← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Схуднення за допомогою зеленої кави

Чи можна схуднути за допомогою зеленої кави

Чи можна схуднути за допомогою зеленої кавиСхуднення за допомогою зеленої кави зараз активно рекламується і впроваджується в маси. Незважаючи на стрімке поширення, до цих пір йдуть суперечки про ефективність використання цього препарату». На багатьох форумах обговорюється питання: чи можна схуднути за допомогою зеленої кави в домашніх умовах і чим це може бути небезпечно. Перш ніж експериментувати зі своїм здоров'ям, потрібно розібратися в механізмах дії і можливий ризик.

Дія зеленої кави обумовлено присутністю в шкірці хлорогенової кислоти. Це органічна кислота рослинного походження. Дослідження виробників цього БАДа показують, що дана кислота блокує розпад глікогену в печінці, який в першу чергу використовується організмом для отримання енергії, і призводить до того, що починають використовуватися жирові запаси. Є також рецепти схуднення за допомогою зеленої кави та імбиру, де основним компонентом виступає імбир, а каву лише посилює його дію. Імбир - це дуже корисна східна пряність, яка містить велику кількість вітамінів і амінокислот, що надають загальну позитивну дію на організм. У зв'язку з цим зелений кава з імбиром можна пити тим людям, які не прагнуть схуднути, а просто стежать за своїм здоров'ям. Сам зелений кави, в свою чергу, також містить ряд корисних речовин, що впливають на серцево-судинну і кровоносну системи, підсилюють захисні властивості організму. Наприклад, він сприяє виведенню з тканин тіла вільних радикалів кисню, що підвищує тонус і уповільнює процес старіння. У деяких джерелах вказано, що зелена кава, а точніше, хлорогенова кислота, що має антимікробну і антибактеріальною дією.

Є безліч інших рецептів, де зелений кава стимулює схуднення. Більшість з них ґрунтуються на заварюванні зерен кави, чаю як, а відмінності полягають у використовуваних добавках, які повинні підсилювати або пом'якшувати дію основного компонента і способи прийому. Деякі рецепти націлені на адаптацію до нового смаку. Наприклад, можна взяти 2/3 звичайних обсмажених зерен і перемолоти їх разом з 1/3 зелених. В цьому випадку смак буде практично як у звичайної кави, але при цьому буде присутній потрібну речовину. Інші рецепти радять додавати прянощі, такі як імбир, перець, кориця або лайм. Ці добавки нібито посилюють дію. Швидше за все тому, що роблять напій більш приємним на смак, а значить, дозволяють випити його у великих кількостях.

Майже у всіх рецептах в зелений кава для схуднення можна додавати цукор і пити його з солодощами як звичайний напій. Це неправильно. По-перше, якщо ви худнете, то солодке вам в принципі протипоказане, а по-друге, глюкоза - це речовина, що перетворюється в глікоген, розщеплення якого гальмує хлорогенова кислота. Чим більше буде утворюватися в організмі, тим більше буде зсув рівноваги, адже глікоген не повинен запасатися, а повинен використовуватися при будь-якій можливості. Якщо буде надходити багато цукру, який перетвориться в глікоген, але останній не буде витрачатися, це сильно вплине на печінку, де відбуваються ці хімічні процеси. Можуть виникнути серйозні захворювання цього органу, що дуже небезпечно, враховуючи важливість печінки для організму. Тому, раз вже ви зібралися використовувати у своїй дієті зелений кави, то максимально скоротіть вживання солодкого і мучного.

Так дійсно може допомогти цей напій в позбавленні від зайвої ваги? Якщо почитати відгуки про схуднення за допомогою зеленої кави, то можна побачити досить строкату картину. Наведемо два діаметрально протилежних думки.

«Я пила цей кави, витратила дуже великі гроші (дороге задоволення), але результат так і не помітила. Звичайний чай з вельми своєрідним смаком».

«Я додавала зелені зерна в звичайний кави. Можу з упевненістю сказати, що через деякий час відчула деяку легкість і бадьорість. Пила під час суворої дієти, тому не можу назвати цифри, наскільки він мені допоміг, але вважаю, що результат є».

Висновок: якщо використання зеленої кави буде розумним, то шкоди він точно не принесе, а певну допомогу ви отримаєте.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua