← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна схуднути?

версія для друку

Як схуднути? Питання та відповіді:1.як спалити більше жиру на тренуванні?

Спалювати калорії - ще не означає спалювати жири. Так, після десяти хвилин скаженого спринту ви втратите масу калорій... але жир залишиться на місці. Щоб запустити механізм спалювання жиру, дотримуйтеся такого принципу тренування: повільніше, але довше.2.Какой вид аеробних вправ краще вибрати?

Фахівці для ефективного спалювання жиру радять біг або ходьбу. Але якщо ви звикли робити це на біговій доріжці, знайте: триматися за поручні не варто. Це помітно знижує навантаження.3.що краще - одна 30-хвилинне тренування або три 10-хвилинних?

Повторимо: чим довше триває ваша тренування, тим більше спалюється жир. А для здоров'я користь буде та ж.4.Нужно чи є вранці перед тренуванням?

З одного боку, під час проведеної натщесерце тренування витрачається досить багато жиру. З іншого боку, якщо ви з'їсте хоча б трохи вуглеводів перед тренуванням, ви зможете займатися довше і інтенсивніше. Значить, і жиру набагато більше спалите. Коротше фахівці радять дозволити собі перед тренуванням легку вуглеводну закуску.5.Нужны чи силові вправи тим, хто хоче схуднути?

Потрібні. М'язи можна уподібнити печі, що спалює жири. Якщо у вас ця «піч» велика, - ви і жирів будете спалювати більше. Спробуйте тренуватися з малими вагами і мінімальною перервою між сетами.6.якщо жінка хоче скинути вагу, потрібно менше їсти солодкого?

Так. Солодке провокує секрецію гормону інсуліну, а він здатний перетворювати цукор в жир.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua