← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Шкода зеленого кава з імбиром

Чи шкідливо пити зелений кава з імбиром

Чим шкідливий зелений кава з імбиромШкоду зеленої кави з імбиром полягає в тому, що непомірне вживання напою може стати причиною загострення хронічних захворювань. Американські вчені провели ряд досліджень, в результаті чого змогли об'єктивно відповісти на питання шкідливий зелений кава з імбиром якщо його пити на протязі довгого часу. Добровольцям запропонували щодня приймати 2-3 чашки напою протягом 2 місяців. Більшість учасників експерименту вже через 3 тижні почали відчувати стомлюваність, невмотивовану агресію і дратівливість, проблеми з травленням і сном. Такого стану сприяло занадто висока кількість антиоксидантів присутніх у складі інгредієнтів напою.

Багато жінок чули про методику схуднення за допомогою кавових зерен, які не пройшли термічну обробку і свіжого імбирного кореня. Закономірно, що такий спосіб втрати зайвої ваги викликає питання: чим шкідливий зелений кава з імбиром і чому? Ендокринологи вважають, що цей напій порушує метаболічні процеси в організмі. Це негативно відбивається на роботі ендокринної системи і загрожує розвитком цукрового діабету.

Основні протипоказання

Офіційною медициною доведено, що зелена кава з імбиром протипоказаний при:
- предінсультному і передінфарктному стані;
- гіпертонії;
- тромбоцитопенії;
- варикозі;
- захворюваннях опорно-рухового апарату;
- патологіях ШЛУНКОВО-кишкового тракту та сечовидільної системи;
- порушення в роботі нервової системи;
- захворюваннях психіатричного профілю;
- епі-статус;
- кровотечах;
- індивідуальної непереносимості інгредієнтів;
- гепатиті.

Також напій можна вживати під час вагітності і періоду лактації, оскільки дослідження, що дозволяють дізнатися який вплив він матиме на організм дитини, не проводилися. Однак варто звернути увагу на те, що алкалоїди, що містяться в інгредієнтах, збуджують ЦНС.

Схуднення за допомогою напою: правда чи міф?

Худнуть часто задають питання: чи шкідливо пити зелений кава з імбиром в невеликих кількостях? З точки зору науки, ні. Якщо людина добре переносить звичайну каву, а імбирний корінь не викликає у нього алергічних реакцій, він може приймати по 1-2 чашки гарячого напою протягом дня, і це не позначиться на його здоров'ї. Але схуднення буде ефективним лише в тому випадку, якщо худне повністю змінить свій спосіб життя: почне робити фізичні вправи, виключить з раціону напівфабрикати і налагодить свій режим дня.

Невропатологи попереджають, що високий вміст хлорогенової кислоти в зернах кави провокує підвищену активність організму, тому не слід приймати цей натуральний напій перед сном. У свою чергу, кардіологи вважають, що зловживання напоєм - прямий шлях до інфаркту.

Вирішивши худнути за допомогою зеленої кави з імбирним коренем, необхідно виключити прийом алкоголю, антидепресантів та транквілізаторів. Також слід відмовитися від куріння і звичайної кави.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua