← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вправи, щоб прибрати живіт і боки

Вправи, щоб прибрати боки і живіт

Вправи, щоб прибрати жир з живота і боківВправи, щоб прибрати живіт і боки - які найбільш ефективні? В Інтернеті, так і в друкованих джерелах пропонуються різні фізичні навантаження. І більшість з них - це класичні навантаження на область преса. Однак, чимало фітнес-інструкторів впевнені, що для того, щоб прибрати жир з живота вправи повинні бути іншими. Так як при класичних «скручуванні» лише накачуються м'язи, живіт може стати ще більшим візуально. Тому навантаження не повинні йти безпосередньо на м'язи черевного преса. Ми опишемо кілька найбільш ефективних. Спеціально призначені вправи, щоб прибрати боки і живіт ідеально підходять для виконання в домашніх умовах. З спортивного інвентарю вам знадобляться тільки гантелі. Але і без них можна обійтися - просто замінити їх пляшками по 1,5 літра, наповнених доверху водою. Почнемо?

1. Ноги на ширині плечей, в руках гантелі. Виконуйте присідання, по можливості відставивши таз назад, щоб зняти надмірне навантаження зі спини і колін. Присідання виконуються до кута в 90 градусів. Напружується прес і литкові м'язи.

2. Випади ногою вперед. Встаєте на 1 коліно. Гантелі в руках. Стегно з гомілкою утворюють кут в 90 градусів. Спина пряма. Поверніться у вихідне положення. Зробіть випад спочатку одну ногу, потім на іншу. Напружуються стегна, сідниці, литкові м'язи і, звичайно ж, прес.

3. Поставте ногу на опору (наприклад, на невисокий стілець або лавку). У руки візьміть гантелі і підніміть їх вгору в протилежну закинутою на піднесення нозі бік. Тобто витягнуті руки і піднята нога повинні малювати пряму лінію. Тепер ногу згинаєте в коліні і тягнете з сторону рук, руки ж тим часом згинаєте в ліктях і тягнете до коліна. Повторити те ж саме з іншого боку. Такого роду вправи, щоб прибрати жир з боків дуже ефективні.

4. Поставили ногу на піднесення. Зігнули її в коліні, інша нога від'їжджає убік. Тобто акцент робиться на зігнуту ногу. Полуприсед, стегно і гомілку утворюють кут 45 градусів. Руку з цієї ж сторони разом з гантеллю підніміть до підборіддя. Тепер одночасно розгинаємо ногу в коліні, переносимо вагу на іншу ногу, а руку з гантеллю піднімайте вгору. Повертаєтеся у вихідне положення. Виконуйте вправу плавно. Активно працюють м'язи черевного преса.

Ось якими вправами прибрати живіт вийде буквально за кілька тижнів. Швидкість досягнення результату буде залежати як від кількості надлишків жиру, які потрібно прибрати, так і від регулярності виконання вправ і тривалості тренувань. Зауважте, ніяких нудних вправ на прес, які набридли ще зі школи. Чим цікавіше буде тренування, тим охочіше людина займається, тим краще результати. Але тренування тренуваннями, але і про дієту забувати не варто. Людині із зайвою вагою можна навіть не мріяти про красиве підтягнутою фігурі лише з допомогою фізичних навантажень. По-перше, огрядним людям займатися фітнесом важко, по-друге, максимум жиру все ж спалюється зменшенням калорійності харчування. Для цього можна скористатися збалансованою дієтою або розробити власну. Пам'ятайте, що в раціоні людини для нормального існування щодня повинні бути білки, вуглеводи і трохи жирів. Тваринні жири потрібно обмежити, з білкових продуктів віддати перевагу нежирному м'ясу і рибі, а вуглеводів - овочів. При дотриманні дієти калорійність харчування повинна бути близько 1200 ккал в день (для жінки, не зайнятої на важкій фізичній роботі). В процесі прибрати живіт і боки вправи допомагають помітно, без них не обійтися. Так що, не лінуйтеся і щодня виконуйте вищеописані 4 нескладні і ненудні вправи.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua