← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Зарядка для схуднення ляшек

Зарядка для схуднення ніг (внутрішньої частини стегон)

Зарядка для схуднення нігЗарядка для схуднення ляшек - існує така? І чому внутрішня сторона стегон так важлива? Адже її не видно. Насправді, жінки знають: некрасиві стегна видно завжди, навіть якщо носити брюки і довгу спідницю. Вважається, що розробити її непросто. Якщо робити вправи на задню частину стегон - одночасно задіюється і передня частина, і сідничні м'язи, і пр. Але внутрішня сторона вимагає особливої уваги.

Вправа перше вважається загальним. Воно полягає в правильній ходьбі. Її проводять на біговій доріжці з посиленим режимом, або з гантелями. Гантелі бувають різної ваги, включаючи і маленькі - їх і треба брати. Слідкуйте за амплітудою рухи стегон, вона не повинна бути великою. Також потрібно стежити за правильними рухами рук - вони повинні рухатися взад-вперед, а згин має бути фіксованим. Роблячи цю вправу, ви відразу побачите, що ноги і живіт підтягуються. Щоб напружити внутрішні м'язи стегон, потрібно розгинати коліна при викиді ноги вперед, тобто, по суті - дотримуватися техніку ходьби. Робіть рухи пружними з допомогою упору носком при відштовхуванні. Приділяти ходьбі потрібно не менше 30 хвилин в день. Нехай це і буде ваша ранкова зарядка для схуднення в домашніх умовах.

Вправа друге краще робити в приміщенні, але підійде і рівна галявина - якщо використовувати підстилку. Треба встати на карачки, тримаючи спину прямо. З цього положення ногу в зігнутому коліні підняти вгору, до стелі, або до неба. Це прекрасна вправа допоможе не тільки зміцнити ікри. З його допомогою вдасться підтягнути заповітну внутрішню частину стегон, а також - покращити форму м'язів сідниць. Не забувайте напружувати м'язи ніг при маху, а коли нога опущена - їх треба розслабляти. Повторити мах кожною ногою треба не менше 20 разів.

Вправа третє допоможе зробити рельєф ноги більш жіночним. Крім того, таким чином можна ефективно видалити жир з внутрішньої поверхні стегон, а також стати більш пластичною. Вихідне положення - сидячи на підлозі з прямими ногами, притиснутими до поверхні підлоги. Підтягуйте верхню частину тулуба до шкарпеток ніг по черзі. Тягнутися руками. Не забувайте, що потрібно правильне дихання - при видиху дотягнутися до носочка легше, а це гарантія результатів. І це не лише зарядка для схуднення ніг, рекомендована спортивними тренерами. Схоже вправу з меншою інтенсивністю рекомендують на певних стадіях для лікування хвороб спини. Потрібно, дотримуючись техніку, зробити 20 повторів.

Ми привели різнопланові вправи. Але в цьому вигляді вони допоможуть зробити м'язи міцніше. Вони не допоможуть у набутті м'язової маси і рельєфу - для цього потрібні важкі гантелі і особливе харчування. Головне - пам'ятати, що підтягнуте тіло є запорукою здоров'я. Якщо вам здається, що для задишки і жирових відкладень не час - займіться собою.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua