← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Скільки потрібно качати прес, щоб прибрати живіт

Як прибрати жир з живота: качаємо прес

Скільки потрібно качати прес, щоб прибрати живіт з жиромСкільки потрібно качати прес, щоб прибрати живіт, точніше - жир? Обмеження себе в звичній їжі, улюблених ласощах багатьма жінками сприймається неправильно. Так, це дуже важко, але дійсно піде на користь організму. Тут ми маємо на увазі, звичайно ж, не монодієти, незбалансовані, а тому небезпечні, а обмеження в раціоні висококалорійних продуктів, які не приносять користі організму. Це хлібобулочні вироби, все солодке, борошняне. Але відмовитися від цього багатьом досить складно. Здається, що легше прибрати жир з живота, просто подкачав прес, але це зовсім не так.

Тільки з допомогою вправ стати худіша в животі не вийде. Таким чином ви тільки зміцните м'язи преса, але жирові відкладення нікуди не подінуться. Тому, качати прес інтенсивно рекомендується вже після того, як людина позбувся жирку на животі. Звичайно, фізичні вправи також сприяють схудненню, прискорюють процес, але в даному випадку набагато простіше буде вибрати інший вид навантажень, адже немає різниці яким чином будуть витрачатися калорії. Виберіть спосіб, найбільш підходящий для вас, наприклад, швидка ходьба чи навіть біг, заняття аеробікою, танці та ін.

Вага прийде в норму, питання скільки потрібно качати прес, щоб прибрати живіт з жиром стане резонним. Якщо займатися інтенсивно, то перші результати можна помітити приблизно через 2 тижні після початку занять.

Щоб заняття були ефективними і не приносили дискомфорт, необхідно дотримуватися кількох простих правил.

1. Качати прес не на голій підлозі, а на матраці, або на ковдрі.

2. Займатися не менше, ніж через 2 години після їжі. Тобто шлунок повинен бути порожнім.

3. Виконувати вправи на нижню частину преса, і на верхню. Для нижньої частини преса виконуються підняття прямих зімкнутих ніг. Для верхнього - скручування.

4. Навантаження повинні наростати поступово і бути регулярними. У перші дні буде достатньо в день 3 підходи по 10-15 разів. Займайтеся на рідше 1 разу на 2 дні.

5. Щоб тренуватися було не нудно, можна змінювати вправи. Вони досить різноманітні. На перших порах вибирайте ті, що легше виконуються.

6. Навчитеся правильному диханню в процесі занять, це зробить їх більш ефективними. Ви не будете задихатися, хитаючи прес, а значить - зможете зробити більше підходів.

І ще один приємний момент. Вправи для преса не тільки роблять животик спортивних, підтягнутих, але і в деякій мірі сприяють формуванню красивої постави. Головне - не займатися через біль. Якщо відчувається біль у спині - необхідно зменшити навантаження і показатися лікарю.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua