← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Скільки потрібно бігати, щоб схуднути

Скільки слід бігати, щоб схуднути

Скільки потрібно бігати, щоб схуднути на 5 кгСкільки потрібно бігати, щоб схуднути - півгодини буде достатньо, чи потрібен годину, і яка рекомендована регулярність даних фізичних навантажень? Для початку слід уточнити те, що бігати можна аж ніяк не кожній людині, також як не для кожного саме біг стане зручним методом для схуднення. Людині фізично не підготовленим, зі значним надлишком ваги, бігати буде дуже складно, а в більшості випадків навіть шкідливо. Слід почати з зміни раціону харчування в кращу сторону, а потім поступово включати фізичні навантаження.

Що ж стосується бігу, то для того, щоб почати ефективно скидати вагу, потрібно безперервно бігти мінімум півгодини. Якщо це правило не дотримується, то приблизно через 2 тижні можна стати більш стрункою і підтягнутою - ось скільки потрібно бігати, щоб схуднути на 5 кг приблизно. Якщо займатися менше півгодини, то теж можна помітити на вагах невеликий мінус, якщо зважуватися відразу після пробіжки. Але це буде не свідченням зменшення жирової тканини, а втрати рідини (причому рідини буде втрачено тим більше, чим інтенсивніше була пробіжка).

Інтенсивність бігу може бути різною. Для початківців цілком зійде швидка ходьба або біг підтюпцем. Вони також сприятимуть спалюванню калорій. Щоб пробіжка не доставляла дискомфорт, і щоб навантаження не були занадто малі і важко здійснити, навчитеся правильно дихати. Коли ви біжите, потрібно дихати тільки через ніс. 2 кроки вдих, 2 кроки видих - ось така рекомендується частота дихання. Починати бігти краще поступово. Пару хвилин спокійно йти, потім прискорити темп, перейти на біг підтюпцем і потім прискоритися при необхідності. Бігати слід в прохолодну погоду в теплу пору року. А ранок це чи вечір - вже не так важливо. Бігають не тільки на стадіонах, а й у паркових зонах. Найбільш ефективний біг з перешкодами, по звивистих доріжках.

Якщо у вас раптово заболіла голова під час бігу, відчувається біль у грудях, краще зупиніться. А взагалі, лікарі рекомендують не професіоналам ретельно стежити за частотою свого пульсу. Для початківців частота серцевих скорочень повинна бути не більше 60-70 від максимальної для вашого віку. Наприклад, для 30-річної жінки максимальна частота серцевих скорочень 190 (формула: 220 - вік у роках). Частота пульсу під час фізичних навантажень не повинна перевищувати 133 удару на хвилину. Але як виміряти частоту пульсу під час бігу? Якщо ви займаєтеся на біговій доріжці - це не проблема, якщо ж на свіжому повітрі - то теж немає нічого складного, потрібно надіти пульсометр. У продажу можна знайти різні моделі спортивних годин з пульсометрами. Перш ніж бігти, слід провести нескладну вправи для м'язів тіла. Це можуть бути махи руками, ногами, нахили - головне, опрацювати всі кінцівки. 5-10 хвилин розминки буде достатньо. І ще одна корисна порада - придбайте якісну взуття. Перше правило - наявність в кросівках амортизаторів. Друге правило - чітко зафіксована п'ятка. Третє правило - якісний матеріал (бавовна чи натуральна шкіра).

Залишається відкритим питання - скільки калорій потрібно, щоб схуднути швидше і ефективніше? Для жінки, скидає вагу у тому числі за допомогою таких активних фізичних навантажень, це не менше 1300 ккал в добу.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua