← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вага не йде

Чому вага не зменшується

Вага не йдеВага не йде.., - скаржаться багато жінок, дотримують строгу дієту. Чому так відбувається, адже калорійність раціону зменшено в рази? Насправді, просто знизити калорійність - мало. Потрібно грамотно її знижувати, щоб не викликати небажану реакцію організму.

Справа в тому, що при неправильному харчуванні, а також дуже строгій дієті, організм починає черпати відсутні калорії не з жирового прошарку (як потрібно котрі худнуть), а просто напросто уповільнює обмін речовин, таким чином також знижуючи потребу в харчуванні. Ознаками цього стану є запаморочення, слабкість, проблеми зі сном. Запам'ятайте, що худне людина не повинна відчувати себе погано, тоді у нього не виникне питання - чому вага не йде, тому що і проблеми такої не буде. Крім того, обмін речовин може сповільнюватися і при неповноцінному, одноманітному харчуванні, коли людина недоотримує якийсь вітамін або мінерал. А це може бути ще й небезпечним. Так що, якщо вага не зменшується, не засмучуйтеся, і ні в якому разі не залишайте своєї задумки позбавитися від зайвої ваги (якщо вам це дійсно необхідно), а спробуйте самостійно знайти причину відсутності результатів.

Насправді, багато людей вважають відсутністю результату просто повільне позбавлення від зайвих кілограмів. Але адже це цілком нормально. Лікарі кажуть, що втрачати в тиждень 500 грамів - це дуже хороший результат. При більш швидкому схудненні можуть загостритися різні хронічні захворювання і з'явитися нові.

Інша можлива причина - помилки ваг. Зважуватися рекомендується на одних і тих же терезах. Ідеально, якщо вони будуть медичними або електронними, але звичайно, не механічними. Не економте на своїх нервах і, в підсумку, на здоров'я. Зважуватися не рекомендується кожен день, краще раз на тиждень, причому в один і той же час, краще вранці після спорожнення кишечника. І, до речі, більш логічно стежити за своєю вагою за допомогою ваг (особливо на початковому етапі), а за допомогою... дзеркала. Якщо ваші джинси стали вам вільні - ось кращий показник дієвості обраного методу схуднення. Вага ж може швидко не знижуватися з-за банальних причин - наприклад, затримки рідини в організмі. Думаємо, тепер стало зрозуміліше чому вага не йде, що робити в цій ситуації.

Щодо харчування. Якщо ви хочете стабільного зниження і утримання ваги на певній позначці, не варто пробувати незбалансовані монодієти (коли вживається тільки один продукт). Дня 3, бути може, і ви будете втрачати вагу, а тому почнуться голодні муки, нервові зриви. Краще спробувати знайти в своєму раціоні «зайві» продукти та їх виключити. Також дуже сприяють схудненню часті, але не щільні прийоми їжі, останній з яких буває не пізніше, ніж за 2-3 години до нічного сну.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua