям з криком допоможіть схуднути, будь ласка. Ваш організм - найкращий порадник. Прекрасний засіб потроху і впевнено скидати зайві кілограми - встановити режим харчування. Недостатньо щільно поїсти один-два рази в день: їжа не встигає перетравитися, і залишки перетворюються в жирову масу. Чим частіше ви перекушуєте, тим швидше обмін речовин.

Ніколи не слухайте тих, хто говорить, що після шести їсти не можна. Трохи, але можна і потрібно. Якщо після 18.00 відмовитися від прийому їжі, то організм до ранку проведе більше десяти годин без енергії, а це неприпустимо. Дефіцит активних речовин включить режим економії, про який ми говорили раніше.

Займатися потрібно не спортом, а фізкультурою

Часто можна почути від жінок: «Постійно бігаю, але ніяк не можу схуднути, що робити тепер». Всупереч поширеному міфу, далеко не всі види фізичних навантажень призводять до зниження ваги. Наприклад, склянку молока містить 150 ккал. Два таких склянки рівноцінні півгодинному швидкого бігу. А якщо говорити про м'ясо і рибу, то бігати доведеться цілими днями. Більш ефективні тренування з обтяженням, наприклад, присідання. Енерговитрати при цьому будуть значно більше, тому і скинути вагу вийде швидше.

Як не парадоксально, але для зниження ваги потрібно скласти список того, що робити, а того, чого не робити. Тому якщо ви не можете схуднути, не поспішайте коробками купувати БАД, для початку потрібно привести в порядок власний ритм життя.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua