← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Скільки калорій потрібно в день, щоб схуднути

Скільки калорій потрібно спалювати в день, щоб схуднути

Скільки калорій потрібно вживати, спалювати в день людині, щоб схуднутиСкільки калорій потрібно в день, щоб схуднути швидше? Чим менше, тим краще - вважають багато. А ще краще - взагалі не є, ще швидше схуднеш. Але не варто забувати, що калорії нам потрібні для підтримання життєдіяльності організму - роботи серцево-судинної системи, дихальної, видільної і т. д. Навіть при повному спокої організм споживає калорії. З цим визначилися, тепер про безпечному мінімумі.

Побутує думка, що жінці потрібно вживати близько 2000 ккал на добу, а чоловікам мінімум на 500 більше. Однак, що стосується жінок, особливо з сидячим способом життя, ця цифра завищена. Отже, для того, що дізнатися, скільки калорій необхідно для підтримки ваги на одній позначці і для схуднення, потрібно провести обчислення. Виміряйте свій ріст і вага, підготуйте калькулятор.

Одна з найбільш точних формул виглядає наступним чином:

  • для прекрасної статі 9,99 х вага (в кг) + 6.25 х зріст ( см) - 4,92 х вік - 161
  • для сильної статі те ж саме, але тільки додається 5.

З допомогою цієї формули ми обчислюємо скільки потрібно калорій, щоб жити в повному стані спокою.

А для того, щоб дізнатися, скільки калорій потрібно вживати в день людині, щоб схуднути, потрібно спочатку дізнатися, скільки потрібно енергії за вашої фізичної активності.

Людині з низькою фізичною активністю (веде сидячий спосіб життя і не займаються ніяким, навіть любительським видом спорту) потрібно помножити отримане за вищеописаною формулі на 1,2. Тим, хто займається 1-2 рази в тиждень, наприклад, фітнесом, потрібно помножити на 1,375. При середній активності (заняття спортом до 5 разів у тиждень) - помножити на 1,55. При ще більш високій активності - на 1,725, а професійним спортсменам на 1,9.

Давайте спробуємо навести приклад і порахувати, яка кількість енергії потрібно для повноцінного життя і щоб не повніти, а також скільки калорій потрібно спалювати в день, щоб схуднути на помітне кількість кілограмів.

Нашим прикладом стане жінка 38 років, вага 65 кг, зріст 158 див. Фізична активність низька. 9,99 х 65 + 6.25 х 158 - 4,92 х 38 - 161 = 1289 ккал в добу - це щоб організм не загинув, а щоб жити повноцінним життям і не повніти - 1289 х 1,2 = 1547 ккал. Але надлишок ваги є, тому калорійність харчування потрібно знижувати. Для схуднення рекомендується зменшити отримання калорій на 1/5 частину. Це означає, що на 309 ккал. Таким чином, калорійність харчування при схудненні для жінки з нашого прикладу становитиме 1238 ккал. Запам'ятайте, що ні за яких обставин не можна зменшувати калорійність менш 1000-1200 ккал добу, як наказує чимало суворих дієт. В крайньому випадку, можна провести такий розвантажувальний день, але навряд чи він явно позначиться на вашій фігурі. Крім того, доведено, що при різкому зменшенні калорійності харчування людина не тільки починає погано себе почувати, імунітет падає, але і схуднення відбувається набагато повільніше, так як організм просто скорочує свої енергетичні запити, з'являється млявість, сонливість, погіршуються зовнішні дані. Набагато ефективніше плюс до адекватного зниження поживності своєї їжі додати фізичні навантаження. Головне, щоб вони були регулярними, а інтенсивність можна наростити з часом, якщо немає протипоказань.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua